Я такая наивная• 03 ноября 2024

Кто отримував другу вищу освіту психолога?

Всім привіт! Питання до тих, хто навчався на магістратурі, психологія, після освіти по іншій спеціальності.
Як ви надолужцвали базові знання?
Я зараз прохожу курс університетських лекцій з загальної психології. 60 лекцій по 2,5 години кожна. Але все одно відчуваю, що цього замало.
Багато виникає питань.
І потім, існує багато напрямків в психології. Різні підходи. Психоаналіз, гештальт, мак, транзактрий, когнітивно-поведінковий і т.Д.
Я ж так розумію, що потрібно обрати якійсь один, той що ви будете працювати? Так?
Як ви обирали?
Взагалі цікавий будь який досвід!
ВундерКИНГ• 03 ноября 2024
Ответ дляЯ такая наивная
Зайдіть на прометеус і едеру. Там можна взяти всі психолонічні курсибезкоштовнр, потім генерується сертифікат після успішного складання тесту. Я пройшла курс першої психологічної допомоги, курс про ПТСР. А також загугліть курси в ІППО, але вони платні. Недорогі.
Лекції з загальної психології в ютубі є. Пошукайте якійсь університетський курс.
Дякую. Я думала ваш курс что вы слушаете - тоже в конце сертификат дадут :))

Ms. Сама прямота• 03 ноября 2024
Ответ дляЗайченя
Автор вчиться в університеті на магістерській програмі. А знецінили ви всіх немедичних психологів ще в першому пості.

І ваша друга спроба залякати апонента так само мимо.
я знаю где он учится, по ваучеру из центра занятости, там толпы учатся безработных и тех, кто пытается жить.
автор Я такая наивная • 03 ноября 2024
Ответ дляMs. Сама прямота
ок. пусть вам попадаются всегда специалисты такого профиля. я не спорю не оскорбляю и не унижаю автора темы. Но я не согласна что после роликов на ютуб и курсов в центре занятости автор станет психологом))
Звісно що не стану! :) курси, то для напрацювання знань. Лекції також. Я вважаю, що мені потрібна база. Річний університетський курс лекцій - що поганого?
Я ж ще вступила навчатись в університет.
автор Я такая наивная • 03 ноября 2024
Ответ дляВундерКИНГ
Ні, то я для себе. Бпзові знання. Щоб орієнтуватись в темі і усвідомити суть психології.
Зайченя• 03 ноября 2024
Ответ дляMs. Сама прямота
Автор вчиться зі звичайними студентами і вступала по загальному конкурсу, вже б посоромилися таку маячню писати.
ВундерКИНГ• 03 ноября 2024
Ответ дляФея_3уровень
Я коли навчалась, та і після, цікавилася психологічними форумами . Тоді це був b17, але він рос. Думаю, зараз можна подібні пошукати і українські. Це якщо хочеться спілкування з людьми, більш дотичними до психології, або почитати про різні питання з неї
Очень много в Фейсбуке, у хороших психологов
Они посты делают.
Это конечно как развлечение больше - но можно оценить уровень людей.

Автору, например, если она собирается с детьми работать ОЧЕНЬ советую Светлану Ройз. У нее раньше в ее школе и курсы были для специалистов. (На них было сложнова-то попасть правда). Она дает ооочень много методик.
Но и посты в фейсбуке познавательные (хотя больше для «всех» конечно)
Ms. Сама прямота• 03 ноября 2024
Ответ дляЯ такая наивная
вы сами ответили на свой вопрос.

автор Я такая наивная • 03 ноября 2024
Ответ дляMs. Сама прямота
Ви серйозно? Це не для безробітних ваучери! Це для тих хто хоче змінити професію, чи отримати другу вищу освіту.
Я навіть не стою на обліку в тому центрі зайнятості :)) І я працюю. Мало того - цей ваучер не мають права отримати ті, хто стоїть на обліку в центрі зайнятості.
То взагалі інша історія!
Ви абсолютно не в темі.
автор Я такая наивная • 03 ноября 2024
Ответ дляЗайченя
Так. Саме так.
Мабуть вона плутає навчання на які ЦЗ відправляє безробітних.
автор Я такая наивная • 03 ноября 2024
Ответ дляВундерКИНГ
Они посты делают.

