вентиляторная• 02 ноября 2024
Це дитина часто хворіє чи я перебільшую
Серпень середина - температура, горло, вірус.
Вересень -кашель один раз без температури до тижня, в кінці вересня - легка віруска і температура один день, соплі і кашель до тижня .
Жовтень - боліло горло без температури 1 чи 2 рази по 2-3 дні.
Листопад - от температура, горло, певно вірус. Ще спостерігаю.
Донька від прикладу в серпні з ним хворіла і все, слава Богу.
Пилосмок працює• 02 ноября 2024
Зависит от возраста, автор. Дети до 5 лет, которые болеют больше 8 раз в год и выздоравливают не ранее 14 дней- чбд. У старших детей и болезней должно быть меньше
вентиляторная
• 02 ноября 2024
Ответ дляПилосмок працює
10 років. То цього року якийсь капець.
Говорю відверто• 02 ноября 2024
Ответ длявентиляторная
10 років. То цього року якийсь капець.
Якщо до цього було он лайн навчання, а зараз ходить до школи, то нормально .
вентиляторная
• 02 ноября 2024
Ответ дляГоворю відверто
Та ні минулого року також стаціонарно вчився.
Пригаю-цибаю• 02 ноября 2024
Наче мою описали. Теж з серпня. Моїй 13 Тільки без соплей та горла. Температура. Головні болі. Трошки бухикання.
Теж хз, що таке. До цього 2 рази за сезон з осені до весни. А тут...
вентиляторная
• 02 ноября 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
От і в мене сил нема вже
Пригаю-цибаю• 02 ноября 2024
Ответ длявентиляторная
От і в мене сил нема вже
Щойно поміряли температуру бо каже якось так себе почуває. 37.5
. Тільки 2 тижні пройшло після одужання.
Горло не болить. Шмарклів немає.
Ну що це таке?
Горло не болить. Шмарклів немає.
Ну що це таке?
вентиляторная
• 02 ноября 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
Горло не болить. Шмарклів немає.
Ну що це таке?
Горло не болить. Шмарклів немає.
Ну що це таке?
То є срака
Пригаю-цибаю• 02 ноября 2024
Ответ длявентиляторная
То є срака
Я вже списалася з сімейним лікарем. Каже здати на Епштейн барра, цетамегаловірусу...ще щось там.
Піду до неї на прийом, щоб все прописана та дала направлення.
Також мабуть піду до інфекціоніста.