дожену і ощасливлю• 31 октября 2024
Якщо груди намазати зеленкою, це буде шкодити соскам?
Іншого методу немає
Все всі реліквії ввела
Книжки
Пісні
Мізика
Купання
Не виходить по іншому засинати
Все всі реліквії ввела
Книжки
Пісні
Мізика
Купання
Не виходить по іншому засинати
дожену і ощасливлю
• 31 октября 2024
Ответ дляГубка Боб
Скільки дитині? Методів повно, головне бажання і терпіння
Губка Боб• 31 октября 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
Я почала в 2,3, в 2,4 спав вже без молока. Груди були на сон і вночі. Спочатку прибрала на денний сон, носила на руках, так засинав два дні. Потім на нічний так само. Потім лежали, чухала і розказувала щось і він засинав, постійно просив, але казала, що молока немає. На нічний залишила (хоча всі радять починати саме з нічного годування) десь тиждень ще пив вночі, потім раз через раз, а потім і зовсім перестав прокидатися.
Сладко-соленая• 31 октября 2024
Отлучала в 2.4. Одела свитер под горло. Не давала ни под каким предлогом. Истерика была конечно. Неделю истерила. Особенно ночью. Плохо спала. Включала мультики в 2-3 ночи. Поняла, что бесполезно и оставила грудь.
СМСница• 31 октября 2024
Зачем зелёнка?
Каким образом ребенок имеет доступ к груди?
Гольф под горло , заправить в штаны и ремень
Стараться поменьше держать на руках
Меня не звали• 01 ноября 2024
Я обводила зеленкою соски, не повністю зафарбовувала. Донька перестала цікавитися грудьми як побачила зелені кола.