Ms. Похвала• 04 ноября 2024

Есть ли тут люди, которые много лет веганы или вегетарианцы?

И не имеют отрицательных последствий для здоровья?
Если да, то как организуете рацион и принимаете ли добавки (железо и т.д.)?
Результат:
вже голосів: 17
13 (76.47%) Результат
2 (11.76%) Вегетаринка, больше 10 лет
1 (5.88%) Вегетарианка, больше 5 лет
1 (5.88%) Была веганом/вегетарианкой
0 (0%) Веган, больше 5 лет
0 (0%) Веган, больше 10 лет
пані Солоха• 04 ноября 2024
Я животных не ем, я их объедаю.
Луноходик_Ик• 04 ноября 2024
Я ще не доросла до такого високого духовного рівня, щоб бути веганом, нажаль. Але стараюсь менше їсти м´яса. За 3 місяці з´їла грам 400 м´яса і сала пів кіло. Але горіхів багато їм.
Україна наше все• 04 ноября 2024
В мене не має стільки грошей щоб дозволити собі бути веганом, це досить дороге задоволення.
Инста_Богиня• 04 ноября 2024
Здоровых не бывает ваганов , и пить железо постоянно очень токсично
Так точно!• 04 ноября 2024
От я згодна, щоб повноцінно харчуватися виключно рослинною їжею, це дорого. Якщо дешево, буде сумно і багато дефіцитів
Пригаю-цибаю• 05 ноября 2024
Всю жизнь не ем мясо, но не из-за мировоззрения, просто не переношу его. По здоровью всё ок
Галя-краля• 10 ноября 2024
Вегетаріанка більше 5 років, веган - останній рік. З вітамінів постійно приймаю B12, курсами залізо та вітамін Д. Аналізи здаю раз в рік. Але дефіцит заліза та вітаміну д в мене був ще до вегетаріанства.