Дама с заначкой• 01 ноября 2024

Чи можуть мобілізувати студента в період очікування відстрочки?

Студент 25+, прийшов продовжити відстрочку, прийняли документи і сказали прийти через місяць( хоча по закону розглядати мають 7 днів). Минула відстрочка скоро закінчиться, а нової ще не буде. Чи можуть в цей період мобілізувати?
Ромашкинная• 01 ноября 2024
скоро відмінять бронь по навчанню для 25+

Leonleon• 01 ноября 2024
Плюс дійсний студентський
автор Дама с заначкой • 01 ноября 2024
Ответ дляРомашкинная
Звідки знаєте?
Звоночек• 01 ноября 2024
Ответ дляДама с заначкой
Але ж звідки на блокпостах вони можуть знати таку інформацію? Там дивляться тільки військове посвідчення
Не тільки. Якщо є підстави для відстрочки просять показати щоб не морочити голову з бусифікацією.
До цієї довідки можна було показати студентський, або форму 20
Ромашкинная• 01 ноября 2024
Ответ дляДама с заначкой
Звідки знаєте?
є пропозиціі
Звоночек• 01 ноября 2024
Ответ дляРомашкинная
Це не бронь, це відстрочка. Коли відмінять тоді і будемо думати
Наталка -русалка• 01 ноября 2024
Ответ дляДама с заначкой
Навчання, вище, перше, послідовна освіта
Можуть ,скоро студентів будуть мобілізувати типу навчання це не привід для відстрочки

Звоночек• 01 ноября 2024
Ответ дляРомашкинная
є пропозиціі
Пропозицій багато, і вік знизити і жінок залучити
Ромашкинная• 01 ноября 2024
Ответ дляНаталка -русалка
так, вірно, скоро буде
Leonleon• 01 ноября 2024
Не лякайте людину
Авторе, все у вас добре на даний момент часу , якщо послідовна освіта, довідка і студентський
Я кожного ранку просинаюсь і нові постанови, але на сьогодні у вас є всі доки
автор Дама с заначкой • 01 ноября 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Це чисто Ваша думка чи є якась інформація від влади?
Звоночек• 01 ноября 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Коли буде тоді буде
Нам би день продержатися та ніч простояти
Ромашкинная• 01 ноября 2024
Ответ дляЗвоночек
так, ця на першому місці
Роздратована шкіра• 01 ноября 2024
Нет. Перед мобилизацией проверяют, есть ли основания для получения отсрочки, никого не слушайте.
Наталка -русалка• 01 ноября 2024
Ответ дляДама с заначкой
Ніби тут хтось створював тему про студентів та мобілізацію
Роздратована шкіра• 01 ноября 2024
Ответ дляЗвоночек
Для цього роздрукуйте, здається порядок 67. Там подробно написано хто має право на відстрочку і порядок їх оформлення. Про 45 днів немає такого пункту. Якщо ж, нехай покажуть закон
Постанова 560
Звоночек• 01 ноября 2024
Ответ дляНаталка -русалка
В мене цікавий випадок був. Студент з непослідовною освітою, 30 червня останній день відстрочки і на перше червня в нього повістка
29 червня йому роблять полостну операцію. По суті просто розрізають і зашивають живіт.
Два місяці він лікується, а з 1 вересня він вже викладач в ПТУ.
Роздратована шкіра• 01 ноября 2024
Ответ дляЗвоночек
Можно и так)))
Звоночек• 01 ноября 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Можно и так)))
Насправді можна просто не підписувати мобілізаційне розпорядження.
Ну поб´ють тебе, ну посидиш трохи. Але живий

Роздратована шкіра• 01 ноября 2024
Ответ дляЗвоночек
Можно отказаться от влк, штраф 25500 ( муж). Без влк тоже не могут мобилизировать.
Peggy• 01 ноября 2024
Нехай сходить до тцк поки відстрочка є, бо вони можуть тупо загубити документи.
І коли подає заяву на відстрочку собі копію з відміткою тцк нехай бере.

З того моменту як подана заява і до надання відстрочки або відмови мобілізувати не можуть
автор Дама с заначкой • 01 ноября 2024
Ответ дляPeggy

Він сходив, подав, документи прийняли, сказали прийти через місяць по відстрочку нову. Але стара в нього закінчується на 15 днів раніше, ніж нову отримає
автор Дама с заначкой • 01 ноября 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Ваш чоловік відмовився? І чим все закінчилося?
Peggy• 01 ноября 2024
Ответ дляДама с заначкой
Ну зараз відстрочка(якщо ви саме про відстрочку говорите) у всіх до 9 листопада.
Треба йти до ТЦК знову подавати документи.
Через тиждень повинні дати або відмовити.
Можна на гарячу лінію Міноборони подзвонити.