Солоденька цукОрка• 02 ноября 2024

Готуєтеся потихеньку до Миколая?

Наче як 6 грудня. Щось дітям вже придумали?
сама себе прекрасная• 02 ноября 2024
🤦‍♂️
Да_Я_ТакаЯ_• 02 ноября 2024
Так, вже подарунки дітям купила
Творческий типаж• 02 ноября 2024
У меня 19го. Старообрядцы мы
Мяо мой мяо• 02 ноября 2024
лише солодощі, думаю які саме тепер
Накладні мюслі• 02 ноября 2024
Себе купила тоже
автор Солоденька цукОрка • 02 ноября 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Так, вже подарунки дітям купила
Розкажіть, може щось з ідей стане в нагоді.
Ответ дляНакладні мюслі
Себе купила тоже
Ну, це святе)))
КротоТо• 02 ноября 2024
19. Из подарков - сладости и пижамки.
Ондатрова шуба• 02 ноября 2024
Вже вибрала і забронювала поїздку на свято
кнопкодав• 02 ноября 2024
Ппц проблемы у людей. Мы к оккупации готовимся, куда б свалить подальше от надвигающегося фронта. Но вы не обращайте внимание, празднуйте, если война далеко. С наступающим
Да_Я_ТакаЯ_• 02 ноября 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
Дочці 11 років- парфум Ланвін «Меррі мі». А син фанат Тесли, то йому машинку сайбертрак.
Ответ дляТворческий типаж
У меня 19го. Старообрядцы мы
Але ж то також скоро.
Трейдер кріпти• 02 ноября 2024
Ответ дляТворческий типаж
У меня 19го. Старообрядцы мы
И у нас 19го. И Рождество 7го)
Викачую яйцями• 02 ноября 2024
в мене дочка підліток - куплю косметики і білизни з Victoria´s Secret і все
Ответ длякнопкодав
Ви ж знайшли час на форум зайти, знайти тему про свято. І......злити негатив. Типу, якщо в дітей не буде свята, то вам це зігріє душу чи вирішить питання з дебільними сусідами. Респект тій мамі, що 23 лютого 22 року, сиділа з дитиною в метро і навіть попіклувплася купити повітряну кульку з ’ днем народження’ своєму сину.
Трейдер кріпти• 02 ноября 2024
Ответ длякнопкодав
А у нас всё уже 2 года окупировано. Теперь не жить?))
Давно живём на новом месте и счастливы.
П´яна вишня• 02 ноября 2024
Ответ длякнопкодав
І тепер тому треба знецінювати те, що роблять інші? Ми теж від фронту недалеко. Але при цьому свято у моєї дитини буде. І те, що мама вже продумує варіанти відходу, це відповідальність мами. А у них ще дитинство.
Ондатрова шуба• 02 ноября 2024
Ответ длякнопкодав
Чому не їдете звідти?
Творческий типаж• 02 ноября 2024
Ответ длякнопкодав
Ну вы же и ваши дети праздновали и в 16м , и в 19м , и в 23м , когда мой ребёнок ждал отца то с донецкой , то с купянска. Вам же ничего не муляло? И гневные посты я вам не строчила.
Карамелька• 02 ноября 2024
Ответ длякнопкодав
Нам плохо и пусть будет плохо всем? Полегчает от этого? До чего странные люди
Железобетон• 02 ноября 2024
Боитесь, что конфеты раскупят...
Ответ дляЖелезобетон
Боитесь, что конфеты раскупят...
Ні, а маю?
dulenok• 02 ноября 2024
Не готовлюсь..куплю сладости по ходу дела. Другие подарки на новый год. На Николая только вкусняшки подкладываю. Мне мама, кстати, тоже. Несмотря на мой недетский возраст
Бандитка Сью• 02 ноября 2024
Ответ длякнопкодав
Тим не менш, життя в багатьох йде своїм звичайним ходом🤷‍♀️
Маю декілька думок• 02 ноября 2024
Ответ длякнопкодав
То що в дітей всі свята пропонуєте забрать на радість оркам?
сама себе прекрасная• 02 ноября 2024
Офигеть с этого цирка. А вы мамаши только на Николая детям подарки и сладости покупаете?
Такое обсуждение, что это что-то редкое и уникальное купить какое-то угощение. Это от скудоумия?
Кусман Сиру• 02 ноября 2024
Ответ длякнопкодав
Ви дивна. Війна, фрон, смерті. В чому діти винні? Тепер лишити їх дитинства?
Ответ длясама себе прекрасная
Вам легко офігеть
Домовенок Кузя• 02 ноября 2024
Уже заказала. Дочке подростку адвент календарь с косметикой. Ну и сладости докуплю.
Оце так цабе• 02 ноября 2024
А что там готовиться? Вроде не дефицитные времена, сладостей купить не проблема