Зубожиння• Изменено 03 ноября 2024
За місяць зі свою зарплатою в 20 тисяч я опинилась за межою бідності
Я свою зарплату для свого досвіду і вмінь вважаю цілком хорошою. Дивлюсь статистику зарплат на ворк уа. Я такий собі середнячок.
В своєму містечку набагато вища зарплата за середню.
Зарплата двічі в місяць. По 10 т.
Я і дитина
Отримала 31 жовтня зарплату.
Поповнила телефони 200*2
Поповнила інтернет - 200
Купила дитині зимову куртку 2000
Купила шампунь плюс кондиціонер 400
Купила ліки собі ( в мене ендометріоз) 500
Зробила манікюр 400 ( знаю може зайве, роблю раз в місяць)
І от саме цікаве. Закупка продуктів.
Закупляюсь на тиждень. Раніше набір яйця- масло- молоко- м´ясо - фрукти виходило нам 500-600 грн. Зараз вийшло 1200.
Тільки 3 листопада а 5000 вже немає.
А дитині ще треба шапка, рукавиці, чоботи, канцелярію, теплі колготи.
Де я виявилась фінансово неграмотною?
Зарплата двічі в місяць. По 10 т.
Я і дитина
Отримала 31 жовтня зарплату.
Поповнила телефони 200*2
Поповнила інтернет - 200
Купила дитині зимову куртку 2000
Купила шампунь плюс кондиціонер 400
І от саме цікаве. Закупка продуктів.
Тільки 3 листопада а 5000 вже немає.
Де я виявилась фінансово неграмотною?
тянитолкайка• 03 ноября 2024
Ответ дляКозачка
При цьому у рандомного європейця - сюрпрайз! - зарплати до 5-15 тис євро на рік оподатковуються за зниженою ставкою або не оподатковуються взагалі.
І що українцям з того? Чи на ці ваші зарплати у Європі можна прогодуватися та зняти житло? Я ще розумію про закордон та рівень життя там геть молоді люди думають, у них ще буде час про своє житло там подбати, а от коли люди 45+ кажуть про рівень зарплат в Європі, у мене одразу питання, на які гроші будуть знімати житло на пенсії, адже працювати після 60+ зможуть далеко не всі тим паче фізично? Усі знайомі пенсіонери котрі працювали у Європі останні 20 років приїхали в Україну, багато хто купив квартири для пасивного доходу.
Освічую темряву• 03 ноября 2024
Ответ дляТелепузик
Сумніваюсь що у вас адекватна зарплата
Ви занадто агресивно - зашорені для людини з закритим базовими питаннями
100 процентов
Главная хамка темы.
Самодостаточные люди так себя не ведут и в таком стиле не общаются.
Главная хамка темы.
Чавонадо• 03 ноября 2024
Ответ дляЯ в дамках
Куртки в зарі на підлітків трохи подешевше. Я собі купила дитячу бо худа і невисока за 1299. Гарна з капюшоном, чорна і свободна, все як люблять зараз). Від манікюру відмовилася. В іншому автор згодна так зараз ж..па
Ну навіть якщо автор знайшла і купила куртку гривень на 500 дешевше, а це потрібно постаратись, то сильно в загальній картині ті 500 грн погоди не зроблять. Вона ще і економна, я на продукти більше витрачаю, хоча бюджет також дуже обмежений
Телепузик• 03 ноября 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Теж саме роблю!
Верхній одяг купляю в лютому. Діти носять цю зиму і до наступного лютого. Потім знову купляю в лютому.
І теж купляю брендові речі, які легко потім продаються.
Брюки, юбки, светри, футболки теж купляю на розпродажах. Бо і в літніх колекціях є светри, а в зимових є футболки. Тут і чекати не треба: купив, одразу носиш.
Не розумію навіщо купляти перед сезоном, коли ціни максимальні.
Коли мета економія: рюкзак в серпні, а куртка в листопаді - це марнотратство
Не розумійте
Діти від лютого до жовтня можуть вирости
Ламборджини• 03 ноября 2024
Ответ дляЯ в дамках
може автор вже не в дитячому відділі купує?
Зараз на дієті• 03 ноября 2024
Ответ дляЛамборджини
за 1200 не знаю. а між 1600 і 2000 різниця невелика. маю надію, що автор купила те, що подобається дитині.
