Яичница с беконом• 01 ноября 2024

"горить" ліва щока і вухо. це може бути прилив?

можливо питання дурне))) але мама казала що у неї припливи з обличчя починалось. ФСГ у мене 3,8, по узд 8-10 фолікулів є. але хвилююсь що може це воно((((?
Альфасамка• 01 ноября 2024
відлив
пьЯНА• 01 ноября 2024
Ответ дляАльфасамка
відлив
заплив
Mr.Houdini• 01 ноября 2024
Попробуйте провести золотым кольцом по щеке, нет чёрных следов? Это может быть , что Вас обсуждают в негативном ключе
Ваша прЭлесть• 01 ноября 2024
Местные приливы? Нет.
автор Яичница с беконом • 01 ноября 2024
Ответ дляMr.Houdini
не маю золота, бо не люблю
Ответ дляВаша прЭлесть
Местные приливы? Нет.
а як має бути? по тілу?
Позаземний розум• 01 ноября 2024
Ответ дляЯичница с беконом
а як має бути? по тілу?
Це не приплив у Вас. Він, як хвиля, яка за хвилину від маленької стає великою і всеохоплюючою. Особливо обличчя палає. Але все досить швидко закінчується.
Ваша прЭлесть• 01 ноября 2024
Ответ дляЯичница с беконом
а як має бути? по тілу?
Не обязательно. Может лицо и шея, верхняя часть туловища. Но не ухо и щека.
Ответ дляВаша прЭлесть
дякую!