Зубожиння• Изменено 03 ноября 2024

За місяць зі свою зарплатою в 20 тисяч я опинилась за межою бідності

Я свою зарплату для свого досвіду і вмінь вважаю цілком хорошою. Дивлюсь статистику зарплат на ворк уа. Я такий собі середнячок.
В своєму містечку набагато вища зарплата за середню.
Зарплата двічі в місяць. По 10 т.
Я і дитина
Отримала 31 жовтня зарплату.
Поповнила телефони 200*2
Поповнила інтернет - 200
Купила дитині зимову куртку 2000
Купила шампунь плюс кондиціонер 400
Купила ліки собі ( в мене ендометріоз) 500
Зробила манікюр 400 ( знаю може зайве, роблю раз в місяць)
І от саме цікаве. Закупка продуктів.
Закупляюсь на тиждень. Раніше набір яйця- масло- молоко- м´ясо - фрукти виходило нам 500-600 грн. Зараз вийшло 1200.
Тільки 3 листопада а 5000 вже немає.
А дитині ще треба шапка, рукавиці, чоботи, канцелярію, теплі колготи.

Де я виявилась фінансово неграмотною?
тянитолкайка• 03 ноября 2024
Ответ дляКозачка
Конверти та чорно-сірі схеми в Україні - це якраз наслідок зашкварно-високих податків, а не їх причина.
Можна вважати, що це якраз компенсує дурне податкове законодавство, зводячи до хоч якогось розумного балансу.
Більшість грошей не потрапляє в бюджет не через приховані зарплати простих працівників, а через шалені корупційні схеми та офшори, і через чорні схеми крупного бізнесу.
Так у тому то й справа, що в Україні схематоз та уникнення податків досить проста авантюра, навіть на рівні продажів на олх. У Європах оподатковують геть усе. Але я сподіваюся ви розумієте, що тіньова економіка була і буде, не менш важливо як витрачаються гроші которі таки дійшли до бюджету. Тому все про що ми з вами спілкуємося - це ланки одного безкінечного ланцюга.
Телепузик• 03 ноября 2024
Ответ дляМне без сахара
Вы не понимаете что у человека по- разному может быть?
Ви не розумієте
У автора теж змінилося життя - а ви зі своїми тряпками замість прокладок і агресією
Сядьте на запаси з Данії подивіться - може подобрішаєте і хамство трохи відступить
Лівий Локіть• 03 ноября 2024
Ответ дляНевловимий Джо
Кто в здравом уме поедет работать в чужую страну зарабатывать если можно заработать в своей. Значит не можно? Почему?
Опять беда с логикой.
Потому что выгоднее было зарабатывать там, а тратить здесь.
Мне без сахара• 03 ноября 2024
Ответ дляМанка Я
Та мені пофіг на смайлики.
А чи жили ви нормально? Бо по вашим порадам цього не скажеш. Якщо до сих пір вважаєте,що Ecco - класне взуття. Й можна носити декілька сезонів, особливо їх страшні моделі
Вам не нравиться Ecco- мне нравиться. В чем проблема? Не нравятся мои советы- так не читайте! Вам просто очень хочется меня попытаться унизить . Так мне пофигу. Пишите что хотите))
Забула що?• 03 ноября 2024
Ответ дляМне без сахара
Я жила 3 года в Норвегии и Дании,привезла оттуда 40 тыс.у.е.,это то что осталось после всех трат.Объездила 10 стран. Про какие мешки вы говорите?
ну ви просто так написали за 90 що сумно вас чути, таке враження що ви звикли до того що Україна це вигрібна яма яка скоро стане гірше за індію і вас це повністю влаштує. Вибачте якщо не так вас зрозуміла та я дуже проти щоб мої співвітчизники раділи тому що є, бо нажаль це не наш випадок виправдовувати те що нас заганяють в умови існування гірші ніж в Новрежських тюрьмах....
Мне без сахара• 03 ноября 2024
Ответ дляТелепузик
Ви не розумієте
Может вы от меня отцепитесь? Я вам не нравлюсь,вы мне- тоже. Общайтесь между собой! Удачи!
Калинові вуста• 03 ноября 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Зима прийшла несподівано, можна на знижках було у період розпродаж дитину одягнути

