4есотка• 03 ноября 2024

Переїзд

Ви б жили за кордон, не знаючи, що вас там очікує, як складеться ваше життя, і чи взагалі воно складеться??? Проте, знаючи, що в Україні у вас все більш-менш посередньо. Є качелі як у всіх, але це не з нуля їхати на обум не знаючи нікого і нічого, а якщо у вас взагалі нічого не складеться і ви там зовсім одні і в Україні всі кінці у воду вже, то як тоді???
Файна_зупка• 03 ноября 2024
Так! Бо вже є з чим порівняти. В свій час я так змушена була зробити. Це було для мене так страшно і навіть боляче. Але в результаті я зрозуміла, що це був шанс
Люблю джаз• 03 ноября 2024
Живу так за кордоном, єдине що мене зараз турбує це безпека дітей , я не хочу навчання в підвалі та безсонні ночі із-за шахедів. Поки ситуація не зміниться буду сидіти за кордоном.
Бодіпозітівна• 03 ноября 2024
Я завжди за переїзд, навіть нудно було б жити на одному місці
Natalia505• 03 ноября 2024
Що означає кінці в воду? Можна залишити нерухомість, іноді залишаються батьки, до яких можна повернутись. Їдуть люди, пробують, повертаються або не повертаються..
Я инженер, меряю от 1• 03 ноября 2024
Поїхала в нікуди з дітьми евакуаційним автобусом. Навіть міста такого не чула, нікого не знала. Просто треба бути у відчаї і не думати про за і проти. В мене було 3 години на виїзд, жувать жуйку не було коли. Якщо б сиділа розсуждала як буде то ніку ди б не поїхала.
Дома був середній рівень життя
Айпишница• 03 ноября 2024
нет, поэтому я вернулась, потому что тут я хотя бы имею специальность и квартиру, а не уборщицей в 35 работать и понимать, что на квартиру я так не заработаю там точно...
автор 4есотка • 03 ноября 2024
Ответ дляNatalia505
Ну, ви фактично перекреслюєте все ваше попереднє життя і починаєте з нуля, а якщо згодом виявиться, що не так все в Україні і погано було, і Україна не така погана і життя тут норм, і все своє рідненьке, а там все чуже і всі чужі, і взагалі абсолютно інший світ, треба себе ніби заново родити.. все не рідне! Чуже!
автор 4есотка • 03 ноября 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Дома був середній рівень життя
Ви не жалієте? Звикли? Вам подобається там де ви живете? Ви ж не знали людей, які вас будуть оточувати... Вам просто треба себе під усіх перелаштувати як робота, перепрограмувати...
Я инженер, меряю от 1• 03 ноября 2024
Ответ для4есотка
Не жалію, бо діти сплять спокійно. Але адаптація ще до цих пір. Вертаюся додому щодня подумки. Все не просто, мию унітази, дома була керівна робота. Як ви думаєте. Ночами реву. Нічого не подобається, але вдячна що приютили. Ми тут чужі і будем чужі
Холодная каша• 03 ноября 2024
Ответ для4есотка
Змога повернутись назад є завжди
автор 4есотка • 03 ноября 2024
Ответ дляХолодная каша
Змога повернутись назад є завжди
Та не знаю.. куди, до кого, якщо вже людина кудись їде, то вона там намагається життя влаштувати своє, а не бігати сюди-туди по сто раз ...
В рот не ложи• 03 ноября 2024
3 рази змінювала життя. взагалі не хвилююся
Почемучечка• 03 ноября 2024
Не спешите переезжать скоро Украина будет очень процветающей(через лет пять), к нам со всего мира захотят приехать жить.
автор 4есотка • 03 ноября 2024
Ответ дляВ рот не ложи
Ви легко адаптуєтесь до нового середовища, соціуму...
автор 4есотка • 03 ноября 2024
Ответ дляПочемучечка
Дай Бог.
Бараболька• 03 ноября 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Дома був середній рівень життя
А зараз який маєте рівень життя?
автор 4есотка • 03 ноября 2024
І що мене найбільше дивує, що люди із західної і центральної України теж виїжджають і з кінцями, в Україні продають нерухомість, а там купують... Тобто вони взяли квиток в один кінець.
Я инженер, меряю от 1• 03 ноября 2024
Ответ дляБараболька
А зараз який маєте рівень життя?
Соціал+ працюю. Найнижчий
Дайте подумать• 03 ноября 2024
Ответ дляПочемучечка
Не гірше Дубаю, так казав зелений?
Пліснявілий сир• 03 ноября 2024
Ответ дляФайна_зупка
Я так само
автор 4есотка • 03 ноября 2024
Ответ дляДайте подумать
Не гірше Дубаю, так казав зелений?
Може ще третю?• 03 ноября 2024
Именно так и живем. Дома две квартиры, хорошие работы с мужем. Но двое детей, война сделали наш выбор очевидным. Деньги на черный день есть, поэтому, работаем на сегодня, ждем ПМЖ, и возможности учиться по доступной цене. Но, каждый сам решает, как и где ему лучше.
Я старшую спрашиваю, хочешь в свою школу назад? Нет, говорит, мне нравится моя новая школа, она свободней и креативней.
автор 4есотка • 03 ноября 2024
Ответ дляМоже ще третю?
Молодці!
Бачу_майбутнє• 03 ноября 2024
Ответ для4есотка
На каком основании вы собрались ехать?
Коренная киевлянка• 03 ноября 2024
Надо пробовать. Я прожила 9 месяцев в одной из стран ЕС, вроде и все хорошо там, а мне было там некомфортно. Уехала
Бачу_майбутнє• 03 ноября 2024
Ответ для4есотка
С концами можно выезжать когда есть гражданство, все остальное временное
Мюллерная• 03 ноября 2024
Ответ дляПочемучечка
Извините, а за счет чего-кого она расцветет с угробленым производством, сельским хозяйством и разрушенными городами? Да, и про долги не забываем.
автор 4есотка • 03 ноября 2024
Ответ дляБачу_майбутнє
І це теж правда. От сидиш там такий ні туди, ні сюди, як підвішений за ногу. Ні злісти, ні піти.
автор 4есотка • 03 ноября 2024
Ответ дляБачу_майбутнє
На каком основании вы собрались ехать?
Я взагалі не собралась, просто питаю чому люди їдуть весь час... Я взагалі на місці🤦 собралась она... Не собралась...
Бачу_майбутнє• 03 ноября 2024
Ответ для4есотка
Вот поэтому и глупо утверждать, как вы пишете, что выезжают с концами. Покупка жилья тоже абсолютно ничего не даёт, даже внж