ЕваАдамівнаРайська• 03 ноября 2024

Берлінська просуває мобілізацію жінок. Що робитимете?

Процитую тут допис з телеграм каналу Світлани Самарської:
- Поліцейські не можуть воювати, бо не навчені: вони не мають нічого спільного з окопом та інженерними спорудами, — глава МВС Ігор Клименко.

- Масова обов’язкова мобілізація жінок: непопулярне рішення, яке потрібно зробити, - Марія Берлінська, керівник волонтерського проекту «Дрони перемоги»

Я розумію, що на захист країни мають піднятися абсолютно усі її громадяни.
Але у цих двох заявах відомих публічних людей я бачу якусь невідповідність.

Тобто поліцейські, за замовчуванням, менш підготовлені, ніж домогосподарки?
автор ТіріОна • 03 ноября 2024
Ответ дляValentina shop2020
Слушать не будете,она засядет в Раде с медалями на груди,рядом притула,стерненко это будут победители
100%
Справжні герої вмирають.
А ті що виживуть.. рідко будуть справжніми героями.
ЛераС• 03 ноября 2024
Ответ дляKot_v_meshke
я считаю это вбросы чтоб посеять панику, подтолкнуть людей к массовым протестам, потери веры в государство и тд, то есть понизить дух народа.
Із зниженням духу народу і зневірою наша влада сама чудово справляється
Иошши• 03 ноября 2024
Ответ для_Alekssandra_
Так мужчины, которых сейчас отлавливать те, кто присягу давал, тоже не военные
Если когда-то служил или военная кафедра, то военнообязанные
Иошши• 03 ноября 2024
Ответ дляПляма на Сонці
Я вважаю, що це вкиди , щоб підготувати суспільство.
К чему?
Иошши• 03 ноября 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Люди обычно не меняют своё мнение
Contento• 03 ноября 2024
Ничего не буду делать. Ещё в начале войны выехала с сыном из Украины . Так что мобилизация женщин в Украине никак меня не коснётся.
julia_kid• 03 ноября 2024
Ответ дляПляма на Сонці
Що думаєте, дівчата?
Особисто моя думка: таку державу захищати я особисто не піду.
Хто в ній буде жити, якщо ми всі загинем?
Думаю послать ее на «ер
анна 1986• 03 ноября 2024
Отлично,дочке зе 20ть.пусть покажет пример,месяц в учебке и на ноль.
GirlSuper• 03 ноября 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
Якщо почнуть мобілізації жінок, то і кордони для жінок закриють
Де ви таке бачили у світі ?
автор ТіріОна • 03 ноября 2024
Ответ дляContento
Ну, то нащо ви відповідаєте? Ясно ж, що вас те не стосується
автор ТіріОна • 03 ноября 2024
Ответ дляGirlSuper
Де ви таке бачили у світі ?
Удалено администрацией...
Anastasiya-f052• 03 ноября 2024
Ответ дляGirlSuper
Де ви таке бачили у світі ?
Яке це має значення? Чоловікам десь закривали кордони в війну? Якщо ніде не було, тут буде вперше.