Така ситуація: працю в київській школі перший рік, до цього 19 років працювала в школі Запорізької області, яку на жаль закрили з 1 вересня. Коли брали на роботу обіцяли якісь надбавки від КМДА. Головна проблема в тому,що офіційно маю 19 годин, а не офіційно 23, за 4 години гроші віддає колега, знаю, що це не правильно, але не змогла відмовити. Підкажіть будь ласка надбавка за вислугу років і престижність праці нараховується від 18 годин, чи від тієї кількості що в тарифікації? Вийшло так,що я вчитель вищої категорії, старший вчитель, маю класне керівництво,кабінет, перевірку зошитів 15%, вислугу років 19, інклюзивний клас. І за це все виходить якась смішна сума, не розумію які мали бути надбавки? Отримую звичайну зарплату, або навіть меньше ніж мала завжди без надбавок. Шукаю бухгалтера,що розбирається саме в київських зарплатах, хочу проконсультуватися приватним чином. Консультацію оплачу. Порадьте будь ласка таку людину, якщо знаєте хто допоміг би розібратися. Завчасно дякую!
Ответ дляАльфасамка
вчителі працюють не за гроші, а за ідею!
Так і є) Але я ж не перший рік працюю і розумію, що навіть для ідеї малувато. Тим більше ми ВПО і треба з цих копійок ще оплатити житло
Ответ дляReaddy
Так у Вас все має бути розписано в лиску, що на руки видається кожного місяця.
Але й годин мало у Вас
за 4 години віддаєте з вирахування податків? чи віддаєте, що написано - нараховано?
Але й годин мало у Вас
В корішку все за 19, за 4 в чужому корішку
Королева краси• 03 ноября 2024
Авторе, точно знаю, що у відділі освіти бувають якісь хитрощі, і іноді ще адміністрація школи бавиться з преміями.
Я не вчитель, але спілкувалася з вчителями моїх дітей. У старій школі дива відбувалися з оплатою.
У нашому управлінні освіти вже декілька місяців не віддають роздруківки вчителям.
Якщо Ви предметник, то подивіться у бік ліцеїв. Щоб з наступного року отримувати нормальну зарплату.
Більшість ліцеїв доплачують вчителям частину із ’благодійних’ внесків.
интайм_не_предлагать• 03 ноября 2024
Ответ дляrainbow in the sky
А чому ви погодилися на такі умови? Інклюзія, вислуга та інші критерії, що ви вказали підтягуються в ті чотири години також, тобто, ви ,я так розумію їх втрачаєте, а це може набігати разом близько 1,500 - 2000 грн Плюс премії, які розподіляє керівництво на свій розсуд
Мудробаба• 03 ноября 2024
Ответ дляКоролева краси
Угу, нередко АЖ по 500 грн/месяц ))) Из ’бонусов’ гимназий и лицеев - желающие заниматься дополнительно. Т.е. учитель штатные часы работает ’за идею’, из которой еще нужно купить необходимое для работы (ручки/ежедневники, бумагу и т.д.). А после уроков зарабатывает себе на жизнь.
Мудробаба• 03 ноября 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Скорее всего нашли лоха в лице автора, которому можно отдать голую ставку, при этом еще и в плюсе остаться.
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Погодилася ж вже, тепер назад ходу немає, бо нашу школу закрили і треба було екстрено шукати роботу
12 галюцинаций• 03 ноября 2024
А в Києві якісь над-доплати для вчителів?
Чи ви забулися що посадовий оклад вчителя вищої категорії менше ніж мінімальна заробітна плата по країні?
Ответ для12 галюцинаций
Казали, що тут доплати від КМДА, от і питаю де ж ці супер доплати, а я повелася
12 галюцинаций• 03 ноября 2024
Ответ дляrainbow in the sky
А чому немає ’расчетки’? Там все вказано ж
Королева краси• 03 ноября 2024
Ответ дляМудробаба
Це залежить саме від ліцею.
Знаю два пристойних ліцеї, де більше 50% благодійних внесків йде на доплату співробітникам.
А внески 500 і 750 грн. з дитини на місяць.
Хоча знаю і ліцей, де більшість внесків осідає у кишені директора, таке теж є.
Авторе, що Ви викладаєте? Якщо математика, фізика, хімія - то можна пошукати ліцей. Я серйозно.
Королева краси• 03 ноября 2024
Ответ дляМудробаба
Так у людини вибору не було.
Зазвичай ’новеньким’ і скидають складніші класи, ставлять менше годин, пхають класне керівництво.
интайм_не_предлагать• 03 ноября 2024
Ответ дляrainbow in the sky
До речі, заміни також враховуються, якщо їх подасть керівництво в бухгалтерію. В мене за зимовий місяць бувало набігало 800-1000 тільки за заміни
Королева краси• 03 ноября 2024
Авторе, прочитала у іншій темі, що Ви математик.
У якому районі живете?
Математиків дефіцит, абсолютно реально знайти роботу у нормальному ліцеї.
Ясно, що зараз Ви дітей не кинете, але подумайте, щоб у кінці навчального року пошукати варіанти.
Квартиру ж винаймаєте, то можна буде знайти іншу.
У ліцеї, де навчаються зараз мої діти, гарні умови і для дітей, і для вчителів.
Якщо дозволите і цікаво, напишу у приват.
Знаю, що математики перевантажені (вакансій офіційно немає, але по 34-38 годин у деяких). То можна поговорити з директором ліцею, він на зборах казав, що взяв би ще людину.
У якому районі живете?
Ответ дляКоролева краси
У якому районі живете?
Дякую) Можете написати в приватні, але ж мої двоє дітей також ходять тут в школу вже і на гуртки, мала прикіпіла до гімнастики. То міняти місце проживання не дуже хочеться
Леопардові панчохи• 03 ноября 2024
Ответ дляrainbow in the sky
На початку навчального року вам мали видати тарифікацію у грошах, там всі розшифррвки, скільки буде нараховано за що. Скільки за години, кабінет, зошити, класне керівництво і т.д. Якщо не давали, то попросить у бухгалтера школи. І щомісяця беріть розрахунковий листок. В школі працювала дуже давно, але там мало що змінилося.