Зубожиння• Изменено 03 ноября 2024
За місяць зі свою зарплатою в 20 тисяч я опинилась за межою бідності
Я свою зарплату для свого досвіду і вмінь вважаю цілком хорошою. Дивлюсь статистику зарплат на ворк уа. Я такий собі середнячок.
В своєму містечку набагато вища зарплата за середню.
Зарплата двічі в місяць. По 10 т.
Я і дитина
Отримала 31 жовтня зарплату.
Поповнила телефони 200*2
Поповнила інтернет - 200
Купила дитині зимову куртку 2000
Купила шампунь плюс кондиціонер 400
Купила ліки собі ( в мене ендометріоз) 500
Зробила манікюр 400 ( знаю може зайве, роблю раз в місяць)
І от саме цікаве. Закупка продуктів.
Закупляюсь на тиждень. Раніше набір яйця- масло- молоко- м´ясо - фрукти виходило нам 500-600 грн. Зараз вийшло 1200.
Тільки 3 листопада а 5000 вже немає.
А дитині ще треба шапка, рукавиці, чоботи, канцелярію, теплі колготи.
Де я виявилась фінансово неграмотною?
Зарплата двічі в місяць. По 10 т.
Я і дитина
Отримала 31 жовтня зарплату.
Поповнила телефони 200*2
Поповнила інтернет - 200
Купила дитині зимову куртку 2000
Купила шампунь плюс кондиціонер 400
І от саме цікаве. Закупка продуктів.
Тільки 3 листопада а 5000 вже немає.
Де я виявилась фінансово неграмотною?
Мрії у вирії• 03 ноября 2024
Одне, прошу не економте на собі! Якщо вам добре від того манікюру, то робіть. До того це ж гарна ціна. Але якщо не манікюр, то всерівно робіть, щось для себе, бо з цим життям можна поїхати дахом 🫤🥺.
Срочнокпсихологу• 03 ноября 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Я вже писала за своїх дітей
Молодша дитина 8 років. Минула зима 130 зріст, нога 33. Зараз 136 рост, 35 нога.
Старша дитина 14 років. Минула зима 165 зріст, нога 40. Зараз 174 зріст, нога 42.
Старша дитина весною 2022 року була 149 зріст, 36 нога, якщо що. Це не одноразово він так виріс. І це ще не кінець.
Ну так можно же было в конце лета купить на зиму, понимая как растет? Ну мы так делали, если с деньгами не очень было.
Баба_Воля• 03 ноября 2024
Ответ дляОбижулька
Нормально!
В мене сину 15 років!
В кінці літа купляю літнє, в кінці зими - зимове!
При цьому зарплатня в мене в чотири рази більше ніж у автора.
Тож приходиться обирати: або ти супер модний, або ми економимо.
Автор обирає «модний». Має право! Але тоді не треба питань
В мене сину 15 років!
И за сколько куртку ребенку купили на зиму?
Ухахайкина• 03 ноября 2024
Почитала ответы некоторых. Вы прям как депутаты. Они тоже считают, что одно пальто на 10 лет и пара трусов на год вполне достаточно.
Агент Пинкертона• 03 ноября 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Та то прикорытные строчат.
Та які прикоритні. Таке можуть строчити тільки ті, хто живе в повному лайні і хоч якось намагається підвищити свою самооцінку приниженням інших. Розкажеш комусь який він лошара, не може додуматися як замінити всю побутову хімію доместосом і яка вона фігова господиня, бо дозволяє собі таку розкіш як прокладки і вже на душі тепліше - ти ж крута господиня, прокладок зі старих наволочок нарізала, самооцінка зросла до небес
Зубожиння
• 03 ноября 2024
Ответ дляКудряшка Сью
Не платіть всі 2500. Чи й не проблема
наприклад, опалення сплачуцте по 500, а потім, в неопалювальний сезон потроху повиплачуєте.
І нафіг той манікюр, якщо його робити раз у місяць
наприклад, опалення сплачуцте по 500, а потім, в неопалювальний сезон потроху повиплачуєте. І нафіг той манікюр, якщо його робити раз у місяць
В мене опалення - електрика. Не платити не вийде
Все буде Україна• 03 ноября 2024
Ответ дляСмурфетта
За кого голосовали, с того и спрашивайте. Ремонты дорог вместо производства ракет, сгнившая гуманитарка- это все звенья одной цепочки, приводящей население с нищенству…
До чого це? Ви так впевнені, що автор голосувала за чинного президента?
Як на мене, то підчас війни все однаково погано билось би. І не можу сказати, що при Порошенко зарплати та ціни були адекватними. Звісно кращі ніж зараз б але і війни не було
Козачка• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
З авансу буду платити комуналку, купувати зубну пасту, прокладки , побутову хімію.
Цікаво, що треба викреслити?
Напевно, прокладки?
Дістаємо старі простирадла, і згадуємо, як в 90-ті ті випрані ганчірочки ховали на батареї під рушниками, щоб тато не побачив.
Раз одела не бу• 03 ноября 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
А у кінці літа розпродаж зимової одежі?
У мене, дякувати богові, на базові речі грошей вистачає. Але я дуже розумію автора, бо все було. Ми взагалі все втратили, виїхали у трусах. Все треба було купляти, умовно від носків, до курток.
Смурфетта• 03 ноября 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Воров надо судить и садить, а они занимают руководящие должности. А кто принимает законы, поднимает тарифы?
