Dumky• 05 ноября 2024

Робимо ставки. Хто ж переможе у США?

🐘чи 🫏
Результат:
вже голосів: 342
140 (40.94%) Трамп
132 (38.6%) Гарріс
70 (20.47%) Результат
Mila228• 05 ноября 2024
Це вже четверте опитування за останні пару днів.
автор Dumky • 05 ноября 2024
Ответ дляMila228
Ну й що?
Mila228• 05 ноября 2024
Ответ дляDumky
Ну й що?
Подивіться попередні результати й заспокойтесь.
Екатерина1801• 05 ноября 2024
Піду краще покушунькаю
clernikol• 05 ноября 2024
Як варіант у цьому турі ніхто з них)
Korsika999• 05 ноября 2024
Победит дружба😁
РойЛеля• 05 ноября 2024
Трампапам
Мені здавалось ці вибори так далеко і ось вони.
Як швидко летить час.
Так хочеться вірить, що це нам допоможе. Сил ніяких нема.
Кончені он по Запоріжжю вгатили. 6 загиблих, 9 поранених
LudaSHS• 05 ноября 2024
Додайте Результат в опитування
Бо явно вони йдуть однаково
автор Dumky • 05 ноября 2024
Ответ дляMila228
Ну, я не бачила. Яка ж різниця? Це форум. Тут є якісь обмеження в обговоренні?
Що ж таке з нашим суспільством? Стільки агресіі) все ок. Є ж повно тем і з новими обговореннями
Mila228• 05 ноября 2024
Як жіночий форум може голосувати за таке. Думаю тут Трамп лідирує, бо тут куча кремлеботів.
Abrado• 05 ноября 2024
Ответ дляЕкатерина1801
Піду краще покушунькаю
З кавуською?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 05 ноября 2024
баба победит, потому что она рукопожатая всем правительством а также использует провладный ресурс
автор Dumky • 05 ноября 2024
Ці вибори дуже якісь брудні. І саме цікаве почнеться після. І розчарування буде, певно, від обох. Вкладають у цих виборців якісь завеликі надії
diablo12• 05 ноября 2024
Трамп думаю
Elena_Kiev_Solomenskiy• 05 ноября 2024
Ели честно, знающие люди описывают выборы как выборы без выбора, потому что соперники по выборам все из одного кодла все равно.
В америк. университетах есть клубы (например, 322 - череп и кости), вступая в которые, члены клуба становятся одним сообществом Из этого сообщества потом формируется полит. элита.
LyudaT• 05 ноября 2024
Зранку вже є новини але і тут 50/50
Olvia1987• 05 ноября 2024
Независимость из украинцев аж прёт через край. Только и разговоров,кто победит в стране, находящейся от нас на расстоянии десятков тысяч километров.
Альфасамка• 05 ноября 2024
пофіг
Lesy4ka987• 05 ноября 2024
А коли результати?
РойЛеля• 05 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Якби це була Італія чи Нідерланди, то нам хоч хер довгий, хоч майка длінна.
Але ж це наші гаранти.
Ну, шо тут розказувать, аби писать ото
К@пусто4к@• 05 ноября 2024
Ответ дляMila228
Якщо людина голосує за Трампа, це не значить, що вона цього бажає. Питання стоїть не кого б ви підтримали, а хто переможе на вашу думку.
РойЛеля• 05 ноября 2024
Ответ дляLesy4ka987
А коли результати?
Кажуть в 20.00 по нашому часу кінець і пару годин підрахунок
clernikol• 05 ноября 2024
Ответ дляРойЛеля
Якого числа уточніть
Olvia1987• 05 ноября 2024
Ответ дляРойЛеля
Але ж це наші гаранти.
Ну, шо тут розказувать, аби писать ото
И почему же не выполняют свои гарантийные обязательства?Срок гарантии истёк?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 05 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
типа вы не понимаете, что мы от них зависим. вот такая ирония независимости, спасибо кравчуку.
автор Dumky • 05 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Чого Вам так смішно? Що ми шукаємо гарантій щоб вижити бо кончений сусід вирішив нас вбити? І ми без надії сподіваємось?
noree• 05 ноября 2024
Ответ дляРойЛеля
Наче о 8:00 завтра за нашим часом.
Olvia1987• 05 ноября 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
После президентства Кравчука тридцать лет прошло.За такое время Израиль построил успешную страну и боеспособную армию.А у нас,как у бывшей жены через десяток лет после развода,во всех теперешних негараздах бывший муж виноват.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 05 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
он положил начало нашего безраличия и слабости как граждан. теоретически мы могли это остановить, имея гражданскую позицию.
Veselka8• 05 ноября 2024
Харрис победит.
После чего будет наплыв во все соц-сети путинской швали, запустят ИПСО-попугайчиков с вот такими тезисами:
’И это демократия?! И эти люди учат демократии?’
’Победил Трамп - но дипстейт все подстроил!’
’Харрис - это конец для Украины’
’Для Украины ничего хорошего’

Ну и в том же духе.
Что будет реально - уничтожение россиян, смерть россиян.
Вот всё, что будет вполне реально.