Зубожиння• Изменено 03 ноября 2024

За місяць зі свою зарплатою в 20 тисяч я опинилась за межою бідності

Я свою зарплату для свого досвіду і вмінь вважаю цілком хорошою. Дивлюсь статистику зарплат на ворк уа. Я такий собі середнячок.
В своєму містечку набагато вища зарплата за середню.
Зарплата двічі в місяць. По 10 т.
Я і дитина
Отримала 31 жовтня зарплату.
Поповнила телефони 200*2
Поповнила інтернет - 200
Купила дитині зимову куртку 2000
Купила шампунь плюс кондиціонер 400
Купила ліки собі ( в мене ендометріоз) 500
Зробила манікюр 400 ( знаю може зайве, роблю раз в місяць)
І от саме цікаве. Закупка продуктів.
Закупляюсь на тиждень. Раніше набір яйця- масло- молоко- м´ясо - фрукти виходило нам 500-600 грн. Зараз вийшло 1200.
Тільки 3 листопада а 5000 вже немає.
А дитині ще треба шапка, рукавиці, чоботи, канцелярію, теплі колготи.

Де я виявилась фінансово неграмотною?
Я погнала• 03 ноября 2024
Ответ дляМилота
При зп 100 тыс, не купить ребенку куртку за тех же 2000, подсказываю - это называется жлобство.
А якщо у мене 4 дітей? До 1500 мій бюджет наразі
Манка Я• 03 ноября 2024
Ответ дляМне без сахара
В моем подростковом возрасте ,который попал на 90-е года, носили что купят. Вообще все равно было что носить. Мы так бегали во дворах,играли в футбол,теннис,лазили на стройки,по деревьям,строили халабуды,ганяли на великах,играли в лова,догонялки- зачем нам брендовые куртки? Куртка новая ( с секонда) покупалась когда старую зашить уже нельзя было. Мы такие активные были. Не то что нынешнее племя.
У вас такий глибокий досвід. Чого ви тоді до сих пір в зубожінні живете? Знаєте як економити, уже пару міліонів доларів могли б на економити
Обижулька• 03 ноября 2024
Ответ дляЛамборджини
вы не можете изначально понять, что все люди и дети разные?
вашему ребенку не главное, а может автора ребенок захотел именно эту курточку.
зато сразу куча наставлений где и как автору экономить.
Купа наставлень, тому що авторка сама запитала.
Тут або хрестик зняти, або труси вдягти.
Або економить, або купляє те, що дитина забажала.
Є ще варіант заробляти більше, але це самий складний варіант. Якби могла то заробляла б.
Забула що?• 03 ноября 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Вы хоть представляете как они там ’пожили’? Люди едут на заработки без семьи, снимают комнату на несколько человек и работают по 12 часов
кума чотири рази була на заробітках, так зміни по 10 годин іноді і по 8 але такого жаху як тут вона чула вдома там нема, говорить робота хоть і фізично важка але у порівнянні навіть з офісною роботою сидячою в україні небо і земля, 5 раз забрала дітей від колишнього та виїхала вже назавжди, бо тут у нас не людьскі умови існування, це давно не країна а конгломерат корупціонерів що відверто та дуже по нахабному дурить власну націю і знущається з нас
Мне без сахара• 03 ноября 2024
Ответ дляТелепузик
О , реалізований успішний успіх поради роздає далі
Отвечаю на комментарии. Не хотите общаться- так не пишите мне. В чем проблема? Мне ваши тупые вопросы тоже не нужны.
