Вам телефонограмма• 02 ноября 2024
Подарунок донці на закінчення магістратури. Який? Буду вдячна за креативні ідеї.
Закінчення ВУЗу для неї важлива подія, обожнює свою професію, багато сил вкладає в розвиток.
Щось хочеться не банально та незвично)
Дякую за ідею.
Щось хочеться не банально та незвично)
Дякую за ідею.
Вам телефонограмма
• 02 ноября 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Мізків багато не потрібно, щоб стати психологом. Кожен пʼятий - психолог 😂😂😂
Жартувала моя колега, що всі, хто не вступив в нормальні вузи, ідуть на психологів і соціологів.
Вступити може і не потрібно, як Ви кажете. А от працювати за професією і розвиватися в ній - потрібно.
Чому Ви вирішили, що маєте право знецінювати чиїсь досягнення?
Аноним ФЕЯ• 02 ноября 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Особливо соціологів)))
Ну захотіла мамка похвалитися на форумі, що донька домучила навчання, ось вирішила завести дурнувату тему про подарунки
😂😂😂
Та це зрозуміло. є чим пишатися?
Вам телефонограмма
• 02 ноября 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Сертификат на посещения хорошего психолога. Точнл пригодится. Всем психологам нужен свой психолог.
Це є однією з умов нормальної практики. Має свого психолога.
Аноним ФЕЯ• 02 ноября 2024
Ответ дляВам телефонограмма
Ору
Вам телефонограмма
• 02 ноября 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Особливо соціологів)))
Мені шкода Вас.
Апрель Ивановна• 02 ноября 2024
Ответ дляпу_пугренчик
ой, а я думала, что мне про социологов показалось )))
Ну вивчіть вищу математику, теорію ймовірностей, мат. статистику, як робити кореляції тощо, ще декілька специфічних програм для обробки соціологічних даних і тоді будете потішатися з соціології.
Звичайно є загальна соціологія, але є зовсім інша наука, яка нічого спільного з вашими уявленнями немає.
Вам телефонограмма
• 02 ноября 2024
Ответ дляМульйонерша
Какой бюджет?
Можно авто, как вариант
Авто має. Щось хочеться таке, щоб запамʼятала
Аноним ФЕЯ• 02 ноября 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
Чого ви орете? Вам би до психолога
😂😂😂😂
Дякую
Психолог з дипломом магістра це просто мрія
Дякую
Вам телефонограмма
• 02 ноября 2024
Ответ дляtereska
Я би подарувала фотосесію, щоб зберегти ці емоції, хвилювання та радість назавжди.
Дякую, гарний варіант
Аноним ФЕЯ• 02 ноября 2024
Ответ дляВам телефонограмма
Рамку для диплому 😂😂😂😂
Вам телефонограмма
• 02 ноября 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
😂😂😂😂
Дякую
а я тут маю вказати всі її додаткові навчання і інші ВУЗИ в яких вона продовжує навчатися, щоб мати дійсно гарним спеціалістом?
дивна Ви людина
пу_пугренчик• 02 ноября 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
я знаю, о чем вы!
как и если судить по одной даме, что я знаю, то даже в математике она не сильна, главное - деньги отца. обанкротившего хорошую фабрику, а там и кабинетик доце сразу открыл.
Вам телефонограмма
• 02 ноября 2024
Ответ дляпу_пугренчик
я знаю, о чем вы!
а чому Ви судите всіх по одній тій дамі?
Яжбоматуся• 02 ноября 2024
Ответ дляВам телефонограмма
дивна Ви людина
схоже шо ви прям аж випригуєте з трусів шоб все це розказати...бо про ії статки, машину ми тут вже прочитали....хваліться одним постом, не тягніть кота за яйця
НаливайКа• 02 ноября 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
а кого й туди не взяли то до вас на роботу?
Все буде Україна• 02 ноября 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
😂😂😂
Та це зрозуміло. є чим пишатися?
Звісно нема))))
Без Баяна• 02 ноября 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
🤣🤣🤣🤣🤣
Я чомусь ржу
Чому?? Чи погана професія? Чи легко на неї вчитися?
Тишком_нишком• 02 ноября 2024
Ответ дляВам телефонограмма
Не варіант. Заробляє достатньо сама.
Про яку суму мова?
Можливо подорож? Емоції ні з чим не зрівняти
Тишком_нишком• 02 ноября 2024
Ответ дляВам телефонограмма
Відпочинок це дійсно те, що зайвим не буде ніколи)
Кападокія, наприклад
Тишком_нишком• 02 ноября 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
Чого ви орете? Вам би до психолога
До психіатра їй краще)
Без Баяна• 02 ноября 2024
Автор, тут дивні дамочки, ніяка щаслива людина не буде знецінювати інші професії, які не шкодять
Я у цій сфері, так іноді зустрічаю дурнуватих колег, не етичних скоріше, бізнесменів, книжкових психологів і т.д, але це не стосується тих хто реально працює за покликом і постійно розвивається, вчиться
З того щоб сподобалось мені:
День у спа
Фотосесія
сертифікат на якісну білизну
Аксессуар для офіса ( щось для затишку, але якісне)
Шопінг-сесія з консультантом\стилістом
Цікаві настільні ігри + творчий майстер клас
Заняття у звукостудії, пропрацьовка мови\ запис пісні, подкасту
З того щоб сподобалось мені:
День у спа
Фотосесія
сертифікат на якісну білизну
Шопінг-сесія з консультантом\стилістом