Зубожиння• Изменено 03 ноября 2024
За місяць зі свою зарплатою в 20 тисяч я опинилась за межою бідності
Я свою зарплату для свого досвіду і вмінь вважаю цілком хорошою. Дивлюсь статистику зарплат на ворк уа. Я такий собі середнячок.
В своєму містечку набагато вища зарплата за середню.
Зарплата двічі в місяць. По 10 т.
Я і дитина
Отримала 31 жовтня зарплату.
Поповнила телефони 200*2
Поповнила інтернет - 200
Купила дитині зимову куртку 2000
Купила шампунь плюс кондиціонер 400
Купила ліки собі ( в мене ендометріоз) 500
Зробила манікюр 400 ( знаю може зайве, роблю раз в місяць)
І от саме цікаве. Закупка продуктів.
Закупляюсь на тиждень. Раніше набір яйця- масло- молоко- м´ясо - фрукти виходило нам 500-600 грн. Зараз вийшло 1200.
Тільки 3 листопада а 5000 вже немає.
А дитині ще треба шапка, рукавиці, чоботи, канцелярію, теплі колготи.
Де я виявилась фінансово неграмотною?
Зарплата двічі в місяць. По 10 т.
Я і дитина
Отримала 31 жовтня зарплату.
Поповнила телефони 200*2
Поповнила інтернет - 200
Купила дитині зимову куртку 2000
Купила шампунь плюс кондиціонер 400
І от саме цікаве. Закупка продуктів.
Тільки 3 листопада а 5000 вже немає.
Де я виявилась фінансово неграмотною?
Телепузик• 03 ноября 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Наприклад купить дитині ту ж канцелярію
Зарплата низька тільки у вашої мами чи у вас теж ?
Зазвичай канцелярію люди просто купують , а не обирать прокладка - олівець
Кайдашева дочка• 03 ноября 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
Дитина з інвалідністю . Лише випадкові підробітки інколи. Минулу зиму жили за ці гроші. Там було 3000 плюс тисяча кличка. Хай важко з допомогою села але вижили. В чоловіка зарплата була мінімальна і йшла на комуналку і на деякі невеликі витрати сфера просіла нічого знайти не міг.
В порівнянні з рік тому наші доходи вдвічі вищі зараз. В дитини підгрупа А пенсія вища. Плюс в чоловіка трохи запрацювала робота але зарплата все одно ледь вище мінімальної. І що можу сказати - те саме. Я в а..ї нам не вистачає. При тому що транжир нема. Я думала як більше грошей то вже легше буде. А не стало. Багато що купуєм в секонді. Дитині одяг стараюсь новий.
Чоловік поки роботу змінити не може бо житло службове ще оренду зараз ми не потягнемо. Тож шукаю підробітки чоловік теж. Але це звіздець вибачте. Коли в нас на трьої грубо кажучи дві мінімалки але жити на них важко. Будь-яка поломка купівля взуття чи одягу - вже дирка в бублику а не бюджет. Може я не дуже господиня хто знає. Але тенденція не дуже. Ще й дитина в спецшколі в людях в абищо не вдягнеш і теж стаття витрат на канцелярію щось у клас тощо(поборів особливих Слава Богу нема але навіть так тягнути важко)
Який діагноз у дитини.?Підгрупа А і дитина в школу ходить?В мене дитина без цієї підгрупи, але їй і спецшкола не світить така тяжка.Але підгрупу добитися не можу.РАС у дитини .А чому ви не виїдете з країни.Ваш чоловік виїздний
Луноликая Вика• 03 ноября 2024
Ответ дляГейСюда
Де я виявилась фінансово неграмотною?
Наверное, по каждому пункту.
1. Оплачиваю мобильную связь годовым пакетом. Экономия около 20%.
2. Подключаю интернет как новый абонент по акции, регулярно меняя операторов. До этого год платила Воле 50 грн в месяц. Сейчас буду у Киевстара 6 месяцев по 50 грн и 6 месяцев по 100 грн.
Ну и так далее.
Наверное, по каждому пункту.
Ну и так далее.
Ну, наприклад у нас крім київстару нісчого не ловить нормально. Новий абонент прикольно, у нас новий абонент платне підключення до оптики (а вона потрібна на часи відключення ел ен), тобто змінюючи оператора -збільшуються витрати на нове підключення. Ще є ідеї?))
Луноликая Вика• 03 ноября 2024
Ответ дляСплюшка
Все дети разные . И характер , и темпы роста . У моей 14 летней вдруг выросла грудь ,очень выросла ,и теперь прошлогодняя курточка в груди не закрывается на молнию ,что с этим делать ?
Шапку не хочет прошлогоднюю ,из за этого не хочу с ней ругаться
так, вже радили порізати все на тряпки для менструаціїі купити все нове?
Лівий Локіть• 03 ноября 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Тобто вона повертається в Україну? Ах, ви зщапитейте де вона старість хоче зустріти, в райдужній Україні з пенсією в 5 тис грн, чи в загниваючому западі з ’все включено’ ?
