НичеНипанимаю• 04 ноября 2024

Чи треба святкувати хелоуін в Україні кожного року?

Мою доньку 16 р. 31 числа після якогось святкування з друзями ледве не побили якийсь сраний нетверезий маргінез на вулиці, темно було, а я ще думала шо у нас вулиці стали безпечними. доколупався до неї з подругою за їхній зовнішній вигляд! типу ненормальний вгляд для дівчат. сраний дикун! я до того що колись цього свята не було у нас, прийшло з заходу.
Результат:
вже голосів: 57
36 (63.16%) та ну його до біса
21 (36.84%) треба
котопёс• 04 ноября 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Одне з іншим аж ніяк не пов´язане. Докулупатись можуть коли завгодно. В історію свята не вникала. Дитина ще мала, тому все обмежується купівлею якогось мотлоху ’декору’ в аврорі,копієчці чи атб
Коржик• 04 ноября 2024
Ответ дляДоставучая
Шкода, що у ваших дітей радість тільки від хелоуіну
У кого що болить.....сочувствую!
ЛолитаНеРазлита• 04 ноября 2024
Подумалось от про що...
Нам українцям подобається коли наші традиції/культуру переймають інші (вишиванки носять, Щедрика співають...)
Чому ми не можемо?
Це не суто американське свято. Його туди привнесли переселенці з Ірландії, де і виникло воно ще у древніх Кельтів
Садоводница• 04 ноября 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
Які ж ви молодці)) цікаво було б побачити та почути вашу вечірку
ми усі теж українсько мовні то просто рішили вечірку англійською з російською мовами провести. ))
Садоводница• 04 ноября 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Подумалось от про що...
Чому ми не можемо?
але не усім про це відомо, нажаль.
ми з друзями навіть англійською на хелоуін говорили увесь вечір у костюмах британської еліти 19 ст
Кастрюлька• 04 ноября 2024
Мне нравится этот праздник. Я отмечаю
автор НичеНипанимаю • 04 ноября 2024
Ответ дляКастрюлька
Мне нравится этот праздник. Я отмечаю
А як саме? костюмовано, парад чи міняєте мову як у сусідній відповіді?
Кастрюлька• 04 ноября 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
В смысле меняем язык? Не поняла ваш вопрос 🤔
Irisha0604• 04 ноября 2024
Ответ дляСадоводница
але не усім про це відомо, нажаль.
котопёс• 04 ноября 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Подумалось от про що...
Чому ми не можемо?
Мне не нравится. В принципе для меня это странно если другие национальности будут носить украинские вышивание или петь украинские щедривки или колядки.

Я ж не пою ни немецкие ни американские ни турецкие национальные песни и не ношу их одежду.
Тантрический кекс• 04 ноября 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
То вам цікаво чи треба відмінити?