Да, я блондинка!• 01 ноября 2024
Холостяк 2024
Дідова баба• 08 ноября 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
я дивилась з ним випуски на ютубі, він дуже простий, абсолютно не медійний, просто людина зі своєю історією, йому не потрібна жінка вамп
А да, «простой»…рассматривает только украиноязычную девушку))) сколько еще «тараканов» вылезет
ЗабежАЛОЧКА• 08 ноября 2024
Ответ дляДідова баба
я мала на увазі...не росфуфирену з тонною штукатурки і замашками королеви.
А щодо мови, ну він має право таке хотіти по зрозумілим причинам....дай боже ніколи нам не знати, через що проходять бійці. В мене чоловік служить, знаю про що говорю. Там страшні речі, просто це ніде не висвітлюють
Разгуляшка• 08 ноября 2024
Радію, що в цьому році також є єдина тема про холостяк, тільки незрозуміло, чому не шукається в пошуку темка
Жена_КотораяСтена• 08 ноября 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Дратуті
Ми прям як на побаченні, вдвох)))
ЗабежАЛОЧКА• 08 ноября 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Ми прям як на побаченні, вдвох)))
блін, точно
Прагматик флегма• 08 ноября 2024
Цікаво, це вже переможницю показують? Як холостяк зможе відмовити волонтерці і дати троянду умовно кажучи діджейці чи сомельє?
Жена_КотораяСтена• 08 ноября 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Читала, що так. Злили в мережу переможницю
Прагматик флегма• 08 ноября 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Подивимся. Можливо, навмисно нас плутають.
Жена_КотораяСтена• 08 ноября 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Або вибере іншу блондинку
Жена_КотораяСтена• 08 ноября 2024
Ответ дляНе вмію заміряти
Тупе побачення, вбила б якби на таке запросили бр
А яке сподобалось, би? Там ще буде групове в добропарку з квіточками
Жена_КотораяСтена• 08 ноября 2024
Якраз з манікюром, злізши з поїзда, по скелях лазити. Навіть взуття не те
Не вмію заміряти• 08 ноября 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Посидіти, поговорити спокійно, а не лазити брудним
Жена_КотораяСтена• 08 ноября 2024
Ответ дляНе вмію заміряти
От зараз якраз і поговорять) і посидять і полежать
Не вмію заміряти• 08 ноября 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
І пожруть, оце краще😀
Не прохожу мимо• 08 ноября 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Всім привіт. Дівчата, тут в чаті всі новенькі чи є хто з минулих років?
Привіт, я з минулих)
ЗабежАЛОЧКА• 08 ноября 2024
ну бляха....я тільки вечеряти сіла і реклама...ну не *об вашу мать)))))
ЗабежАЛОЧКА• 08 ноября 2024
Ответ дляПрагматик флегма
я може першого-другого дивилась і усьо