Поступово купляти одяг зимовий, в мене теж дитина 4 роки, куртку носить другий рік, шапка теж лишилась прошлорічна, тільки черевики докупимо
Не можна порівнювати 4-х річку із підлітком. скоро підросте, то будете згадувати свій коментар. крім того, діти ростуть у всіх порізному, от я, молодец, по знижці купила доньці черевики і гарні, і якісні, а в неї за 3 місяця виросла нога, прийшлось вчора гівняні за страшні гроші купляти, ото я заощадила.
Анонимус Я• 03 ноября 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Просто цікаво ким автор із таким рівнем української мови працює
А вы?
220В• 03 ноября 2024
Ответ дляАнонимус Я
Три года назад мой ребёнок был на 30 см ниже и размер обуви был 41, а не 45, как сейчас. Научите, как носить три года?
Да, три пожалуй перебор. И с обувью сложно. Но верх вполне реально носить 2 года. Когда надо экономить, то верхнюю одежду можно менять не каждый год, потому что видите ли ребенок хочет, верно?
Забула що?• 03 ноября 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Опять беда с логикой.
ви витрачаєте час на ботів які відповідають по методичках, мета стримувати гнів та негодування населення, живі відповіді трошки інші, не ведіться
220В• 03 ноября 2024
Ответ дляМанка Я
Та мені пофіг на смайлики.
А что с Экко не так?
Телепузик• 03 ноября 2024
Ответ дляМне без сахара
Та ви мало кому з такою філософією сподобаєтеся :)
Анонимус Я• 03 ноября 2024
Ответ для220В
Не верно. Ребёнку только 14, а рост 180+ . Не получается носить два года, потому, что тогда нужно брать на 3 размера больше
Анонимус Я• 03 ноября 2024
Ответ для220В
А что с Экко не так?
Цена. Неадекватновысокая
Невловимий Джо• 03 ноября 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Опять беда с логикой.
Потому что заработать у себя на родине люди не могли достаточно, чтобы обеспечить достойную жизнь здесь и сейчас, не говоря уже о старости с пассивным доходом. Имея достойный уровень жизни дома ни один нормальный человек не попрется в скотские условия пахать.
Наталка -русалка• 03 ноября 2024
Ответ дляАнонимус Я
А вы?
Я тут до чого?
В автора помилка на помилці
Телепузик• 03 ноября 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Опять беда с логикой.
У вас біда з логікою
Тому що тут НЕ заробити , тому заробітки там
Мне без сахара• 03 ноября 2024
Ответ дляЗабула що?
Такае была жизнь в 90 - е. А в Украине все очень по- разному живут. Условия жизни у большинства в Украине действительно хуже чем в норвежских тюрьмах. А жила довольно хорошо- и мир повидала,и покупала что хотела. Большинство в Украине не имели такой жизни. От прокладок из простыней- до 5 звездочных отелей в Тайланде. По- разному было. Экономить я люблю и умею.
Лівий Локіть• 03 ноября 2024
Ответ дляНевловимий Джо
Ну значит моя подруга, о которой я писала выше, та, которая в Австрии замужем- замужем за ненормальным. Потому что он приехал из Австрии работать в Украину, где они и познакомились.
Оказывается, такие ненормальные есть не только в Украине
Телепузик• 03 ноября 2024
Ответ дляМне без сахара
Так буває
Спочатку ви інших принижували
Анонимус Я• 03 ноября 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Я тут до чого?
В автора помилка на помилці
У вас тоже
Мне без сахара• 03 ноября 2024
Ответ дляТелепузик
Эммм. Так зачем вы мне пишете? Мазохизм?
220В• 03 ноября 2024
Ответ дляАнонимус Я
Цена. Неадекватновысокая
Так Вы не про цену писали. Где тут о цене?
’Якщо до сих пір вважаєте,що Ecco - класне взуття. Й можна носити декілька сезонів, особливо їх страшні моделі’
Козачка• 03 ноября 2024
Ответ длятянитолкайка
Ну не оподатковують геть усе в Європі, звідки ви таке берете взагалі?

Я ж пишу, як мінімум до 5-15 тис. євро на рік (залежно від країни) не оподатковуються взагалі ніяк! Нульова ставка, 0%, розумієте?
Це відповідає приблизно 15-50 тис. грн на місяць!
Якби у нас в Україні було аналогічно, то більше половини зарплат рядових працівників просто не було б потреби приховувати взагалі, просто тому, що на них ніхто нічого не нараховував би.
Анонимус Я• 03 ноября 2024
Ответ для220В
Я это не писала
Мне без сахара• 03 ноября 2024
Ответ дляТелепузик
Так буває
Спочатку ви інших принижували
Не вижу унижений.
Телепузик• 03 ноября 2024
Ответ дляМне без сахара
Слово мазохізм точно відоме вам ?
220В• 03 ноября 2024
Ответ дляАнонимус Я
Я это не писала
Сорри, да, не Вы
Мне без сахара• 03 ноября 2024
Ответ для220В
Она пыталась меня унизить. Я хожу в страшных- престрашных Ecco. А она- видно
Фея.
Телепузик• 03 ноября 2024
Ответ дляМне без сахара
Не вижу унижений.
Людину відправляти на панель це норма ? Вплив 90х ?