Телепузик• 03 ноября 2024
Ответ дляМне без сахара
Ви стали типовою бабцею на лавці - А вот в наше время …
І ми , а вони
Все у світі змінюється , діти зараз інші - не гірші і не кращі - інші , і ваш час зеленішої трави минув
Невловимий Джо• 03 ноября 2024
Ответ дляМне без сахара
Удивительно, но мой подростковый возраст тоже попал на 90е. И мне было не все равно что носить. Ооо, помню эйфорию от итальянских колготок, кожаных ботфортов, помню крутячие туфли на платформе, первую кожаную куртку, ангоровый свитер)) какие халабуды в 13-14 лет?? Халабуды и догонялки были лет до 10
О, вспомнила еще неоновый спортивный костюм с яркими полосками. Это было вауууу
Поддакиваю иногДА• 03 ноября 2024
Ответ дляЗабула що?
казочка-лякалка для тих хто ніколи не був у ЄС і не знає деталей))) ой важко вам вже буде народ у чомусь переконати, тільки вбивати лишиться бо усі все побачили як воно там і зрозуміли що нас десятками років тримають тут як у концтаборі мясо
тянитолкайка• 03 ноября 2024
Ответ дляКозачка
Це було в контексті суперечки про податки, мовляв, в Європі вони вищі.
Ага, аякже. Вищі тільки для високих доходів, бо там прогресивна.
Для малих доходів там часто не оподатковується взагалі.

А у нас однаково 41,5% податку що з мінімальної зарплати, що з мільйонної.
В загальному сенсі податки у Європі вищі у порівнянні з Україною, через конверти та чорну систему в Україні.
Але ще не забувайте і про пенсійну систему, у нас - солідарна, у Європі страхова, а тому у нас за замовчуванням замкнуте коло що до податкової так і до пенсійної програми.
Мне без сахара• 03 ноября 2024
Ответ дляТелепузик
Дивились і заздрили капорам з мохеру , тетрісам і жуйкам які можна на ніч не приліплювати на « зберігання «
У меня был капор из мохера) Сиреневый.и тетрис. Жвачки,которые ’ лепить на сохранение’- такого не было.
Обижулька• 03 ноября 2024
Ответ дляНевісточка ж
А ещё у подростков может поменяться вкус и мода. Моя очень редко носит что то больше одного сезона, потому и не покупаю много одежды. Замучилась уже на олх продавать почти новое. А как тут с обувью и курткой угадать вообще не представляю.
Ну якщо ваша донька «Галя балувана», то просто не треба робити тему з питанням «що не так, як економити?»
Бо носити щось лише один рік - це витребеньки, на які ви погоджуєтесь. Не було б такої змоги , носила б і довше.
Невловимий Джо• 03 ноября 2024
Ответ дляМне без сахара
Капор тоже был, и тоже сиреневый. И это было модно и круто. И его хотели и о нем мечтали. И родителям канючили о лосинах. Все это было
Мне без сахара• 03 ноября 2024
Ответ дляМанка Я
У меня разные периоды бывали.) уже и три квартиры и дачу в лесу,авто,10 стран наэкономила)) Но вы конечно,будете ржачные смайлики ставить))
Телепузик• 03 ноября 2024
Ответ дляМне без сахара
Сумнівайтесь далі. Мені як то пофігу.
Та і ясно
Перший ваш пост - живу на 8500 :)))
Тепер все ясно
Забула що?• 03 ноября 2024
Ответ дляМне без сахара
а ви тепер ще раз себе почуйте, тобто ви гарніше за мішок з самих 90-их нічого не вдягали і ваша родина та нащадки також не одягнуть, не будуть їсти гарні овочі фрукти та мясо, бо мало того що це коштує все у цій країні шалених грошей, так ще і якість обригатись можна!! і кількість не ахті, зїздіть хоч на пару разів до європи до будь якої найближчої країни, зайдіть там у звичайні супермаркети, аптеку, до магазинів одягу, подивіться як та що носять європейці. скільки купують та дозволяють витрачати собі щодня грошей...ви будете шоковані. Моя мати плакала у німецькому супермаркеті бо таких гарних продуктів за такі ціни навіть у найкращому магазині міста вдома у нас немає, а ще і яблука спілі свіжі найсолодші, великого розміру один кілограмм а не 350 граммів за 6 долларів як це в Україні. Над нам знущаються і дуже давно, а люди деякі тут цьому дуже радіють....Не усвідомлюючи того на якому гнилому дні живуть може хоч і трошки заможніше за основне населення...
