Порадьте будь ласка, щось про неї читали, але всеодно маємо сумніви.
Тетяна Богохульська• 07 ноября 2024
Я б сказала, що вибір
суміші на основі козячого молока,
такої як Кабріта, може бути найкращим
варіантом, якщо ваша дитина має алергію на
коров´яче молоко. Козяче молоко легше
засвоюється для деяких дітей, і в ньому є
корисні поживні речовини. Відсутність пальмової олії, це ще один великий + цієї суміші. Педіатр нам сказав на прийомі, що краще за неї просто ще не придумали, і за ті 10 років, які вона є на ринку, вона показала себе ідеальною. Можете не переживати, та купувати, не пожалієте.
суміші на основі козячого молока,
такої як Кабріта, може бути найкращим
коров´яче молоко. Козяче молоко легше
Христина2869• 17 ноября 2024
Я з радістю поділюся своїм досвідом з використанням суміші Kabrita Gold. Суміш буде дуже корисна для діток, у яких є алергія, тому що кабріта йде на козячому молоці, а не на коров´ячому. Завдяки пробіотикам і пребіотикам, Kabrita Gold допомагає зміцнювати імунну систему дитини, роблячи її більш стійкою до різних інфекцій. З кабрітою у нашої дитинки не було проблем зі стулом, або із травленням, все завдяки комплексу DigestX, котрий здатний вирішувати всі ці проблеми.
Можете купувати, вона найкраща.
Ogonek Sasha• 19 ноября 2024
Kabrita Gold має компоненти, які допомагають зміцнити імунну систему дитини. Це важливо для запобігання
захворюванням у періоди активного
росту та розвитку. Я була
приємно здивована, наскільки легко
розчиняється Kabrita. У мене не
виникало проблем з грудочками, і суміш
завжди виходила однорідною. Це значно
полегшує процес годування, особливо
коли мова йде про маленьких дітей. Kabrita виготовляється з натуральних
компонентів, без додавання штучних
барвників і консервантів. Це дає мені
впевненість у тому, що моя дитина
отримує тільки корисні речовини.
В цілому, ви не пожалієте, якщо перейдете на неї.
захворюванням у періоди активного
росту та розвитку. Я була
приємно здивована, наскільки легко
розчиняється Kabrita. У мене не
виникало проблем з грудочками, і суміш
завжди виходила однорідною. Це значно
полегшує процес годування, особливо
компонентів, без додавання штучних
барвників і консервантів. Це дає мені
впевненість у тому, що моя дитина
отримує тільки корисні речовини.
Харитова Наташа• 22 ноября 2024
Як мама маленької дитини, я хочу поділитися своїм досвідом використання дитячої суміші Kabrita Gold. Я вважаю, що це одна з найкращих сумішей на ринку!
Після того, як ми спробували кілька різних варіантів, я помітила, що Kabrita Gold дійсно підходить моєму малюку. Суміш на основі козячого молока легше засвоюється, і у нас більше не було проблем із животиком. Мій син став більш активним і веселим, а я спокійна, знаючи, що він отримує всі необхідні поживні речовини для свого розвитку.
Kabrita Gold також має приємний,солоденький смак, що дуже схожий на грудне молоко і мій малюк з задоволенням п’є її. Я ціную, що ця суміш містить багато вітамінів і мінералів, які важливі для його зростання. Я рекомендую Kabrita Gold всім батькам, які шукають якісну та безпечну суміш для своїх дітей!
Lalka Arinka• 24 ноября 2024
Коли я вперше почала шукати дитячу суміш для свого сина, я була в розгубленості. Я хотіла знайти щось, що було б не тільки смачним, але й корисним для його розвитку. Після кількох невдалих спроб із різними сумішами, які викликали у малюка дискомфорт, я по рекомендаціях подруг натрапила на Кабріту Голд. Я почитала про переваги козячого молока – воно легше засвоюється і містить багато корисних речовин. Це зацікавило мене, і я вирішила спробувати. Перший раз, коли я приготувала цю суміш, я була трохи нервова. Але мій син із задоволенням випив її з задоволенням. З того часу Кабріта Голд стала нашою основною сумішшю. Я помітила, що у малюка зменшився дискомфорт у животі, він став більш активним і веселим. Я також ціную, що ця суміш містить всі необхідні вітаміни та мінерали для його зростання. Якщо ви вагаєтеся, чи варто купувати Кабріту Голд, я б однозначно порекомендувала спробувати. Вона стала справжнім відкриттям для нас!
Збручанська Ольга• 26 ноября 2024
Звісно варто! Козяче молоко має унікальну білкову структуру та менший розмір жирових глобул, що робить його легшим для травлення в порівнянні з коров´ячим молоком. Це особливо важливо для немовлят із чутливим травленням або схильністю до колік і здуття. Козяче молоко містить менше казеїну αs1, який є основним алергеном у коров´ячому молоці. Це робить Kabrita гарним вибором для дітей, схильних до алергій (за винятком випадків встановленої алергії на білок молока).DHA/ARA (омега-3 і омега-6 жирні кислоти) для розвитку мозку та зору.
Пребіотики та пробіотики для підтримки здорової кишкової мікрофлори.
Вітаміни й мікроелементи, зокрема залізо, кальцій і вітамін D, для зміцнення імунітету та здоров´я кісток. Суміш ідеально підійде кожній дитинці, можете купувати.
Як молода мама, яка вже мала досвід з сумішшю Kabrita Gold, можу поділитися своїми враженнями. Я шукала для своєї дитини суміш, яка легко засвоюється і підходить для чутливого животика. Після рекомендації педіатра ми вирішили спробувати Kabrita Gold, і я була задоволена результатом. У моєї дитини часто виникали проблеми з животиком після інших сумішей. Але на Kabrita Gold ці проблеми майже зникли. Я помітила, що вона стала спокійнішою, а коліки майже перестали турбувати. Моя донечка одразу прийняла цю суміш — пила її із задоволенням, що не завжди траплялося з іншими. Загалом, я задоволена Kabrita Gold і можу рекомендувати її мамам, які шукають щось більш щадне для травлення дитини.
Стицюк Поліна• 01 декабря 2024
Ми просто в захваті від Kabrita Gold! Ця суміш стала справжнім відкриттям для нас. Мій син завжди мав чутливе травлення, і після годувань іншими сумішами у нього виникали коліки та здуття. За порадою педіатра вирішили спробувати Kabrita Gold, і вже через кілька днів я помітила значні покращення. Малюк став спокійнішим, здуття і коліки майже зникли. Травлення налагодилося, а його настрій і сон значно покращилися. Суміш має дуже ніжний смак, який дитина їсть із задоволенням, і добре розчиняється у воді — без грудочок. Мені дуже подобається склад Kabrita Gold: вона збагачена пробіотиками, вітамінами та мінералами, які сприяють здоровому розвитку. Також приємно, що вона не містить пальмової олії — це важливий критерій для мене як мами.Kabrita Gold стала ідеальним вибором для нас. Я спокійна за здоров’я сина і бачу, як добре йому підходить ця суміш. Рекомендую всім батькам, які шукають якісний і безпечний продукт для своїх малюків!