Асталависта бэйби• 02 ноября 2024
Штани на криві ноги
В кого криві ноги, ви трикотажні штани якого фасону носите? Переважно всі джогери і ноги колесом в них.
Асталависта бэйби
• 02 ноября 2024
Ответ дляПрилипало
все винайдено до нас, для клишоногих існують галіфе
В якого виробника ви купуєте для себе?
Прилипало• 02 ноября 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
В якого виробника ви купуєте для себе?
вибачте, не маючи подібної проблеми, довідковою інформацією не володію, впевнена, вас не залишать напризволяще
Асталависта бэйби
• 02 ноября 2024
Ответ дляПрилипало
Бачу в вас ще гірша проблема, ніж криві ноги. Яку не вирішити штатами)
Прилипало• 02 ноября 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
а ну ж, а ну ж! як ви здогадалися? ви тарологиня чи віск виливаєте? віщі сни, урінотерапія, застороги мудрого старця? що порадите, чи є світло в кінці тунелю? і життя на Марсі?
Асталависта бэйби
• 02 ноября 2024
Ответ дляСиреневая цапля
Автор, спробуйте фасон брюк палацо.
Маю одні. На дощ сніг не найкращий варіант.