Обратила внимание, что я в блоке у половины ’новичков’.
И у них у всех тема как на подбор.
Повний текст от Игната, а не тот кусок что ты вставил
И у них у всех тема как на подбор.
Aksinia 111• 03 ноября 2024
Ответ дляУслада
Якщо ви у неї в блоці, то вашу тему вона не бачить.
Зато видят другие . И на этом примере понимают, какие манипуляторы здесь сидят и перекручивают информацию .
Поэтому всегда, прежде чем подвывать таким Аlienmoonам, проверяйте информацию, а не тупо верьте всему, что здесь пишут .
Ответ дляAksinia 111
Я наприклад теж у неї в блоці
rainbow2018• 03 ноября 2024
Ответ дляAksinia 111
Удалено администрацией...
Тут багато останнім часом новорегів, які щось казали в 22 році, щось доказували в 19 році, і щось знали до виборів, тільки вони несуть благу вістичночку, очі відкривають, турбуються.🙏🙏
Дівчата! А хто, як не такі учасники форуму так багато зроблять для аудиторії, не покладаючи рук.
П с Я спочатку теж носила всі статті/ висловлювання повні, не викулубки. Думаю з часом основна частина все зрозуміє
Ответ дляRiesling
Першу не читала, у мене бойові ждуніхи і розганяльщиці в блоці.
Цікаво інше - чому Ігнат виправдовується перед цією хворою на всю голову?
К нього з нею давній махач
Не перший раз
Не оправдовується, розповідає аудиторії.
Каже Тука в Франції була Орлеанська Діва, всіх спасла, а у нас оно своя Діва. На неї вся надія
Не перший раз
Мене в бан відправила за нагадування прогнозів в її темі Август (Все ж справдилося. Там трешак різний ) , сказала що старий ак теж мене тримав в бані, бо я ношу копіасти, тобто цілі статті, а тут треба носити копіаст одну- дві фрази, як вони
Кусочок треба по законам порадниці і фіть на срачі, це ж попит колосальний.
Ситуація з бездумним знищенням спеціалістів у зсу дуже серйозна. Ось скопіювала пост з одного пабліку, ситуацію описує сам військовий
Пс. Адміни не баньте за мат, збережена оригінальний контекст.
✅ Ситуация с отправкой в пехоту/пехотные бригады различных специалистов хуже, чем я думал изначально.
Мне написал мой давний читатель, который также попал под такой «перевод». Молчать я не хочу и морального права на это не имею.
Все что он мне написал - ниже. Я не вводил никакие корректировки и не менял контекст:
Зараз забирають всіх на Донбас: медиків, обслугу літаків, тіпів що фортифікації будують, ППО, мобільні групи ППО, РЕР, РЭБ, зв´язківців, крч список довгий, всіх.
З мабуть що УСІХ частин, солдат, офіцерів, в піхоту нахуй. Ти ппо-шник в якого дохуя збитих цілей і всі з твого підрозділу знають що ти красава? Заїбісь, але сирник вважає що ти принесеш більше толку якщо ти посидиш в посадці з ак, і чекнеш їбалом каб, або фпв чи ще якусь хуйню, на подобі техніки яка поїде на тебе з твоїм калашиком.
З усіх це я маю увазі не лише з тилових, чи спеціальних, а й з бойових, з тієї ж Херсонщини забирають тіпів туди, це при тому що останнім часом підори і так почали охуївать на островах, а звідти ще й тіпів забирають, наприклад ту саму 35ку, частину з них туди, і не всі з них саме ска морпіхи, тіпів які мобільні групи ппо збивали шахіди (одні з тих кому сьогодні зєля дякую в зверненні казав😐) теж туди нахуй.
(Їм кстаті не дуже виплачують бойові, знайомий з 35ки вчора написав). Вони зараз туди підуть, а русня блять все-таки острова під себе підімне, а потім в 1 ’прекрасну’ ніч форсане річку нахуй.
З Запоріжської області походу також снімають тіпів, там же в нас тіпо і так ’охуєнні’ укрєпи, враг сука нє прайдьот. І можна тіпів в посадки Донбаса і Лугандонії кинуть де нема ні за що толком заципиться.
Щоб потом русня десь прорвалась в Запоріжжі, бо тупо не хвате людей з часом відбиватись з усіх тих хороших позицій що є на Запоріжжі.
Курська, без коментарів.
Я теж мав їхати туди, а я блять сліпий, я ніхуя не бачу на 4 метра від себе, і стріляв крайній раз в 20 чи 21 році, в мішень, і то ніхуя не попадав бо блять я сліпий з 19 року. За цей рік я був 7 з половиною місяців в ротації, з січня по червень, і останніх півтора, мені досі за жоден не виплатили, нам всім...
На днях мені сказали срочно вернутись, здати всю хуйню, я приїхав бл, мене поміняв підор який з 24.02 ні дня сука ніде не був, ні дня нахуй, він весь час в штабі сидів, бумажки носив, посміхався та катав офіцерів коли їм треба.
Коли я приїхав то виявилось що воєнніки теж забирають. Ніхто нікому нічого не каже, нахуя куда, чому. Потім вже на наступний день построєнієм, комбат ссить в уші всім що все заїбісь, просто работаєм як обично.
І це сука при тому що всіх хто найбільше був в ротаціях, найбільше працював, і взагалі міг кілька раз здохнуть, бо блять да, по нам теж прилітає, взяти навіть минулий тиждень, в нас за тиждень мінус коробочки, (машини) сброси підорів він всіх нас вернув, а замість нас поїхали любімчіки, брати, двоюрідні брати, ті хто на лапу дав, ті хто машини дарував, папи, свекри, все шобло йобло яке було по 0-6 місяців в ротаціях за весь час (і тільки тоді коли хтось з них приїзжав в якусь групу, на 2 місяця максимум! ми отримували виплати) ясно що двіж не здоровий.
Ввечері мені звоне 1 офіцер, каже така хуйня, ми їдемо в піхоту з тобою) він бачив списки, де блять ПІДОР МАЗАНИЙ який мене міняв в списку розпічатаному є, але його фамілія вичеркнута ручкою і збоку записана Фамілія мого тіпа з яким я був в 1 ротації разом 13 з моїх 14 місяців тієї ротації😐
Так ось, май на увазі, так зараз всюди коїться, тобто мазані хуєсоси які толком ніхуя робить не можуть, остаються, а тіпи які працювали і робили свою роботу пиздують в піхоту.
Як я казав мене поміняв хуйлуша яка ні разу в ротації не був за весь час. І я поїхав, який сука маю 9 років контракту за спиною , досвід в своїй роботі та знанні їбучої апаратури, виникає питання, як цей хуйлопан буде вести розвідку, будучи на моєму місці?
А тепер візьмемо приклад більш приближений до мірняка, тіпи з ппо, та мвг, які рятують життя майже щодня.
Або б.ть тіпи які мають ремонтувати літаки?
Курська, без коментарів.
Ирина-bbd0• 03 ноября 2024
Ответ дляAksinia 111
Я тоже почти у всех новорегов в блоке))
Ибо это забаненное недавно )))