«Ми в одному кроці від введення трудової повинності і тоді ніяких зарплат ні в кого не буде», - заступник Голови Верховного Суду, майор ЗСУ Олександр Мамалуй
«Будуть пайки, гроші на сигарети, бензин по талонах. Війна дуже надовго», - прогноз від військового.
Odetta Furs• 03 ноября 2024
Ответ дляJaneke_in_UA
А если я не курю, то можно сахаром брать?)
берите сигаретами - будете менять- курильщики вам все тушонку за папиросы отдадут
_ЯгодаМалина_• 03 ноября 2024
Каждый день думаешь,ну все,дно. А нет,все время стучат снизу...
Sova splushka• 03 ноября 2024
Я вже не можу оцей весь треш ні читати, ні коментувати.
Вони там всі, схоже, поголовно й.бнулись на цій війні.
Особливо ті, які на ній реально не були.
Sova splushka• 03 ноября 2024
Ответ дляLv1107
Гроші - тільки на сигарети?)
Так. Доведеться почати палити, бо інакше грошей не дадуть.
Женщина с косой• 03 ноября 2024
Ответ дляВолшебная лампа
А комуналка тоже оттуда?
Какая коммуналка, ведь квартиры конфискуют для нужд фронта или за долги по штрафам.
Женщина с косой• 03 ноября 2024
Ответ дляJaneke_in_UA
Меняться нельзя!
Інесса -5c9a• 03 ноября 2024
Сьогодні розмовляли з знайомими, питаю невже вони дійдуть і до Дніпра, кажуть напевно це їх ціль, поки не окупують області які внесли в свою конституцію, не заспокоються, а враховуючи як ’активно’ нам йде озброєння, прогнози невтішні😞
Ответ дляSova splushka
Мамалуй був як раз з 14 року снайпером. Але йобнувся так, на отлично. Сидів цю херню ніс з таким виразом обличчя, ніби гівном смердить йому під носа.
Але ж він не себе має на увазі свою родину, інших суддів, прокурорів. Він за цигарки точно працювати не буде.
Плохая зайка• 03 ноября 2024
Как будет происходить принуждение к этой повинности? По домам будут ходить, заставлять неработающих женщин работать за трудодни? Я реально не понимаю
barabash.regina• 03 ноября 2024
Ответ дляПлохая зайка
Так отбывать повинность негде, нет работающих госпредприятий, все в частных руках
Плохая зайка• 03 ноября 2024
Ответ дляbarabash.regina
Наверное, хотят частников заставить принимать на работу за трудодни. А перед этим всех поставить на воинский учёт. С медиками и фармацевтами прокатило же.