Солоденька цукОрка• 02 ноября 2024
Готуєтеся потихеньку до Миколая?
Наче як 6 грудня. Щось дітям вже придумали?
Солоденька цукОрка
• 02 ноября 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Так, вже подарунки дітям купила
Розкажіть, може щось з ідей стане в нагоді.
Солоденька цукОрка
• 02 ноября 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Себе купила тоже
Ну, це святе)))
кнопкодав• 02 ноября 2024
Ппц проблемы у людей. Мы к оккупации готовимся, куда б свалить подальше от надвигающегося фронта. Но вы не обращайте внимание, празднуйте, если война далеко. С наступающим
Да_Я_ТакаЯ_• 02 ноября 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
Дочці 11 років- парфум Ланвін «Меррі мі». А син фанат Тесли, то йому машинку сайбертрак.
Солоденька цукОрка
• 02 ноября 2024
Ответ дляТворческий типаж
У меня 19го. Старообрядцы мы
Але ж то також скоро.
Трейдер кріпти• 02 ноября 2024
Ответ дляТворческий типаж
У меня 19го. Старообрядцы мы
И у нас 19го. И Рождество 7го)
Викачую яйцями• 02 ноября 2024
в мене дочка підліток - куплю косметики і білизни з Victoria´s Secret і все
Солоденька цукОрка
• 02 ноября 2024
Ответ длякнопкодав
Ви ж знайшли час на форум зайти, знайти тему про свято. І......злити негатив. Типу, якщо в дітей не буде свята, то вам це зігріє душу чи вирішить питання з дебільними сусідами. Респект тій мамі, що 23 лютого 22 року, сиділа з дитиною в метро і навіть попіклувплася купити повітряну кульку з ’ днем народження’ своєму сину.
Трейдер кріпти• 02 ноября 2024
Ответ длякнопкодав
А у нас всё уже 2 года окупировано. Теперь не жить?))
Давно живём на новом месте и счастливы.
П´яна вишня• 02 ноября 2024
Ответ длякнопкодав
І тепер тому треба знецінювати те, що роблять інші? Ми теж від фронту недалеко. Але при цьому свято у моєї дитини буде. І те, що мама вже продумує варіанти відходу, це відповідальність мами. А у них ще дитинство.
Ондатрова шуба• 02 ноября 2024
Ответ длякнопкодав
Чому не їдете звідти?
Творческий типаж• 02 ноября 2024
Ответ длякнопкодав
Ну вы же и ваши дети праздновали и в 16м , и в 19м , и в 23м , когда мой ребёнок ждал отца то с донецкой , то с купянска. Вам же ничего не муляло? И гневные посты я вам не строчила.
Карамелька• 02 ноября 2024
Ответ длякнопкодав
Нам плохо и пусть будет плохо всем? Полегчает от этого? До чего странные люди
Солоденька цукОрка
• 02 ноября 2024
Ответ дляЖелезобетон
Боитесь, что конфеты раскупят...
Ні, а маю?
Бандитка Сью• 02 ноября 2024
Ответ длякнопкодав
Тим не менш, життя в багатьох йде своїм звичайним ходом🤷♀️
Маю декілька думок• 02 ноября 2024
Ответ длякнопкодав
То що в дітей всі свята пропонуєте забрать на радість оркам?
сама себе прекрасная• 02 ноября 2024
Офигеть с этого цирка. А вы мамаши только на Николая детям подарки и сладости покупаете?
Такое обсуждение, что это что-то редкое и уникальное купить какое-то угощение. Это от скудоумия?
Кусман Сиру• 02 ноября 2024
Ответ длякнопкодав
Ви дивна. Війна, фрон, смерті. В чому діти винні? Тепер лишити їх дитинства?
Солоденька цукОрка
• 02 ноября 2024
Ответ длясама себе прекрасная
Вам легко офігеть
Домовенок Кузя• 02 ноября 2024
Уже заказала. Дочке подростку адвент календарь с косметикой. Ну и сладости докуплю.
Оце так цабе• 02 ноября 2024
А что там готовиться? Вроде не дефицитные времена, сладостей купить не проблема