Процитую тут допис з телеграм каналу Світлани Самарської:
- Поліцейські не можуть воювати, бо не навчені: вони не мають нічого спільного з окопом та інженерними спорудами, — глава МВС Ігор Клименко.
- Масова обов’язкова мобілізація жінок: непопулярне рішення, яке потрібно зробити, - Марія Берлінська, керівник волонтерського проекту «Дрони перемоги»
Я розумію, що на захист країни мають піднятися абсолютно усі її громадяни.
Але у цих двох заявах відомих публічних людей я бачу якусь невідповідність.
Тобто поліцейські, за замовчуванням, менш підготовлені, ніж домогосподарки?
Kot_v_meshke• 03 ноября 2024
Ответ дляПляма на Сонці
Чесно? Я просто шалено цього боюсь!
Я а чоловіків переживаю капєц як. А ще ми..
Выезжайте. Срочно. Пока выпускают. Мы все умрем.
СвітланкаОК• 03 ноября 2024
Ответ дляПляма на Сонці
Та ну ні. То з різних категорій. То факти. А це можливий розвиток подій
Сова на глобус що тут, що там. Знаєте, якщо хочеться зрадоньку розігнати, то бомжа Олєга можна спинити на вулиці і спитати, що він думає про мобілізацію жінок.
Kot_v_meshke• 03 ноября 2024
Ответ для_Alekssandra_
Понизить дух? Куда ещё?
Ну еще ниже. Чтоб совсем уже поникли и пошли митинговать за переговоры с рашкой, наверное. Дрончики тоже каждую ночь для этого летают.
СвітланкаОК• 03 ноября 2024
Ответ дляПляма на Сонці
Ну то вона ж це каже. То це виходить Берлінська вирішила паніку нагнати?
Вона сказала свою думку. А ті хто це розносить з воплями аааа шо робити, Берлінська сказала!!! Ми всє умрьом!!! - оце вони паніку розводять
_Alekssandra_• 03 ноября 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Дрончики рашисты запускают.
А бредни эти все запускают наши официальные лица. Какое-то умышленное моральное вредительство
Kot_v_meshke• 03 ноября 2024
Ответ дляПляма на Сонці
Так х..й знает что к нее в голове и о чем было интервью. Какие вопросы задавали и тд. Это может быть вырвано из контекста и немного перекручено. Ну и еще раз - это ее частное мнение, которое используют для своих целей другие люди.
_Alekssandra_• 03 ноября 2024
Ответ дляGirlSuper
Ви вірите в це?
Я ні.
Працювати хто буде.
По якому критерію відбирати будуть , кому працювати а кому служити.
Я ні.
Працювати хто буде.
Коррупция опять, наверное
СвітланкаОК• 03 ноября 2024
Ответ для_Alekssandra_
Дрончики рашисты запускают.
З яких пір Берлінська офіційна особа?
_Alekssandra_• 03 ноября 2024
Ответ дляСвітланкаОК
З яких пір Берлінська офіційна особа?
Ну, публичная
СвітланкаОК• 03 ноября 2024
Ответ для_Alekssandra_
Ну, публичная
Вєрка Сердючка теж публічна )))
_потужная_• 03 ноября 2024
Ну судя по тому, что бабка с моего парадного может лучше погонять нариков, чем наша полиция, то тут стоит задуматься
А по факту, то все эти пизд*ив*е твари пиз*ят только пока их слушают, такой себе способ самовыражения. Закончится война и кто эту берлинскую слушать будет или брать у неё интервью? Кому она всралась? Вот и блещит, пока дают.
Kot_v_meshke• 03 ноября 2024
Ответ для_Alekssandra_
Дрончики рашисты запускают.
Ну русские. Та кпрдумайте, кому выгодно?
Человека просто спросили, она ответила то что думает (. Имеет право на такое мнение), а его понесли в массы, и такие как автор и занимается разгоном паники. Посмотрите какие у нее темы в профиле.
СвітланкаОК• 03 ноября 2024
Ответ дляKot_v_meshke
100%
Глибоке чорне море• 03 ноября 2024
Якщо почнуть мобілізовувати жінок, думаю тоді буде кінець тцк. Жінки себе в обіду не дадуть. То буде фатальне рішення
Kot_v_meshke• 03 ноября 2024
Ответ для_Alekssandra_
Ну, публичная
Ну я ее вообще не знаю. Где она публичная?
_Alekssandra_• 03 ноября 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Вєрка Сердючка теж публічна )))
А он неглупый человек. Помогает, бредни не мелет.
Зря сравниваете
Ответ дляСвітланкаОК
Це не офіційна особа і від її думки нічого не залежить. Тому нічого не робитиму. Якщо всіх патякалок слухати і реагувати, то мозок вибухне.
Дуже дивно, чому її словам надають стільки значення. Щодня купа інтервʼю зʼявляється, який сенс думку кожного коментувати і зрадоньку розводити?
Тому що дивлячись на все що у нас відбувається то скоро і ’ зелених чоловічків’ повіриш
СвітланкаОК• 03 ноября 2024
Ответ для_Alekssandra_
Зря сравниваете
Ну я не проти. Він крутий. Але ж сам факт - кожну публічну особу на цитати розносити і робити якісь висновки - хз що це. Врєдітєльство якесь.
Птица-синица• 03 ноября 2024
Ничего. Я 24.09.2022 выехала 2й раз еще и по этой причине. Мне сложно жить в ожидании постоянного прилета от рашки и постоянной подставы от ясноликого
Ирина-bbd0• 03 ноября 2024
Ответ дляKot_v_meshke
И именно это нам сейчас нужно пережить.
Нагнетать будут еще больше)
Это видимо от победобесной корейской армии тут кацапы истерят десятками тем)))
Нагнетать будут еще больше)