Зубожиння• Изменено 03 ноября 2024
За місяць зі свою зарплатою в 20 тисяч я опинилась за межою бідності
Я свою зарплату для свого досвіду і вмінь вважаю цілком хорошою. Дивлюсь статистику зарплат на ворк уа. Я такий собі середнячок.
В своєму містечку набагато вища зарплата за середню.
Зарплата двічі в місяць. По 10 т.
Я і дитина
Отримала 31 жовтня зарплату.
Поповнила телефони 200*2
Поповнила інтернет - 200
Купила дитині зимову куртку 2000
Купила шампунь плюс кондиціонер 400
Купила ліки собі ( в мене ендометріоз) 500
Зробила манікюр 400 ( знаю може зайве, роблю раз в місяць)
І от саме цікаве. Закупка продуктів.
Закупляюсь на тиждень. Раніше набір яйця- масло- молоко- м´ясо - фрукти виходило нам 500-600 грн. Зараз вийшло 1200.
Тільки 3 листопада а 5000 вже немає.
А дитині ще треба шапка, рукавиці, чоботи, канцелярію, теплі колготи.
Де я виявилась фінансово неграмотною?
Зарплата двічі в місяць. По 10 т.
Я і дитина
Отримала 31 жовтня зарплату.
Поповнила телефони 200*2
Поповнила інтернет - 200
Купила дитині зимову куртку 2000
Купила шампунь плюс кондиціонер 400
І от саме цікаве. Закупка продуктів.
Тільки 3 листопада а 5000 вже немає.
Де я виявилась фінансово неграмотною?
Луноликая Вика• 03 ноября 2024
Ответ дляКозачка
Та свят-свят-свят, ще чого не вистачало.
Туди як хто попадає, у них же рило після того в телевізор перестає влазити.
але ж ідеї, які ідеї пропадають оце.. подумайте
Женщинас• 03 ноября 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Так вона отримує три мінімальні зарплатні. Вона не малозабезпечена в цій країні, їй не положена субсидія. Як так виходить, що в працюючої людини не вистачає на мінімальне?
А хто у нас розраховує мінімальні зарплати? Правильно: депутати. Але чого ж вони отрумують такі, що в десятки або сотні разів вище
Нехай би спочатку самі спробували на них прожити
А потім поговоримо. І в мінімальну зарплатню так точно манікюр не входить
тянитолкайка• 03 ноября 2024
Ответ дляFleurDeLyse
так вибачте, 75% нашої країни проголосували за такого президента, хто їм лікар? не бачили за кого голосували? і зарплати це найменше зло на сьогоднішній день
Всегда при любых президентах бедные беднели, а цены росли. Какая сейчас уже разница кого выбрали в 19м? Или думаете будут выборы выберут что то другое и жизнь прямо одномоментно изменится?
Козачка• 03 ноября 2024
Ответ дляТелепузик
Клас
За рік назбирати на курточку та шапочку це успішний успіх
Ви не автор курсів Як заробити мільйон ?
Скоро під курточки кредити почнуть видавати, і розстрочки.
Невісточка ж• 03 ноября 2024
Ответ длятянитолкайка
Думаете у Європі ті хто працює на невеликі зарплати можуть дозволити собі більше ніж ви? Менше. І це у вас власне житло і більш менш доступна комуналка. У Європі двоє працюючих дорослих на таких же звичайних роботах коли відняти аренду, комунальні та обов´язкові платежі - так само сидять шукають акції. Це поки є пособія та безкоштовне житло - нашим небо в алмазах, а коли всіх попруть на роботу, при чому фізичну і важку не взіраючи на здоров´я - тоді усім стане зрозуміло, що будь яке покращення вашого життя - це завжди надробота, вихід із зони комфорту та риття землі під ногами за додаткову копійку.
Ось не треба мені розповідати. Зараз подруга в Канаді. З чоловіком і двома дітьми. Працюють обоє на мінімальну, тільки приїхали і мови не знають. То вони за ті дві мінімалки орендують гарний будинок, оплачують страховки, якісну їжу, бензин і всі витрати. І їм вистачає !!! На що у нас вистачить 2 мінімалки ? Всі вже давно знають, що в Європі ціни ну може відсотків на 10-20 вище наших. А зарплати ?? Ну не може їжа становити більше 50-70 відсотків середньої зарплати в країні!! Ну не реально це !!
Луноликая Вика• 03 ноября 2024
Ответ дляКудряшка Сью
Та насправді, ми всі стали заложниками цієї ситуації і цієї війни. Можна не виправдовуватися, можна виправдовуватися, але дійсність не змінити: все дорого. Тому треба змінюватись під обставини, щоб вижити.
у вас щелепу не вивертає коверкати українські слова? що за слово ’заложниками’ ?
З горіха зерня• 03 ноября 2024
Ответ дляЖенщинас
Так автор отримує й не мінімальну зарплатню
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 03 ноября 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
вже пропонували листя збирати замість туал пеперу?
Пропонували більше заробляти, щоб вистачало на туал папір
Телепузик• 03 ноября 2024
Ответ дляКозачка
Так чек в сільпо від 1000 грн вже можна в кредит
Кудряшка Сью• 03 ноября 2024
Ответ дляКозачка
Та не переживайте так, з таким скаженим ростом цін автор вимушено виключить той манікюр, і ці начебто звільнені 4800 грн вже доведеться витратити на комуналку чи на хліб.
Ну хоч поїсть нормально. Я не переймаюся, тему не я створювала.