От дякую вам дуже!!! Зараз пошукаюʼ
Ms. Сама прямота• 03 ноября 2024
Ответ дляЯ такая наивная
То взагалі інша історія!
Ви абсолютно не в темі.
в городе Днепр такие ваучеры выдают в центре занятости тем, кто хочет учится. Я желаю вам удачи, но я не верю в ваш будущий профессионализм... это не психолог, это массовик затейник. у меня все.
автор Я такая наивная • 03 ноября 2024
Ответ дляMs. Сама прямота
вы сами ответили на свой вопрос.
Я яке питання? Ви дивна.
ВундерКИНГ• 03 ноября 2024
Ответ дляMs. Сама прямота
Ваучер просто оплатил автору обучение в университете
В настоящем таком. С лицензией.
Та_все_ок_будет• 03 ноября 2024
Я реально готовилась к вступительному экзамену, год прорабатывала материалы и учебника, которые рекомендованы по программе. Сразу, после поступления, пошла на обучение методу на пятилетнюю программу. В процессе поступила ещё в аспирантуру, ещё куча материала для подготовки к экзамену, обучения и написания диссертации. Если честно, есть пробелы в области социальной психологии, но пока так.

Главное, следить за качеством контента и у кого учитесь
Фея_3уровень• 03 ноября 2024
Ответ дляВундерКИНГ
Они посты делают.

Посты в фейсбуке это всё развлекательный или ознакомительный контент . И рекламная площадка в большинстве случаев. Что тоже имеет место быть

Я выше говорила про форум, комьюнити где можно общаться и задавать вопросы - для людей кто в психологии. Ни один автор с Фейсбука не будет сидеть отвечать на ваши вопросы общаться без лимита, условно.

И да, мое мнение - лучше не западать на громкое имя какого-то конкретного психолога, особенно в начале когда ты еще «плаваешь». Не отрицать эти имена , но не западать. Психология - это большое море (=много накопленных знаний) , и потом сама жизнь подскажет у кого хочется учиться, а не ограничивать себя 1 именем. Учиться надо и можно у всех , по большому счету . И не один специалист не универсален и не идеален
автор Я такая наивная • 03 ноября 2024
Ответ дляMs. Сама прямота
На ці ваучери потрібні певні умови.
І цікаво, як же по вашому стають спеціалістами? Може навчаються? Саме це я і збираюсь робити.
Ви гляньте зі сторони що ви написали взагалі: ви хочете навчатись, але це не зробить вас професіоналом. А що тоді зробить? З цим що, народжуються?
Ща побажання удачі - дякую.
автор Я такая наивная • 03 ноября 2024
Ответ дляВундерКИНГ
В настоящем таком. С лицензией.
Точно! В державному вузі.
ВундерКИНГ• 03 ноября 2024
Ответ дляЯ такая наивная
От дякую вам дуже!!! Зараз пошукаюʼ
У Светланы Ройз и книги есть хорошие
Вам можно начать с Волшебной палочки для родителей и ребенковедение (2 части). (Я покупала тут, на кидстаффе у девочки).
Опять же, они для родителей. НО! Там практики много. Именно про детей и тд.
Далее Теория привязаности Ньюфелда. Тоже есть разные авторы, студенты Ньюфелда.
Петрановскую еще можно

Вы вообще очень правильно сделали для работы, что пошли сразу в универ.
Я вот откладывала все это. Мне вроде как было не очень нужно. А теперь я заграницей. И не могу подтвердить свои «знания», потому что нет «бумажки» :))
(По этому я выше про сертификаты и спрашивала)
Хотя сертификаты есть, много. Но они на украинском в основном, и не университетского уровня.
автор Я такая наивная • 03 ноября 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет

Дякую дуже. Мені подобається ваш підхід!
Щодо якості контенту абсолютно згодна. Тому не довіряю отим всім приватним типу міжнародним курсам. Здається вони просто штампують за гроші «психологів». І назви такі: європейський психологічний університет, наприклад. Диплом внутрішнього зразка :)
Питаю: яка саме країна Європи? Відповідають - ні, це типу у нас європейські засади. А працювати ви можете на себе. В школі не можете :)))
Ну шопопало.
Вибачте пишу сумбурно.

