Луковая• 05 ноября 2024
Вірити дитині чи вчителю?
1 клас. Дочка найменша в класі, досить дитяча. Не дуже вміє постояти за себе, але якщо дуже доводять, може обізвати і штовхнути. З кимось дружить, з кимось ні, сміються, коли щось не виходить. Вчителька готова до дітей з підготовки, всіх інших просила повернути в садок. Ми на підготовці не були. Дочка йшла в школу 1 вересня самою розумною, зараз щодня говорить, що вона найгірша і що так одного разу сказала вчителька. Сьогодні розмовляла з вчителькою, каже, що краще повернутись на рік у садок, що прогрес є, але малий. Що вона мусить бути строгою і що ніколи не свариться при дітях. А дочка каже, що сварить при всіх на уроці. І одного разу одна з однокласниць зробила вчительці зауваження. Вчителька все згладжує і каже мені, що вона не мама і доброю бути не може. Що стосується навчання, 99% знань даю я. Біля мене ми вчимось, в школі сидимо. Кому вірити? Як правильно поступити з усіма?
Потребую апгрейду• 05 ноября 2024
Однозначно переводити до іншого вчителя.
Це вже не прапорець а червоний прапорише
Луковая
• 05 ноября 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Що саме? В цій школі немає іншого класу. Є один НУШ і один інтелект
Асталависта бэйби• 05 ноября 2024
Но она и правда не мама, и доброй быть не обязана. Думаю права дочь, но и что дальше?
Потребую апгрейду• 05 ноября 2024
Ви як мама просто повинні захистити свою дитину від цього неадеквата від педагогіки.
Ви не уявляєте наскільки від першого вчителя залежить прихильність дитини до навчання
Луковая
• 05 ноября 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Так от. Але як знати, що в іншій школі дочка добре адаптується. Вона тихенька, таким важко, боюсь щоб не була одна
Потребую апгрейду• 05 ноября 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Сказати дитині що вона найгірша? Серйозно?
Сказати що вона настільки не розумна що їй потрібно і садочок?
Луковая
• 05 ноября 2024
Ответ дляКрасавица писяная
Сколько лет самой разумной?
55 приблизно
Дон Пэдро• 05 ноября 2024
Поговорите с родителями остальных детей. Все может быть. Мой как-то, в первом классе, пришел с опухшим глазом и сказал, что это учитель его ударила по лицу
Чавонадо• 05 ноября 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Та до чого тут добра - вчитель повинна ставитись справедливо, з повагой, а не постійно морально давити на дітей. Міняти вчителя
А я женатая• 05 ноября 2024
Ответ дляКрасавица писяная
Сколько лет самой разумной?
І чому автор, була в цьому переконана ще у вересні
Луковая
• 05 ноября 2024
Ответ дляДон Пэдро
Наша спокійна, але строга. До батьків теж спокійно фиркає. Але батьки кажуть, що вона не проста і все
Асталависта бэйби• 05 ноября 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Сложно судить не зная контекста и дословно сказанного. Дочь вполне могла исказить ее слова или додумать.
Дон Пэдро• 05 ноября 2024
Ответ дляЛуковая
Это к тому, могла она сказать вашей дочери, что она самая глупая или нет. У детей бурная фантазия на самом деле, она могла, не специально, просто перекрутить слова учителя
Потребую апгрейду• 05 ноября 2024
Ответ дляЛуковая
Шукайте по відгукам батьків. Тільки звертайте увагу не на ’ сильний вчитель’ а ’ вміє знайти підхід’
Я таку помилку зробила з старшою донькою, перегадила їй все навчання. Бо вчителька казала що вона слаба що вона не тягне., орала.
Для другої дитини я за рік під мікроскопом шукала вчителя.
І скільки донька вчилась скільки я раділа мудрості вчителя.
А я женатая• 05 ноября 2024
Ответ дляКрасавица писяная
Дочке сколько?
Якщо автор вас не може зрозуміти, то уявляю, як вона і її дитина інтерпретують висловлювання вчительки
Луковая
• 05 ноября 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Коли я сказала про це вчительці, вона мовчала
На привозе• 05 ноября 2024
Вчителька срана кобила, я б написала скаргу директору і попросила іншого вчителя.
НуКаНаКа• 05 ноября 2024
Ответ дляЛуковая
1 клас, 6 років
У меня сын пошел в 6,4 и никаких подготовок не было, даже с садика не хотели отпускать, я просто забрала его и всё. Учитель посмотрел, были какие то тесты, взяли и всё отлично. Уже в 4 кл учится.
Асталависта бэйби• 05 ноября 2024
Ответ дляНа привозе
а у директора за дверью прям очередь стоит на 10к зп
А я женатая• 05 ноября 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Іподром
На привозе• 05 ноября 2024
Ответ дляЛуковая
55 приблизно
Люта баба клімаксююча, самий гірший вік для вчителя
Потребую апгрейду• 05 ноября 2024
Ответ дляДон Пэдро
От я була такою мамою. Я вірила вчителю, і не вірила доньці. Донька перестала мені довіряти і щось розказувати
Курочка-чубаточка• 05 ноября 2024
Ответ дляЛуковая
так а вы в каком НУШ или Интеллект?
А я женатая• 05 ноября 2024
Ответ дляНа привозе
А вам зараз 54 і ви така мімішечка