Умничка-помощничка• 01 ноября 2024

НМТ влияет на золотую медаль?

Если не очень хорошо слать или вообще не сдавать? Медалисты обязаны сдавать нмт?
Ксерокопия ночи• 01 ноября 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
Де я рівень судила?
’Может это говорит о качестве того НМТ’
Ксерокопия ночи• 01 ноября 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
А є такий закон?😂
Так, ви праві, заканодавство, а не закон.
marata• 01 ноября 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
І що? Більшість це контракт. Що 100 балів,що 180 балів. Оте ’ледь ’ точно ні на що не впливає.
Нічого - просто профанація, а не медалі тепер)
Завжди мало• 01 ноября 2024
Так, зараз повно медалістів з середнім балом 150
Це все через скасування дпа в 2020 році
До того медалі отримували лише ті, хто здавав зно на відмінні бали ( була таблиця переведення)
Маю рацію• 01 ноября 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
Це говорить про якість навчання і рівень вимог в ВНЗ, де вона вчиться.
Это говорит о том, что если человек в конкретный момент времени не может точно ответить на вопрос, который изучали 4 года назад, то это не определяет его знания и способности.
Ксерокопия ночи• 01 ноября 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
А є такий закон?😂
А ні, я права. Є такий закон.
Завжди мало• 01 ноября 2024
Ответ дляМаю рацію
Ваші відповіді говорять про те, що ви не можете змиритися з якимись провалами своєї дитини
І шукаєте виправдання там, де не треба шукати
Ксерокопия ночи• 01 ноября 2024
Ответ дляМаю рацію
Знання як раз визначає. Коли тобі задають питання, то ти або знаєш і відповідаєш правильно, або не знаєш і відповісти правильно не можеш.
Тирамісу на терасі• 01 ноября 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
’Может это говорит о качестве того НМТ’
Може, а я звідки знаю.
Я пишу українською мовою,ви не помітили?
Тирамісу на терасі• 01 ноября 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
А ні, я права. Є такий закон.
Дайте посилання на Закон України ’ Про вступну кампанію’
Ксерокопия ночи• 01 ноября 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
Ви бачили на фото, він має дослівно іншу назву, але регулює вступну кампанію 2025. Так от за цим законом є перелік спеціальностей, на які неможливо вступити навіть на контракт з КБ меншим за 130, для інших - меншим за 100. Так що зовсім не кожен, хто захоче, стане студентом внз, навіть якщо там будуть вакантні місця.
Ксерокопия ночи• 01 ноября 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
Може, а я звідки знаю.
я відповідала людині на її конкретний пост, ви помітили?
Тирамісу на терасі• 01 ноября 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
Тобто закону немає.Отож.
Всі хто отримав 100 балів і хоче отримати вищу освіту - він її отримає. Питання на кого він буде вчитися,то вже інше. Вибору більше ніж достатньо.
Наразі заклад потребує студента.
Тирамісу на терасі• 01 ноября 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
Ви мені відповіли. Ви помітили? 😂 Про те, що я суджу про рівень НМТ.
Ксерокопия ночи• 01 ноября 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
Тобто закону немає.Отож.
Наразі заклад потребує студента.
В попередньому пості ви про 100 балів нічого не писали, а стверджували, що всі, хто хоче, стане студентом. Тепер виходить, що не всі.
Тирамісу на терасі• 01 ноября 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
Є ще спеціальності де взагалі без НМТ приймають. То виходить,що всі 😂
Ксерокопия ночи• 01 ноября 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
Ні, це неправда, не існує таких спеціальностей ані 25 року, і 2024 року не існувало.
Тирамісу на терасі• 01 ноября 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
Да ладно? Ви впевнені? Чи прочитати знову якийсь закон?
Ксерокопия ночи• 01 ноября 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
Так, я впевнена, я досконало розбираюся у питанні. А ви не читає принципово ? Нмт обов´язковий для всіх бакалаврських програм, в тому числі і творчих та спортивних спеціальностей https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/3438-20#Text
Тирамісу на терасі• 01 ноября 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
Як людина,яка досконало вичитала питання, поясніть мені цю фразу:

у 2024 році конкурсний відбір на навчання для здобуття ступеня вищої освіти здійснюється......
та/або вступних випробувань 2022-2024 років, проведених з використанням організаційно-технологічних процесів зовнішнього незалежного оцінювання, та творчого конкурсу (конкурсу фізичних здібностей) у передбачених законодавством випадках;
Фантазерша• 01 ноября 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
Нема таких
Фантазерша• 01 ноября 2024
Ответ дляТирамісу на терасі

І що вам тут незрозуміло?
Ксерокопия ночи• 01 ноября 2024
Ответ дляТирамісу на терасі

А у вас проблеми з розумінням? Для вступу в 24 році потрібне нмт та на деякі спеціальності окрім нмт творчий конкурс.