LudaSHS• 04 ноября 2024

Перший ультиматум росіян. Березень 22

👁️ Політика.
Цікавий документ.
Радіо Свобода опублікувало самий перший ультиматум росіян, який вони висунули на перемовинах в Білорусі на початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну.
Березень 22
https://www.radiosvoboda.org/a/rfe-rl-rosija-ukraj...
Antiprom• 04 ноября 2024
Ответ дляnatlem
Це прерогатива виключно громадян педерації і їх посіпак. Тому ця ганебна місія моїм дітям не загрожує.
А в якому місті України зараз живуть ваші діти що ви така войовнича?
natlem• 04 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
Ви знаєте тим людям які втрачають зараз житло в Україні стане легше від знання того, що росіянам проблематично візу в Європу відкрити
Житло - не саме страшне, що можна втратити. Провести залишок життя в концтаборі під назвою ’педерація’, йдучи війною на інших, чи будучи замордованим - ось чого насправді треба остерігатися. Я глибоко переконана, що у випадку капітуляції про будь який виїзд з України можна забути. Ну хіба передовикам ’військової служби в інтернаціональних військах’ чи посіпакам раші, що гноблять своїх українців - у дружню північну копею чи еритрею. І то, за умови, що сім´я залишатиметься в межах ’південно західного федерального округу російської педерації’. Ми це все вже проходили.
Antiprom• 04 ноября 2024
Ответ дляnatlem
То скажіть в якому місті України живуть зараз ваші діти, можна просто регіон написати
Antiprom• 04 ноября 2024
Ответ дляnatlem
І якщо чесно мене ваші переконання чи видумки не сильно цікавлять..
natlem• 04 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
Готуєте списки ’неблагонадійних’ ?)))
Вас це не обходить.
Antiprom• 04 ноября 2024
Ответ дляnatlem
Готуєте списки ’неблагонадійних’ ?)))
Вас це не обходить.
Чому бо здається мені що ви далеко від України так само як і ваші діти, звідти самі войовничі патріотки пишуть
natlem• 04 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
Коли здається треба хреститися - допомагає.
Я переконана, що ’топити’ за капітуляцію України може або людина на зпл від педерації, або ну зовсім обмежена інтелектуально людина. Ніхто при здоровому глузді у склад раші не хотітиме, а саме це передбачає капітуляція. Для особливо ’обдарованих’: є першоджерела, ось на них треба спиратися. В даному випадку - виступ путлєра про місце України і українців від 23 лютого 2022. Переглядаємо і думаємо.
Olvia1987• 04 ноября 2024
Ответ дляnatlem
Поцікавтеся скільки він коштує.
Невже дорожче,ніж для чоловіків в Україні?
Olvia1987• 04 ноября 2024
Ответ дляnatlem
Думати вже пізно.Діяти треба.
Antiprom• 04 ноября 2024
Ответ дляnatlem
Ну власне те що ви уникаєте прямої відповіді та переходите на особистості є прямим підтвердженням що ви наша закордона бубочка патрійотка
mavka.cy• 04 ноября 2024
чому цей документ зараз появився, а не раніше
і яка гарантія, що це правда?
Megan_22• 04 ноября 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Трохи не так: ті, хто за стамбульські умови - одразу в табір в Сибір. Отоді буде чесний вибір.
С чего бы это? Тем, кто за Стамбульские, тому ничего не грозит.
СвітланкаОК• 04 ноября 2024
Ответ дляMegan_22
А на всіх інших вам начхати?
Metelitsa• 04 ноября 2024
Ответ дляSo_so
Я думаю, если бы Зеленский знал, что люби партнёры его кинут и что будет дальше, он бы подписал
Зеленський не вважав тоді Захід партнерами.
Він не вірив їх розвідці, а вірив словам рашистів і бульбашів.
Захід посилав нах і казав що нам тут краще видно ситуацію на кордонах.