За 400 можна відро канцелярії взяти, чи колготи, чи шапку з рукавицями.
Светка-пипетка• 03 ноября 2024
Ответ дляПродаю витрішки
После маникюра стало вас вообще не жаль. У меня доход в несколько раз выше вашего, но выкидывать деньги на маникюр это лишнее, также как и стричься в дорогих салонах.
А можно вообще только работать, жрать и срать. А радости в жизни это же за гранью, да? Если маникюр для вас лишнее, то представляю как все печально с остальным у вас. Вы живите как хотите, но лично для меня работать если в жизни нет никакой радости это бред.
Чавонадо• 03 ноября 2024
Ответ дляЗараз на дієті
У мене і донька, і син. Стараюсь на сейлі обом брати, узгоджую з ними.
Ну я вже писала, є період що діти так швидко ростуть що наперед не вгадаєш.
Чавонадо• 03 ноября 2024
Ответ дляОбижулька
Як по вашому формуються ціни на одяг?
Спочатку, на нову колекцію перед сезоном ставлять найвищу націнку. Бо великий попит!
В лютому, сезон закінчується, товар не розпродано, склади завалені. Магазини роблять розпродажі: бо скоро має бути новий весняний одяг і треба кудись діти старий. Тому ставлять великі знижки.
Виробники заробляють на тих, хто купив в тридорогу на початку сезону, в кінці сезону можна вже віддавати і по собівартості, щоб звільнити місце для нового.
Якщо не продадуть і так, то взагалі віддадуть новий одяг на вагу в аутлети.
Той Сенсей, що коштує зараз 900 в лютому може коштувати 500.
Куртка автора в лютому може коштувати 1500
Хіба що інфляція, підніме ціни.
Ну 500 грн. різниці погоди не зроблять.
Телепузик• 03 ноября 2024
Ответ дляМне без сахара
Старое постельное. Нет мозгов самой догадаться? Ну емое.
О , реалізований успішний успіх поради роздає далі
Невловимий Джо• 03 ноября 2024
Ответ длятянитолкайка
Вот и ответ. На квартиру в Украине для пассивного дохода они заработали в Европе. То есть хватало денег и на пожить и на квартиру отложить. Как раз в 45 и стоит задуматься на какие шиши жить через 15-20 лет и подсуетиться, пока есть возможность ))
Я в дамках• 03 ноября 2024
Ответ дляЧавонадо
В мене схожа ситуація і зп плюс мінус, ще і оренда, я не жаліюся, просто як факт. Тому в картині коли зп 20+\- пару тисяч і 500 грн гроші.
Козачка• 03 ноября 2024
Ответ длятянитолкайка
Це було в контексті суперечки про податки, мовляв, в Європі вони вищі.
Ага, аякже. Вищі тільки для високих доходів, бо там прогресивна.
Для малих доходів там часто не оподатковується взагалі.
А у нас однаково 41,5% податку що з мінімальної зарплати, що з мільйонної.
Ламборджини• 03 ноября 2024
Ответ дляМне без сахара
💯% я просто в шоке какие сейчас люди разбалованные. Мне в детстве и подростковом возрасте-что купили то и носила. И все такие были. У нас другие радости были-мы дружили,играли в игры разные. Никто не смотрел кто там в чем одет.Важнее были отношения .
сейчас дети другие и нужно это принять, а не говорить а вот мы были другие. тогда вся страна была другой.
Зараз на дієті• 03 ноября 2024
Ответ дляЧавонадо
500 грн з її бюджетом ще й як зіграють.
Мне без сахара• 03 ноября 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Этот пост - п...жь чистой воды. Моя сестра арендует дом за 2650 кад. Её зарплата чистыми- 2850 кад. И это не минималка. Это город 123 000 жителей. Где работы для ньюкамеров нет в принципе.
А ярмарка вакансий в Торонто в этом году облетела всю инсту - такой очереди я не видела никогда в жизни.
Может это город большой? Вот только пару дней назад разговаривала с женщиной,которая убежала от войны в Канаду и вернулась обратно. Сказала что дают приехавшим 3200евро на человека единоразово. 2 человека=6400евро.Но это 2 месяца аренды и все. А дальше греби как хочешь.Она вернулась обратно.
Обижулька• 03 ноября 2024
Ответ дляЧавонадо
Ну 500 грн. різниці погоди не зроблять.
