Яичница с беконом• 01 ноября 2024
"горить" ліва щока і вухо. це може бути прилив?
можливо питання дурне))) але мама казала що у неї припливи з обличчя починалось. ФСГ у мене 3,8, по узд 8-10 фолікулів є. але хвилююсь що може це воно((((?
Mr.Houdini• 01 ноября 2024
Попробуйте провести золотым кольцом по щеке, нет чёрных следов? Это может быть , что Вас обсуждают в негативном ключе
Яичница с беконом
• 01 ноября 2024
Ответ дляMr.Houdini
не маю золота, бо не люблю
Яичница с беконом
• 01 ноября 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
Местные приливы? Нет.
а як має бути? по тілу?
Позаземний розум• 01 ноября 2024
Ответ дляЯичница с беконом
а як має бути? по тілу?
Це не приплив у Вас. Він, як хвиля, яка за хвилину від маленької стає великою і всеохоплюючою. Особливо обличчя палає. Але все досить швидко закінчується.
Ваша прЭлесть• 01 ноября 2024
Ответ дляЯичница с беконом
а як має бути? по тілу?
Не обязательно. Может лицо и шея, верхняя часть туловища. Но не ухо и щека.
Яичница с беконом
• 01 ноября 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
дякую!