дамаБезСобачки• 03 ноября 2024
Могу вас порадовать. Доцент в вузе (Харьков) 7200. В хорошие времена было под 1к евро. Жилье арендуем (ребенком не хочется рисковать под кабами)
Телепузик• 03 ноября 2024
Ответ дляКозачка
Напевно, прокладки?
Ви вже дістали ганчірки що мате такі поради як і про кропиву ?
Зубожиння
• 03 ноября 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
Ого, у Вас на кок прям повноцінно йдуть місячні? Я на клайрі, то буває взагалі не йдуть, буває пару щоденних прокладок використовую
Я ж писала що в мене ендометріоз зараз вже легше , а то по 2-3 упаковки уходило, і доньці теж потрібно.
Але пачечку за цикл розходую легко
А Я Самая Самая• 03 ноября 2024
Автор, я вам хочу сказати що ви велика молодець, що викручуєтеся на ці гроші з підлітком.
Часи зараз важкі, зп мізерні.
Поддакиваю иногДА• 03 ноября 2024
Ответ дляСмурфетта
И кто же их ловить и судить будет, когда вся правоохранительная и судовая система в доле
Кудряшка Сью• 03 ноября 2024
Ответ дляТелепузик
Автор , не виправдовуйтеся за прокладки та папір
Проблема не у вас :(
Та насправді, ми всі стали заложниками цієї ситуації і цієї війни. Можна не виправдовуватися, можна виправдовуватися, але дійсність не змінити: все дорого. Тому треба змінюватись під обставини, щоб вижити.
Раз одела не бу• 03 ноября 2024
Ответ дляТелепузик
Можна ще яйцями голову мити
Колись тут на порадниці писали)))
Але зараз це мабуть не дешевше, ніж шампуні середнього сегменту
Колись тут на порадниці писали)))
Агент Пинкертона• 03 ноября 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
В кінці літа десь по 1000 зимові куртки гарної якості роздавали?
Тракторні війська• 03 ноября 2024
Ответ дляОсвічую темряву
Если при зарплате 20000 нельзя себе позволить одну хотелку в месяц (пусть это будет маникюр), то Вы меня извините.
Цены жесть. Но когда пишут что нужно отказаться от всего и сушить сухари РАБОТАЯ - это за гранью моего понимания.
Так а вихід який ви бачите? Виходимо на майдан? От реально. Так, дура повна, можемо дати тільки поради з економії, але, як то кажуть, біда навчить і так. Зараз цілий квест влізти в бюджет.
Майданщица• 03 ноября 2024
Ответ дляОбижулька
Нормально!
В мене сину 15 років!
Даже жаль немного вашего сына стало
Сірничок• 03 ноября 2024
Ничего из вашего списка не лишнее и куртка не дорогая, единственное, можно шампунь и кондиционер дешевле купить, если вы не в больших объемах брали.
Смурфетта• 03 ноября 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Наверное, это всех устраивает. Раньше воровали свинарчуки, а теперь слуги народа. Западные партнеры боятся нам помощь давать, потому что раскрадут по дороге
КинДза• 03 ноября 2024
Ответ дляНеваляшкина
Неграмотность начиная от шампуня маникюра и заканчивая куртку покупать надо не в сезон.
Дитина росте, можна купити не в сезон, але толком і не поміряти, і через деякий час буде мала
А що не так з шампунями?
Реально ціни ростуть, 20 тис то далеко не мінімальна, але нічого не купиш
Знаю, в нас 20 тільки на їжу(
А що не так з шампунями?
Знаю, в нас 20 тільки на їжу(
Тракторні війська• 03 ноября 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Влітку)
А що влітку? Де ви купуєте зимовий одяг влітку? Із-за кордону? Бо наші магазина на літо просто все ховають.
Швидкоруч• 03 ноября 2024
Ответ дляКозачка
Напевно, прокладки?
Тільки зараз вода, електрика й миючі настільки дорогі, що прати буде дорожче, ніж купити прокладки.
Обижулька• 03 ноября 2024
Ответ дляБаба_Воля
Яка різниця?
В мене нормальна зарплатня, я можу купляти дорогі якісні бренди. Але купляю лише на розпродажах. А не нові колекції. От зараз чекаю чорну пʼятницю.
Тому оцих «як же ж можна завчасно купити?!»
Я не розумію. Завжди купляю завчасно
Раз одела не бу• 03 ноября 2024
Ответ дляТракторні війська
То був сарказм))
Влітку у секондхенді у останній день
Срочнокпсихологу• 03 ноября 2024
Ответ дляРаз одела не бу
А у кінці літа розпродаж зимової одежі?
Да, перед сезоном много распродаж. Та и я понимаю, не осуждаю и не подначивать, просто написала на нем можно сэкономить в нынешних условиях.
Агент Пинкертона• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
Але пачечку за цикл розходую легко
В мене теж, тільки не ендометріоз, а аденоміоз, по суті те саме, тільки локація патологічного ендометрію інша. Мені гінеколог казала, що саме на клайрі виділень майже немає. А до кок було таке, що і по типу підгузків доводилося купувати і анемія була
Крапипопка• 03 ноября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
50% идёт на Нужно
Еда, коммуналка, таблетки
Считайте влазите?
30 Хочу это маник, новая одежда
20. Отложил и забыл
50% идёт на Нужно
Еда, коммуналка, таблетки
Считайте влазите?
30 Хочу это маник, новая одежда
20. Отложил и забыл
Як я люблю казки про можливість відкласти з 20 тис.
Хіба що всі продукти вам батьки з села везуть