👁️ Політика.
Цікавий документ.
Радіо Свобода опублікувало самий перший ультиматум росіян, який вони висунули на перемовинах в Білорусі на початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну.
Березень 22
Цікавий документ.
Березень 22
tanysha777• 04 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Ви ж закордоном
А я в Києві і частина сімʼї в перемісті з різних сторін.
Але вам краще знати по відео, так
П с частина укріплень збудована і в 22/ і в 23
Але вам краще знати по відео, так
Уявляєте, прямо зараз не закордоном, звичайно ненадовго і без дітей
А далі буду писати і з- за кордону і з України
А може взагалі не буду, хто зна
Чи могла я собі уявити до 2019, що поруч зі мною жили вот еті всє мудриє
І дай боже, щоб всі ті відео були просто панікою
А може взагалі не буду, хто зна
tanysha777• 04 ноября 2024
Ответ дляSova splushka
Державність вистояла весною 2022.
Конституцію, свободу та волю знищили весною 2024.
Чи є шанс то відновити хоч колись?
Конституцію зе знищив у 2019
Ответ дляcoch100
Голосование определяется большинством.
Яке голосування? Референдум? Це ілюзія. А зміна закону можлива через Вр, там діло не в радикалах, там багато і вати в депутатах, і типу опозиція- юля, голос, ес, вони б не проголосували,
все таки
То ж то все іллюзіі
все таки
То ж то все іллюзіі
Ответ дляLudaSHS
все таки
То ж то все іллюзіі
все таки
То ж то все іллюзіі
Вы сами спросили про голосование, я вам ответила . Про какую иллюзию вы спросили не знаю)
tanysha777• 04 ноября 2024
Ответ дляSova splushka
Оптимістичненько, але загадково і нічого не ясно. ))
Надіюсь, це хоч трошки більш реалістично, ніж он як в якісь з тем на днях починаюча відьма якусь штуку обіцяла зробити, щоб все нам на краще повернулося.
Я її теж підтримала.
Мені вже все одно, хоч відьми, хоч інопланетяни, хоч таємничі радикали.
Я її теж підтримала.
Відьми, тарологи, астрологи ...
Хай бог милує, оце рівень
Тепер зрозуміло, хто тут всіх обпльовував і банив 23.02
Хай бог милує, оце рівень
tanysha777• 04 ноября 2024
Ой, все ясно, страшночитати - в головах все ще гірше
Голова- предмет темний і дослідженню не підлягає
tanysha777• 04 ноября 2024
Ответ дляcoch100
Этот договор мог бы корректироваться. Надо было не складывать лапки, а садиться и предлагать свои тезисы.
Ну так- проста сайтісь посрєдінє
І всьоооооо
Blinchik-3937• 04 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
То ви читали що я тащила? Ті теми є і зараз, на мій ак нажміть, там різне, з джерелом,
зашибісь це що?
Так захід допомагав і допомагає нам відбиватися, без допомоги я не знаю що і як б би було, за нас захід воювати не буде, а багато чого залежить і від внутрішнього кейсу. То же провал контрнаступу є тема у мене 23 р , теж аналітика по західній пресі
Разне є. Я досі ввжаю що Україна державність вистояла в 22р. І здобула тактичні виграші. могло бути гірше.
На рахунок перемоги, що вона для вас? Теж границі 91?
зашибісь це що?
А як вважаєте ,чому на початку все ж було багато скептиків ,які не вірили нашим союзникам,і в те що ми дійдем до кордонів 91,і не вірили в нашу перемогу?Хто вони,реалісти чи зрадники?
Я як згадаю ті часи,це було якесь массове патріотичне божевілля,і провладні боти,боти,боти
Ответ дляЧомучка
Ви серйозно? І чому ж не відкорегувався?) Мабуть же укр сторона не хотіла, еге ж?
Серьёзно. Можно было не допускать точки невозврата, для этого и работают дипломаты и переговорщики. Путем общих обсуждений, внесении поправок и создаются договора. А сейчас я смотрю как уже под Днепром роют заградительные канавы и где этому конец будет? Нигде.
Ответ дляAntiprom
Якщо обирати між Порошенко, Залужним та янелохом, то Порошенко. А якщо інші варіанти будуть напр Лана Зеркаль чи Бутусов то їх тоді б думала б)
Бутусов казав що не буде будувати політичної, він журналіст, у нього виходить робота ця, спеціалізована. Це ж може бути ті ж яйця як актер.
Blinchik-3937• 04 ноября 2024
Ответ дляcoch100
Если вы про язык , то общество проголосовало бы запросто. Вр - нет, потому что под давлением радикальных партий.
И давлением партнёров,разобщённый народ легче ловить в бусы,никто возмущаться не будет,а шоу должно было продолжаться.
Sova splushka• 04 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Вірити в вибори 25?
Ні, вже не вірю.
Я вже боюся, чи не навибирають когось ще гіршого, хоча зараз я взагалі не можу навіть уявити, що може бути гірше. Але незмінність влади - то взагалі капець повний.