Наталка -русалка• 03 ноября 2024
Одне скажу із такою зарплатою можна було куртку купити за 500 ,а не за дві тисячі
В моєї мами ще менша зп за вашу
Телепузик• 03 ноября 2024
Ответ дляНаталка -русалка
В моєї мами ще менша зп за вашу
Ви підліток ?
Бо мами зарплата і куртка увірвалися в чат
Латексне альтер ЕГО• 03 ноября 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
А де їх взяти? мені порізати свої труси/футболки на тряпки -а потім йти купувати нові труси й футболки? ви взагалі там при розумі?
Стару куртку дитини. Уявіть які шикарні прокладки з непромокаючої куртки вийдуть.
Наталка -русалка• 03 ноября 2024
Ответ дляСмурфетта
За кого голосовали, с того и спрашивайте. Ремонты дорог вместо производства ракет, сгнившая гуманитарка- это все звенья одной цепочки, приводящей население с нищенству…
З чого їх робити???
Козачка• 03 ноября 2024
Ответ дляЖенщинас
Мінімальна зарплата зараз - 8000 грн.
Прожитковий мінімум - 2920 грн.
Отже, за думкою депутатів, автор має прекрасно жити на свою зарплату, бо це ж аж цілих 6,85 прожиткових мінімумів! По три з хвостиком на кожного, раз їх двоє! Шалені гроші! І манікюр, і педикюр, і СПА-салони щотижня.
Прожитковий мінімум - 2920 грн.
Кудряшка Сью• 03 ноября 2024
Ответ дляТелепузик
Клас
Що, заздрісно? Ще раз: тема не моя і я не плачу. Я не можу виїхати за кордон з багатьох причин, тому підлаштовуюся під сьогоденні реалії. Так само і вам можна написати:
Клас. Тему накатала, відгавкалася, легше стало? Заздрите моїм курсам? Зробіть собі свої
і продавайте ваш успішний успіх.
тянитолкайка• 03 ноября 2024
Ответ дляНевісточка ж
Тоді що вас тримає окрім копійчаної зп? Бо у мене також є сім´я знайомих у Канаді, молоді та завзяті. Перший рік отакі пісні як у вас, а зараз вже дивляться на Сша, бо так то воно так, да не так. В Україні вони звикли до зовсім іншого рівня, та живучи у Канаді 2 роки, вже познімали рожеві окуляри кисельних берегів про закордон.
Наталка -русалка• 03 ноября 2024
Ответ дляКицюююня
Обвинили автора,получается чтоз шампунь уже роскошь и куртка тоже,хорошо живём главное направление в Ес
А в ЄС всі люди по вашому все можуть собі дозволити?
Там навпаки божевільні податки ,всі ж хочуть ,щоб навколо них все було красиво
Банан-барабан• 03 ноября 2024
Ответ дляКудряшка Сью
Ні, авторка сама писала, що не гігієнічний. А ви на ходу придумуєте заради чого?
Я аж повернулась і ще раз перечитала. Вона ніде не писала що повноцінний манікюр з «барвами та стразіками» робить. Вона писала що волосся фарбує. А манікюр робить у дівчинки вдома, бо сама собі не може. А Ви пишете щось про відрослий манікюр
Вапщета• 03 ноября 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
ну уу, пишу вам как человек в теме:
прокладки в тяжелые времена это росокшь, не стебусь
бытовая химия у меня только доместос - хватает на 3 мес
коммунлака да, зубн паста да
Удалено администрацией...
Кудряшка Сью• 03 ноября 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Ви самі при розумі? Сумнівно, можете мені не писати, хай щастить, нийте далі.
Невловимий Джо• 03 ноября 2024
Ответ дляТелепузик
Ой , 100 баксів вивільнилося
Додалося - почуття розчарування
Как раз через год один раз в магазин сходить хватит
Луноликая Вика• 03 ноября 2024
Ответ дляКудряшка Сью
і продавайте ваш успішний успіх.
Ви розкажіть де тряпки безкоштовно берете собі під менстуації? чесно цікаво
Женщинас• 03 ноября 2024
Ответ дляКозачка
Мінімальна зарплата зараз - 8000 грн.
Прожитковий мінімум - 2920 грн.
Правильно! Але ж Ви розумієте, що це десь у паралельній реальності те, що вони там нарахували(
А мені тут намагаються довести, що це аж! 3 мінімалки(хоча навіть і не 3 по факту) і що тут такого витратити з цих грошей на манікюр
Луноликая Вика• 03 ноября 2024
Ответ дляКудряшка Сью
Не перекладайте з хворої на здорову) Я не рекоменлдувала різати труси/футболки на менструацію, щоб потім нові йти купувати)) золоті прокладки вийдуть, тому так я при розумі на відміну від тих хто ріже свою білизну, а потім нову купує
Телепузик• 03 ноября 2024
Ответ дляКудряшка Сью
і продавайте ваш успішний успіх.
Заздрість до людини яка рекомендує тряпки замість прокладок ?
Співчуття виключно
З горіха зерня• 03 ноября 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Ні, звичайно. Вони там тряпочки на прокладки ріжуть. Ви думаєте чого там простині окремо від наволочок і пододіяльніків продаються? От саме тому - одну простиню на ліжко, одну на прокладки
Луноликая Вика• 03 ноября 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Ось чому мовчить та Кудряшка Сью, вона куртки б/у скуповує собі під менструації)) цікаво, скільки курток на рік йде в неї
Телепузик• 03 ноября 2024
Ответ дляКудряшка Сью
і продавайте ваш успішний успіх.
Ви так захопилися тупими порадами що вже не фільтруєте хто автор теми і кому своє лайно неоціненне виливаєте
Наталка -русалка• 03 ноября 2024
Ответ дляКицюююня
А ви в якому направлені хочете жити?