Твердая валюта• 04 ноября 2024

Кто получал второе высшее, поделитесь опытом

При этом работая полный рабочий день. Как справлялись, сильно тяжело?
Думаю об этом но страшно, потяну ли. Работа 9-18, ребенок младшешкольник.
Пэрисхилтонша• 04 ноября 2024
Должны ж давать отпуск специальный для сессии
Ну и вечером учиться по возможности.

Астоновитесь!• 04 ноября 2024
Питання чи будуть давати відпустку під час сесії. Бо інакше як ви зможете бути присутній на лекції. По темі, ні не складно. Цікаво. Зараз сама оримую 3 ВО. 45+ років.
Г@Л@В@ломка• 04 ноября 2024
Я сейчас получаю бакалавра. Ребёнку 4. Лавирую )
Розумна Губка• 04 ноября 2024
второе получала когда ребенку был 1 год, третье защищала диплом с двумя, второму 3 недели было. Работала. Дома по хозяйству все на мне.
FleurDeLyse• 04 ноября 2024
Мне было очень тяжело, я не работала когда получала второе высшее.
Баррикадница• 04 ноября 2024
У меня курсы дважды в неделю по два часа вечером, и то очень тяжело. Даже не представляю, как при такой загрузке ВО получать. Разве что чисто формально за деньги, без вашего участия.
Копирайторша• 04 ноября 2024
У мене друга була з 3го курсу першої освіти, дитина з´явилась на 4му.
Після війни отримувала третю освіту. Проблема була в тому, що тільки один викладач нормально викладав, тому я тільки рік там побула, не зрозуміла, навіщо я витрачаю кошти, якщо сама все вчу.
Зараз пішла на прикладні курси, дитині 12.
Прикол був тому, що я в університеті вчила те, що моя дитина в 5 класі нуш
автор Твердая валюта • 04 ноября 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Коли я отримувала перше і паралельно вже працювала, то про жодні відпустки мова не йшла. Це була заочка. Умова була від роботодавця - жодних ’навчальних’ відпусток. Тарифна, за свій рахунок, лікарняні - ок.
Приватні фірми не дуже шанують студентів
автор Твердая валюта • 04 ноября 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Помощники есть? И работа

Копирайторша• 04 ноября 2024
Зараз багато дистанційного, головне вчасно все робити
автор Твердая валюта • 04 ноября 2024
Ответ дляБаррикадница
Я тоже думаю курсы или во. Но ВО это, все же, аргумент более веский, чем курсы при трудоустройстве. Но боюсь, что протяну ноги))
автор Твердая валюта • 04 ноября 2024
Ответ дляКопирайторша
Прикольно. А яка спеціальність?
Даха-сваха• 04 ноября 2024
Отоимувала перше працюючи повний робочий день, відпуску на сесії не давали, складно ппц, другий раз би на це не пішла
Копирайторша• 04 ноября 2024
Ответ дляТвердая валюта
Прикольно. А яка спеціальність?
Перша біотехнологія на англійській мові, друга фінансова, третя по роботі вже, айті сфера. Зараз курси шиття хочу пройти, завжди подобалось таке, але професійно не було часу
Копирайторша• 04 ноября 2024
Ответ дляДаха-сваха
А не можна було взяти відпустку звичайну?
Астоновитесь!• 04 ноября 2024
Ответ дляТвердая валюта
Вчитися не складно. Але часу займає. Для прикладних знань краще курси. По суті все що хочеш можна навчитися і самому в інеті. Але мені треба офіційні ’папіреці’
автор Твердая валюта • 04 ноября 2024
Ответ дляДаха-сваха
От і у мене таке було. На роботі як папа Карло і сесії в іншому місті, ночами їздила олним днем. Але ж молода була)) зараз мене це стримує. Але треба щось змінювати, хочу іншу сферу
автор Твердая валюта • 04 ноября 2024
Ответ дляКопирайторша
Так її не вистачало. Брала і звичайну і за свій рахунок
Г@Л@В@ломка• 04 ноября 2024
Ответ дляТвердая валюта
Помощники есть? И работа
Я работаю 5/2. Но я в своём кабинете одна. Могу подключаться к лекциям, если надо

Даха-сваха• 04 ноября 2024
Ответ дляКопирайторша
Так і робила, але залишалась по суті без відпочинку повноцінного, бо вся відпустка йшла на сесії і важливі пари
автор Твердая валюта • 04 ноября 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Хороший выход
Марина -95be• 04 ноября 2024
Працювала, дитині було 2 роки. Спокійно закінчила, була заочна форма, з робити дають відпустки
автор Твердая валюта • 04 ноября 2024
Ответ дляАстоновитесь!
А ви які курси проходите, якщо не секрет?
Астоновитесь!• 04 ноября 2024
Ответ дляТвердая валюта
Та яка різниця... В інеті є все. І за гроші, і безкоштовно. Якщо є потреба маме в знаннях друга ВО не потрібна. Я зараз плачу 11тис за семестр. Якби то були курси було б значно дешевше і продуктивніше. Але без магістерського диплому. Тож доводиться обирати.
автор Твердая валюта • 04 ноября 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Так курси і дешевше і швидше. Мої страхи - чи курсів достатньо для кардинальної зміни професії
nabludatel• 04 ноября 2024
Ответ дляТвердая валюта
Заочна освіта - це про знання, це для диплому. У більшості випадків заочна освіта нічому не вчить.
Тому за знаннями - на курси, а на другу вищу - за дипломом.
Меня не звали• 04 ноября 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Якщо є прикладні знання, а освіти нема, теж не дуже. Пішла на другу вищу, бо давно працюю не за першою освітою. Ще не знаю, як буду справлятися, але виходу нема-треба.
Астоновитесь!• 04 ноября 2024
Ответ дляМеня не звали
Є напрямки дільності де фіолетово який в тебе диплом. А є такі де диплом головніше знань, по різному буває. Ну принаймні в Україні так точно. Мені наразі головне аби офіційний диплом був. Знання до того діло навіть не десяте. Папірець є і чудово.
Аноним ФЕЯ• 04 ноября 2024
Ответ дляТвердая валюта
Курси періодично проходжу, про друге ВО думаю вже другий рік. Молодшому 9, робота та підробітки. Сумніваюся, чи потягну. Поки курсами добираю потрібне, читаю багато і моя попередня освіта дала мені широку базу.