Море Щастя• 04 ноября 2024

Тепер Укрпошта заставляє купляти їх коробку/упаковку при олх доставці.

Дивно. Тільки паперу і ресурсу більше використовують
Сусідка зверху• 04 ноября 2024
У них нормы по продаже продукции
миссАрфография• 04 ноября 2024
де це, автор? давно?
автор Море Щастя • 04 ноября 2024
Ответ длямиссАрфография
де це, автор? давно?
Сьогодні дізналася. Кажуть з першого листопада
миссАрфография• 04 ноября 2024
Ответ дляМоре Щастя
цікаво, дякую. бо тільки нещодавно приємно здивувалась, що в них зʼявились безкоштовні пакети, які вони самі ж пропонували для відправки
Ane4ka-9cee• 04 ноября 2024
Не обов’язково купувати у них коробку, можна вдома знайти. З 1 листопада зміни. Як пояснили, це для зручності, коли по конфеєру їде
Муркошечка• 04 ноября 2024
Ответ дляAne4ka-9cee
Почитайте внимательно какая коробка должна быть. Там не каждая подойдет по их требованиям.
Пи Пи Пилюля• 04 ноября 2024
Недавно была у меня олх доставка через укр пошту, никто не заставлял , со своей коробкой получилось
Даха-сваха• 04 ноября 2024
Ответ дляМуркошечка
Просто коробка, чтоб ничего не торчало во все стороны. А то для укрпочты было нормой в пакетике хоть рога оленя отправлять
Как нефиг делать• 04 ноября 2024
Ответ длямиссАрфография
оо, це точно таке? треба у наших спитати.
миссАрфография• 04 ноября 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Точно, на трьох різних відділеннях відправляла в безкоштовних пакетах (пропонували самі оператори, я не знала про їх наявність) Сказали, що їх зазвичай обмежена кількість, але якщо є - відправляють. Львів
автор Море Щастя • 04 ноября 2024
Ответ длямиссАрфография
На мені вже пакети закінчились, тому довелося купляти коробку.
миссАрфография• 04 ноября 2024
Ответ дляМоре Щастя
Я якось з ними ледь не посварилась, коли принесла в своїй коробці, мені сказали купляти, типу коробка має бути взагалі без надписів і т.д. Показала їм на купу відправлень в кутку, де лежали посилки на видачу, в таких самих б/в коробках з надписами. Прийняли. В них певно є якийсь план продажу упаковки.
Ane4ka-9cee• 04 ноября 2024
Ответ дляМуркошечка
Почитала в них на сайті, можна зі своєю коробкою, лише щоб була не помʼята
Я пані прохана...• 04 ноября 2024
Ответ дляДаха-сваха
В тому і була їхня привабливість. Я оно килими різного розміру нещодавно замовляла, все приїхало чітко. А якби в коробці, то коштували б як літачок
Тро Нью-Йорку• 04 ноября 2024
Ответ дляМоре Щастя
Сортувальна лінія автоматична. Людей немає. Сортує тільки упаковку чисту , цілісну
Чемна панночка• 04 ноября 2024
Ответ длямиссАрфография
Теж саме і на НП . Вже не раз з ними сварилася . Відправляла в своїх коробках , а вони вимагали упакувати ще і в їхню і теж парили про конвеєр . Я їм кажу ’ давайте одразу в дві , чого мелочитися ’ . Вони мені ’ ми не відповідаємо за пошкодження вашої коробки і як жбурне її спеціально . Так і хотілося дати йому по голові тою коробкою . Шкодую , що скаргу не написала , просто була в шоці від такої нахабності і черга була велика . У них план парити це ’ добро ’ , а мені воно на фіг не треба , бо за їх упаковку при олх доставці платить відправник . На укр пошті дня чотири тому відправляло у своїй то не скаржилися , а тут бачу що і вони вже це новшество перейняли (.
Яжбоматуся• 04 ноября 2024
Вони на сортувальних центрах ставлять транспортувальні лінії і тепер або пакети, або коробки .
Вчора була, пакетів немає, коробок мінімум. Дівчата кажуть, що будуть замовляти, але коли привезуть не знають.
Що хочеш ,те й роби. Але було б все ідеально, то біла б не Укрпошта )
ротцвеники• 05 ноября 2024
Ответ дляМоре Щастя
Так ви не спакували відправлення вдома?
Що вам щаважало це зробити щоб не купляти коробку?
Дивні люди...
автор Море Щастя • 05 ноября 2024
Ответ дляротцвеники
Так ви не спакували відправлення вдома?
Дивні люди...
Я відправляла дитяче взуття в оригінальній коробці. Зверху плівка. Мою коробку зі взуттям запхнули в коробку фірмову Укрпошти.
Хто тут дивний?