Своего не предлагать• 05 ноября 2024
Де по телевізору транслюють соціальну рекламу- допомога ветеранам?
Допоможіть будь ласка знайти- інформацію на яких каналах по телевізору йде соціальна реклама про допомогу людям із обмеженими можливостями внаслідок війни, і про безпеку життя в умовах війни.
Телеканали не обовʼязково основні. Я шукала-немає ні на СТБ, ні на 1+1, ні на Новому немає. Можна місцеві Львівські, Рівненські, Волинські і т.д.
Завжди недо...• 05 ноября 2024
хтось ще дивиться телевізор?чи ветеран ще другої світової чи Афганської?
Своего не предлагать
• 05 ноября 2024
Ответ дляМеломанка Маланка
А варіанту, що її немає ніде взагалі, ви не розглядаєте?
Ні.
Своего не предлагать
• 05 ноября 2024
Ответ дляЗавжди недо...
Треба для дипломної.
Своего не предлагать
• 05 ноября 2024
Ответ дляЗавжди недо...
Ну може…хтось дивиться у своїй області.
Завжди недо...• 05 ноября 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Треба для дипломної.
Вибачте,не допоможу,давно вже не має телевізору ,а дивлюся канали ще давніше
Своего не предлагать
• 05 ноября 2024
Ответ дляЗавжди недо...
🌸🌸🌸
ЛюблюДевчонок• 05 ноября 2024
Я дипломну ще в 2015 писала про телебачення, то вже тяжкувато було знайти тих, хто дивиться. Зараз всі в інтернет, соцмережі перемістились.
Скользкая• 05 ноября 2024
А чому такий дивний вибір серед місцевих ?що там можуть про війну знати.Шукайте вже тоді серед місцевих каналів сходу ,півночі ,півдня .Харківські, Миколаївські телеканали наприклад