Порадьте підручники будь ласка!

автор Я такая наивная • 03 ноября 2024
Ответ дляФея_3уровень

Дякую!!
автор Я такая наивная • 03 ноября 2024
Ответ дляВундерКИНГ
У Светланы Ройз и книги есть хорошие
Петрановскую еще можно

Дякую! Буду вивчати то все. Але ви ще могли б вступити. І вступ, і навчання онлайн зараз.
Якщо надумаєте - ще не пізно!
ВундерКИНГ• 03 ноября 2024
Ответ дляЯ такая наивная
Якщо надумаєте - ще не пізно!
У меня нет сертификатов от центра занятости и ресурса на все это обучение сейчас :)
Я еще язык доучиваю. И англ надо подтянуть (а то забыла все пока новый язык учила :))

Но вы вдохновляете :)
ВундерКИНГ• 03 ноября 2024
Ответ дляФея_3уровень

Я сразу и написала, что это больше развлечение.
Но, есть в Украине хорошие специалисты.
И пишут они посты не для рекламы, а просто так.

Я просто посещала Конференции по перинатальной психологии. И соответственно мой круг «общения» - люди, которые как минимум ходили на эти Конференции. Вели там лекции, панельные дискуссии и мастер-классы.
Просто у меня упор на перинатальный период (планирование, беременность, до 3 лет ребенка).
По этому автору не хочу больше ничего советовать в плане «имен».
Но у нее уже есть от чего отталкиваться. И дальше можно вникать в дебри.
А просто зайти на Фейсбук - и что там «ловить» - не понятно. По этому я и посоветовала что-то более конкретное.
автор Я такая наивная • 03 ноября 2024
Ответ дляВундерКИНГ

Но вы вдохновляете :)
Ну, якщо надумається, то це реально! Можна поїхати на пару днів, отримати сертифікати в Україні, вступити і навчатись.
Синди Кроуфорд• 03 ноября 2024
Ответ дляЯ такая наивная
Ваучер 45+ від центру зайнятості. Є певні умови для його отримання. Але мені дівчата сказали, що найближчим часом вони можуть змінитись. Мабуть прийняти вік 35+ і стаж 10 років.
Зараз 15 років.
Отримати не складно і дуже швидко.
Ви загугліть «ваучер на навчання 45+»

Фаховий тест - то безпосередньо в універі узнавати потрібно.
дякую, зара почитаю ))
Синди Кроуфорд• 03 ноября 2024
Ответ дляЗайченя
Звісно, різні. Я говорю про практику. От у людини тривожність, ПА і проблеми зі сном. Людина за своїм незнанням чи упередженням стосовно психіатрів йде до невролога. І замість того, щоб перенаправити пацієнта до психіатра багато неврологів виписують ліки, АД в тому числі. Я про те, що якщо медик собі таке дозволяє, то в чому тоді звинувачувати психолога, до якого звернулася людина не за адресою?
а психиатр не выпишет АД? будет лечить чем-то другим?
автор Я такая наивная • 03 ноября 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
Доречі так!
Синди Кроуфорд• 03 ноября 2024
Ответ дляMs. Сама прямота
а с каких пор центр занятости магистратуру открыл?
и дипломы выдает гос образца?
автор Я такая наивная • 03 ноября 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
и дипломы выдает гос образца?
Так вони опоачують навчання в будь якому вузі і різні спеціальності. Обираєш сам. Головне, щоб був вік 45+ і трудовий стаж не менше 15 років.
Все інше їх не стосується. Це просто оплата навчання.
Можна і на бакалаврат вступить.
ВундерКИНГ• 03 ноября 2024
Ответ дляЯ такая наивная
Да, мне просто еще совсем не 45 :))