Процитую тут допис з телеграм каналу Світлани Самарської:
- Поліцейські не можуть воювати, бо не навчені: вони не мають нічого спільного з окопом та інженерними спорудами, — глава МВС Ігор Клименко.
- Масова обов’язкова мобілізація жінок: непопулярне рішення, яке потрібно зробити, - Марія Берлінська, керівник волонтерського проекту «Дрони перемоги»
Я розумію, що на захист країни мають піднятися абсолютно усі її громадяни.
Але у цих двох заявах відомих публічних людей я бачу якусь невідповідність.
Тобто поліцейські, за замовчуванням, менш підготовлені, ніж домогосподарки?
Anastasiya-f052• 03 ноября 2024
Ответ дляGirlSuper
Де ви таке бачили у світі ?
Яке це має значення? Чоловікам десь закривали кордони в війну? Якщо ніде не було, тут буде вперше.