Якщо 500 грн погоди не погоди не роблять, навіщо ця тема?
Понити?
Ну, добре. Все дорого.
А якщо зекономити, то купляють на розпродажах, а не коли ціни на максимумі
Понити?
Ну, добре. Все дорого.
Лівий Локіть• 03 ноября 2024
Ответ дляЛамборджини
маникюр не делаю. фейри обычное моющее. есть посудомойка.
но на ребенке не экономлю. покупаю то, что хочет он, а не то, на что скидка.
Я немного по другому не экономлю на ребенке. У него одежда - вообще не главный интерес. И я рада, что смогла воспитать в нем другие ценности.
Он учит 2 языка с носителями, занимается спортом. Если он болеет - я могу позволить себе частную медицину, а не тот ужас, котрый в государственных.
Для него важно - это общение, досуг с семьёй и друзьями, его питомец.
А шмотки да - всегда по скидкам. И я ни разу не слышала, что его огорчило то, что за куртку я отдала 1000, а не 2000)
Я в дамках• 03 ноября 2024
Ответ дляЛамборджини
Ну тут вже справа автора, написала просто на чому змогла зекономити особисто я. Дивилася куртки на сейлі то мені нічого не сподобалося, а ця гарно сіла на мої 160 і xs. Але ж зараз діти в 11-13 можуть бути вищі за мене)), тому хто зна
Телепузик• 03 ноября 2024
Ответ дляМне без сахара
Дивились і заздрили капорам з мохеру , тетрісам і жуйкам які можна на ніч не приліплювати на « зберігання «
Ламборджини• 03 ноября 2024
Ответ дляЛівий Локіть
вы не можете изначально понять, что все люди и дети разные?
вашему ребенку не главное, а может автора ребенок захотел именно эту курточку.
зато сразу куча наставлений где и как автору экономить.
Лівий Локіть• 03 ноября 2024
Ответ дляНевловимий Джо
Вы хоть представляете как они там ’пожили’? Люди едут на заработки без семьи, снимают комнату на несколько человек и работают по 12 часов
Забула що?• 03 ноября 2024
Ответ длятянитолкайка
казочка-лякалка для тих хто ніколи не був у ЄС і не знає деталей))) ой важко вам вже буде народ у чомусь переконати, тільки вбивати лишиться бо усі все побачили як воно там і зрозуміли що нас десятками років тримають тут як у концтаборі мясо
Лівий Локіть• 03 ноября 2024
Ответ дляЛамборджини
Ахаха ещё раз)
Автор создала тему с вопросом о том, что она делает не правильно. Ей ответили на её вопрос
Телепузик• 03 ноября 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Так про книги , хобі , відпочинки жодного слова :(
Манікюр - червона тряпка як виявилось і куртка дитині
Невісточка ж• 03 ноября 2024
Ответ дляТелепузик
Не розумійте
А ещё у подростков может поменяться вкус и мода. Моя очень редко носит что то больше одного сезона, потому и не покупаю много одежды. Замучилась уже на олх продавать почти новое. А как тут с обувью и курткой угадать вообще не представляю.
Мне без сахара• 03 ноября 2024
Ответ дляНевловимий Джо
А когда было по другому? Мне под 50, и наибольшую радость модные шмотки приносили именно в подростковом возрасте. Сейчас вообще равнодушна
В моем подростковом возрасте ,который попал на 90-е года, носили что купят. Вообще все равно было что носить. Мы так бегали во дворах,играли в футбол,теннис,лазили на стройки,по деревьям,строили халабуды,ганяли на великах,играли в лова,догонялки- зачем нам брендовые куртки? Куртка новая ( с секонда) покупалась когда старую зашить уже нельзя было. Мы такие активные были. Не то что нынешнее племя.
тянитолкайка• 03 ноября 2024
Ответ дляНевловимий Джо
С этой точки зрения вы правы. А вот если смотреть с точки зрения где жить на пенсии, то не имея своего угла в Европе на то пособие пенсионное аренду не потянуть никак.
Ламборджини• 03 ноября 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Ахаха ещё раз)
а судьи кто? так и хочется задать вопрос лично вам, особенно после того, как почитала все ваши ответы.
Мне без сахара• 03 ноября 2024
Ответ дляТелепузик
Сумніваюсь що у вас адекватна зарплата
Сумнівайтесь далі. Мені як то пофігу.