Добрий день! Хотіла порадитися. Хочу вивчати польську мову, але не можу обрати курси. З варіантів поки Kanapka і Polonista center. Напишіть, будь ласка, свій відгук, якщо були на їх курсах. Або порадьте мені інші.
bespe4na_mavpa• 05 ноября 2024
Я изучала у Ярины Значко, ее очень хвалили в группе карты поляка в фб, осталась оч довольна, за 2,5мес уровень А1, плюс дуолинго