І взагалі ОПа більше на рашу орієнтована, ніж на Захід.
Портнов - раша
Деркач - раша. Цілий сенатор а не простий депутат.
Родичі радників Зелі живуть на раші
Megan_22• 04 ноября 2024
Ответ дляЧомучка
Просто цікаво - а ви як це бачите?
Вас наша історія з парашею взагалі нічому не навчила?
Ну, вышли мы из состава ссср вполне себе мощной республикой, с населением 52 млн. За всю истррию разные были страницы, в т.ч. трагические. Но это было у всех государств за всю историю
Megan_22• 04 ноября 2024
Ответ для@Vikk@
Пропоную, нарешті, хоча б вивчити українську мову
Я ее знаю, но разговаривать буду на том языке, на каком хочу ))
Megan_22• 04 ноября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Она не будет
Она полька и если бы она /они знали.чтт руське будут ущемять.они бы не отделялись бы от кацапии
От так))
Спам и переход на личности
Megan_22• 04 ноября 2024
Ответ дляЧомучка
Виїздити
Да, но не выпускают же почему-то мужчин
Megan_22• 04 ноября 2024
Ответ дляnatlem
Цікаво, що на це сказали б репресовані у 20-х - 30-х роках минулого сторіччя після договору про утворення української радянської республіки і померлі від голоду у 1933. Чи було кращим їх ’життя’ і мученицька смерть ?
Стукачам за погибших особое спасибо
Megan_22• 04 ноября 2024
Ответ дляSova splushka
Може, й варто було.
Ще в 1991 році.
А то соплі жували 30 років, а тепер розгрібаємо.
Никто бы не голосовал за независимость на референдуме )) об этом подумали?
Megan_22• 04 ноября 2024
Ответ дляСвітланкаОК
А на всіх інших вам начхати?
Ну топящим против капитуляции же пофиг на тех, кого насильно заставляют воевать.
Чомучка• 04 ноября 2024
Ответ дляMegan_22
Да, но не выпускают же почему-то мужчин
Ви мужик?
Якщо ні, тоді залишатися та можливо загинути - то ваш особистий вибір і відповідальність.
Жодних бонусів це вам не дає.
Чомучка• 04 ноября 2024
Ответ дляMegan_22
Ну тобто вийшли з совка з 52 мільйонами, в війду 2014 увійшли вже маючи менше 40 лямів ... то виявляється ми стільки років жили не маючи 52 лямів? Ну це ж треба
Чомучка• 04 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
А хто своїм наказом заборонив будь які переговори з рашею?
І хто ж?
Teonaa• 04 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
І що це говорить? Можливо, хтось ВЖЕ знає умови які ми підпише щоб війна скінчилась. Треба їх між собою порівнювати. А так ні про що.. і нагадаймо росія також Будапештський меморандум підписала і що?
А Україна не може підписати, а потім тим підтертися, часом
Соната любви• 05 ноября 2024
если бы в 2022 подписали, не было бы сотни тысячи погибших, десятки тысяч оставшихся без рук-ног, не было бы разрушенных городов, никто бы на улице не отлавливал людей.
ИРБИ• 05 ноября 2024
Так всі ці умови вже були узгоджені з нашими представниками на чолі з Арахамією. Документ вже був парафований. Про це казали в інтерв´ю і Пристайко і В. Чалий. Тому Путін і розмахує цим документом.
СвітланкаОК• 06 ноября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Готова посперечатися на донат в 100 гривень 🤙
То що? ☺️ Я для вас донат знайшла:
https://send.monobank.ua/jar/8xRWXHtimZ
автор LudaSHS • 06 ноября 2024
Ответ дляСвітланкаОК
То що? ☺️ Я для вас донат знайшла:
https://send.monobank.ua/jar/8xRWXHtimZ
О до речі були ставки!
Стрекоза любви• 06 ноября 2024
Ответ дляСвітланкаОК
То що? ☺️ Я для вас донат знайшла:
https://send.monobank.ua/jar/8xRWXHtimZ
Як і домовлялися🙂