Админко• Изменено 01 ноября 2024
Прийшла на роботу за досвідом, а його немає
Скажімо так, графік 9 годин, можно відпроситись на годину-півтори по потребі, але я їзжу на роботу по місту. Сказали на співбесіді дуже багато роботи, клієнтів. ЗП мінімальна - 7500-8000 грн в залежності від місяця, а не клієнтів. І виходить, що я не висипаюсь бо дуже ранній підйом,на роботі просиджую штани і керівництво хоче, щоб робітники просто сиділи на місці, приходити під конкретну роботу чи запис не можна.
Не знаю, чи ок через 2 тижні звільнитися чи чекати покращення? Колектив ок, окрім того що без амбіцій
Якось здається марную час. Прийшла після універу для досвіду
Сірничок• 01 ноября 2024
якщо ви там реально не працюєте, то звільняйтесь звісно. досвід має бути конкретним, а не абстрактним від ходіння на роботу
миссДавеча• 01 ноября 2024
Звісно шукайте.
Ви можете шукати вже, знайдете щось краще - то можна і звільнятися.
Пацелуйнитуда• 01 ноября 2024
Просиджувати штанці можна якщо зарплата нормальна. За 8 т. стирчати день без можливості покращення зарплати і росту, нема сенсу. Звільнятесь. Нічого страшного, що пройшло тільки 2 тижні.
Админко
• 01 ноября 2024
Ответ дляСірничок
є робота,є невеликий досвід,але з розрахунку може години 4-5 на весь тиждень де я роблю те що потрібно, весь інший час типу можешь займатися своїми справами, але на роботі
Сірничок• 01 ноября 2024
Ответ дляАдминко
ну 4-5 годин корисного досвіду на тиждень - це малувато, хіба ні? ким ви ’працюєте’?
Админко
• 01 ноября 2024
Ответ дляСірничок
психолог
Пацелуйнитуда• 01 ноября 2024
Ответ дляАдминко
Якщо фінансово можете дозволити собі звільнитись - звільняйтесь. Якщо ні, то поки сидите на роботі шукайте іншу роботу, щоб було куди піти як цю кините і читайте, вивчайте щось корисне по своїй спеціальності.
Сірничок• 01 ноября 2024
Ответ дляАдминко
психолог
мені важко уявити цей формат. після навчання ви ж маєте працювати з кимось?
Админко
• 01 ноября 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
так і роблю,справа взагалі не у фінансах, але мені шкода свого часу
я відчуваю, що такий формат мене виснажує
Б´ю байдики• 01 ноября 2024
Меня смущает зп. Очень низкая. Только если есть возможность за счёт работодатели улучшать свои профессиональные навыки. Но я так понимаю, не тот вариант и вместо роста и новых навыков работа приводит к деградации. Уходите как можно быстрее! Такое болото может нехило застать. Потом не захотите из зоны ’комфорта’ выходить
А_мій_самий_самий• 01 ноября 2024
Автор це біда так ’званих власників бізнесу’, я не розумію навіщо платити за просіджування, невже вони не розуміють, що платять людині, а вона ніхера не робить?
всегдаДаДа• 01 ноября 2024
Ответ дляАдминко
У вас несколько вариантов: учить что-то по специальности, чтобы найти позже работу лучше
Искать сейчас, но не факт что найдете то, что ищете
Админко
• 01 ноября 2024
Ответ дляСірничок
Що ви маєте на увазі з кимось?
Це по типу соціальної допомоги, де я тренуюсь надавати психологічні послуги, але на жаль клієнтів дуже мало, і я не розумію навіщо весь інший час просто знаходитись в не дуже приємних умовах ( без опалення) якщо робота під запис і документація,яку я за 3 години встигаю заповнити на весь місяць
Пацелуйнитуда• 01 ноября 2024
Ответ дляАдминко
Шукайте якісь проекти, в яких ви можете приймати участь за гроші як психолог, або навіть безкоштовно ті, які підвищують вашу кваліфікацію і дають + до досвіду. Відвідуйте конференції і навчання психологів по різним тематикам, у вас буде коло спілкування серед колег і якісь ідеї і контакти, які зможете використати.
Якщо ваш рівнь підготовки дозволяє, відкрийте власний кабінет чи ведіть консультації онлайн.
Админко
• 01 ноября 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Дякую! Так, мені це цікаво, бачу варіанти, але по часу просто не встигаю, або ще ввечері планую, напевно буду розмовляти, що мене не влаштовує такий графік
Женщинас• 01 ноября 2024
Що таке в нас час 8 тис грн? Охоронець отримує більше, якщо ви там просто охороняєте офіс
Сірничок• 01 ноября 2024
Ответ дляАдминко
Що ви маєте на увазі з кимось?
ну з кимось більш досвідченим.
от хтось до вас звернувся і ви з ним ’потренувались’, чи маєте ви якийсь фідбек від клієнта чи йому це допомогло? чи від супервайзера на ваші діі?
Админко
• 01 ноября 2024
Ответ дляСірничок
ну з кимось більш досвідченим.
На навчанні мала і інтервізії і супервізії
Тут такого немає. Тут супервізії під випадки не розглядають
Фідбек маю в тому, що людина записується далі, хоче працювати, є звичайно випадки не мого профілю, але ми маємо робити хоч щось
Тут всі різного профілю колеги, можна порадитись, але загалом не так щоб це було професійно, більше того що ти сам думаєш то ти робиш чи ні, єдине немає контролю, можешь використовувати які завгодно техніки
Сірничок• 01 ноября 2024
Ответ дляАдминко
це одночасно і добре і погано для вас, що ви така вільна у виборі того як працювати. але це дуже ризиковано для клієнтів. на такому ранньому старті краще працювати ’під кимось’
Админко
• 01 ноября 2024
Ответ дляСірничок
так, я знаю
але наприклад в приватній практиці то це 1500-2000 грн одна супервізія
знайти якусь команду де надають супервізії досить важко початківцю
Сірничок• 01 ноября 2024
Ответ дляАдминко
так, я знаю
ну є ж не тільки приватна практика, психологи багато де працюють, подумайте над тим щоб працювати в команді
Админко
• 01 ноября 2024
Ответ дляАноним_1857
Сидіть на цій і паралельно підшукуйте іншу
Дивлюсь
Але потрібно ходити на співбесіди, думаю ще можуть попросити 2 тижні відпрацювати
Я вся ваша• 01 ноября 2024
Ответ дляАдминко
Ви попали на бюджетну роботу- болото.
У вас були амбіції, у цих людей також, але їх засмоктало і вони нічого не хочуть, просиджують штани