Козачка• 03 ноября 2024
Ответ длятянитолкайка
Конверти та чорно-сірі схеми в Україні - це якраз наслідок зашкварно-високих податків, а не їх причина.
Можна вважати, що це якраз компенсує дурне податкове законодавство, зводячи до хоч якогось розумного балансу.
Більшість грошей не потрапляє в бюджет не через приховані зарплати простих працівників, а через шалені корупційні схеми та офшори, і через чорні схеми крупного бізнесу.
Мне без сахара• 03 ноября 2024
Ответ дляТелепузик
І ми , а вони
Возраст. Есть такое.
Невловимий Джо• 03 ноября 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Кто в здравом уме поедет работать в чужую страну зарабатывать если можно заработать в своей. Значит не можно? Почему?
Мне без сахара• 03 ноября 2024
Ответ дляНевловимий Джо
А нам все равно. Мы лет до 17 бегали по улицам и в футбол играли.
Телепузик• 03 ноября 2024
Ответ дляМне без сахара
Сумнівайтесь далі. Мені як то пофігу.
Успішний успіх на порадниці агресивно радить іншим
Мне без сахара• 03 ноября 2024
Ответ дляТелепузик
Та і ясно
Перший ваш пост - живу на 8500 :)))
Тепер все ясно
Сейчас- да. Времена разные.
Телепузик• 03 ноября 2024
Ответ дляМне без сахара
Та да - мої вопроси тупі
Ваші відповіді - верх інтелігентності та мудрості
Лівий Локіть• 03 ноября 2024
Ответ дляЛамборджини
а судьи кто? так и хочется задать вопрос лично вам, особенно после того, как почитала все ваши ответы.
Чтобы не судили, нужно не создавать темы. Это логично.
Но с логикой у многих беда
220В• 03 ноября 2024
Ответ дляЛамборджини
сейчас дети другие и нужно это принять, а не говорить а вот мы были другие. тогда вся страна была другой.
В стране война, поэтому вот это вот ’дети другие’ после войны можно рассказывать. А сейчас если надо ужаться - значит надо. У автора ситуация, когда надо
Обнимашкина• 03 ноября 2024
Ответ дляТелепузик
Автор , не виправдовуйтеся за прокладки та папір
Проблема не у вас :(
н так может кому-то это реальный совет, чего сразу негатив? нельзя так нельзя. я например пользуюсь не из-за экономии , а по удобству. А подруге порекомендовала, она статью расходов уменьшила, у нее напряг с деньгами
Мне без сахара• 03 ноября 2024
Ответ дляЗабула що?
Я жила 3 года в Норвегии и Дании,привезла оттуда 40 тыс.у.е.,это то что осталось после всех трат.Объездила 10 стран. Про какие мешки вы говорите?
Анонимус Я• 03 ноября 2024
Ответ для220В
А з яких це пір дитина визначає, як витрачати гроші батьків? Треба буде - носитиме і три роки.
Три года назад мой ребёнок был на 30 см ниже и размер обуви был 41, а не 45, как сейчас. Научите, как носить три года?
Мне без сахара• 03 ноября 2024
Ответ дляТелепузик
Вы не понимаете что у человека по- разному может быть?
Манка Я• 03 ноября 2024
Ответ дляМне без сахара
Та мені пофіг на смайлики.
А чи жили ви нормально? Бо по вашим порадам цього не скажеш. Якщо до сих пір вважаєте,що Ecco - класне взуття. Й можна носити декілька сезонів, особливо їх страшні моделі
Мне без сахара• 03 ноября 2024
Ответ дляТелепузик
Та да - мої вопроси тупі
Так не пишите мне. В чем проблема??