Моя сестра, например, не хочет встречать старость в Канаде. Она уже сейчас хочет переводиться по работе в Литву, т к там будет платить меньше налогов.
Моя тётка переехала из Канады в Мексику. Именно жить в старости
Луноликая Вика• 03 ноября 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Мексика, кхм, вона там може просто не дожити)) чи може там вже цивілізація?))
Лівий Локіть• 03 ноября 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
не брешіть)) банк ніколи не буде вам давати кредит під 10% беручи депозит під 18%
Здрасьте. У меня ипотека была под 8% в 2006 году
Сплюшка• 03 ноября 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Пока нет ...
Наталка -русалка• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
І що ви доместосом миєте вікна, прете речі і миєте посуд?
А не можна вікна водою помити просто?
Телепузик• 03 ноября 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Так під скажіть про Україну
Ні податків високих ні інших жахів канадського життя
Наталка -русалка• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
Посуд теж можна помити без засобу до речі
Наталка -русалка• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
Я ще раз задам питання. Яка зараз прийнятна ціна для зимової куртки?
В сін сеї може дешевше
Я_и_моя_собака• 03 ноября 2024
Ответ дляСмурфетта
За кого голосовали, с того и спрашивайте. Ремонты дорог вместо производства ракет, сгнившая гуманитарка- это все звенья одной цепочки, приводящей население с нищенству…
В Украине всегда было плохо
Телепузик• 03 ноября 2024
Ответ дляНаталка -русалка
І овно можна з під себе зʼїсти - економія на продуктах
ГейСюда• 03 ноября 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Я не собираюсь для каждого расписывать план действий.
Было бы желание, а сэкономить всегда можно.
Автор купила в октябре куртку за 2000 грн, значит в феврале она продавалась за 800-1200 грн. Вот тогда и надо было покупать.
Нічна ненажера• 03 ноября 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Наприклад купить дитині ту ж канцелярію
Ну да, канцелярия единственная проблема автора.
Лівий Локіть• 03 ноября 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Вы очень мало знаете о мексике. А чего не знаете - не комментируйте с сарказмом.
Луноликая Вика• 03 ноября 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Здрасьте, договір в студію! Або не брешіть, може ставка й гарно звучала 9%, але було щомісячні РКО/супроводження/ страхування й т.д., це не всім вистачає розуму порахувати щоб вийти на реальну ставку
Анонимус Я• 03 ноября 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Автор, ещё напишу о себе. На данный момент у нас с мужем общий доход 90-100 тыс. И 400 грн на маникюр - для меня дорого. И покраситься в салоне - тоже дорого. Муж меня красит. И одежду я покупаю всю в распродажу. И сыну подростку в том числе.
При таком доходе у вас нет посудомойки и вы покупаете моющее в авроре?
Лівий Локіть• 03 ноября 2024
Ответ дляТелепузик
Так під скажіть про Україну
После окончания войны - вполне возможно. Потому что илеализируют ’заграницу’ только те кто там не жил никогда или живёт на пособия)
Луноликая Вика• 03 ноября 2024
Ответ дляГейСюда
а якщо вони буле ще не пошиті в октябре?
то як її купити то
Луноликая Вика• 03 ноября 2024
Ответ дляЛівий Локіть
так тому й питаю вас, що таи цивілізація поперла?
ГейСюда• 03 ноября 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
то як її купити то
Я и не знала, что зимнюю одежду изобрели этим летом.
Телепузик• 03 ноября 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Угу , готовий стартап - можна очі бельгійцям , нідерландцям відкривати та і візи і переселяти їх в Україну - нехай на сторості хоч життя побачать
тянитолкайка• 03 ноября 2024
Ответ дляТелепузик
Ви не одна були в Німеччині
Почитайте щось про виставку лакшері в Амстердамі і загляніть в типові німецькі села - подивіться що запарковано і біля яких будинків ;) і підіть в універмаги і подивіться який пантін там купують
Ну так і ви можете піти до цум, Санахант та салонів порше у Києві - там також вистачає людей. А в закладах я сьогодні у найдорожчому у місті на останній столик сіла поснідати, бо все заброньовано та парковка зайнята дорогими автівками.
Луноликая Вика• 03 ноября 2024
Ответ дляГейСюда
Удалено администрацией...
Козачка• 03 ноября 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Наприклад купить дитині ту ж канцелярію
Ага, аякже. Тут же налетять з критикою, а чого зошити та ручки такі дорогі, все потрібно можна було і за 250 грн купити, і зекономити 150 грн.
Кастрюлька• 03 ноября 2024
Ответ дляНаталка -русалка
А не можна вікна водою помити просто?
Можно . И газетами протереть . Вы давно такой метод практикуете ?
Лівий Локіть• 03 ноября 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Ага. Я договор с 2006 года храню именно для того, чтобы вам в 2024 продемонстрировать. Была ещё одноразовая комиссия при выдаче. Все
З горіха зерня• 03 ноября 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Тепер не мекси лізуть через забор Трампа, а американці в Мексику.