Майструю крила• 07 декабря в 20:09

Что за … ?????

Я дико извиняюсь , но у меня сегодня не будет света 15 часов из 24 как и у многих киевлян, зато на ВДНХ відкрилась «ЗИМОВА КРАЇНА» которая сверкает так, шо с космоса видно
Вы упоролись или мы до сих пор должны верить в дефицит электроэнергии???????🤬
Вельшановна• 07 декабря в 23:34
Ответ дляШвендяю містами
Ага, тіштеся. Коли не має чого сказати, дуже виручає слово ´троль´
Ваша манера розмови тупо видає…
Ви несете брєд щоб зачепити аудиторію, тому навіть не бачу сенсу у змістовних відповідях
Швендяю містами• 07 декабря в 23:35
Ответ дляМедсестричка
Наверное, это связано с тем, что требования к кандидатам часто завышены: возраст до 30, опыт работы не менее 10 лет и так далее. В итоге, приходится брать хоть кого, лишь бы закрыть вакансию.
Може ви і ще хтось берете хоть кого, а головний бухгалтер у велику компанію це не аби хто. Ми шукали якісного кваліфікованого спеціаліста і вік 50+ аж ніяк нас не зупинив
Швендяю містами• 07 декабря в 23:37
Ответ дляМедсестричка
Ну вы хоть иногда в реальный мир то возвращайтесь.
Я саме тут і є, і я не скиглю, а скиглять оті самі дружини ІТішників, яким вже і на базові потреби, на новорічні розваги і взагалі ні на що не вистачає, навіть, на туристичну плитку та фонарь
Медсестричка• 07 декабря в 23:37
Ответ дляШвендяю містами
Но что-то желающих было маловато, да? За такую зарплату и ни одного кандидата за 5 месяцев? Реальный специалист оценит себя выше, чем 60 тысяч, особенно на такую ответственную должность. Похоже, требования или условия не совсем привлекательные.
Швендяю містами• 07 декабря в 23:39
Ответ дляВельшановна
Ваша манера розмови тупо видає…
Брєд тут тільки ви несете, не запропонувавши рішення. Я доеоношу істину, яка працює, а вам це чомусь не подобається. Хоче жити - вмій крутитись. Стара добра істина, перевірена часом. Але вам не дійде
Швендяю містами• 07 декабря в 23:40
Ответ дляВельшановна
Ваша манера розмови тупо видає…
Вам не має що сказати
Невловимий Джо• 07 декабря в 23:41
Ответ дляШвендяю містами
Ви серйозно? Ми 5 місяців шукали головного бухгалтера, бо всі виїхали, зарплата 60т, то ледве знайшли впо з Харкова і їй 53 роки
Які розумні люди, взяли і виїхали.Респект їм.
Швендяю містами• 07 декабря в 23:42
Ответ дляМедсестричка
Бажаючих було дуже багато, але то були мильні пухирі, які в резюме все вміють, а по факту пшик. Умови шикарні і зп шикарно, так що не тіште себе надією
Медсестричка• 07 декабря в 23:42
Ответ дляШвендяю містами
Люди имеют право возмущаться, когда их реальные потребности не удовлетворяются. Если вы привыкли сидеть молча, то это ваш выбор. Но дело, думаю, не только в деньгах.
Швендяю містами• 07 декабря в 23:42
Ответ дляНевловимий Джо
Ви ще тут?
Швендяю містами• 07 декабря в 23:43
Ответ дляМедсестричка
Вперед, прапор не забудьте
Медсестричка• 07 декабря в 23:44
Ответ дляШвендяю містами
Вперед, прапор не забудьте
А вы чего тут сидите и не ноете? Что ловите? Есть другие темы, по вашим высоким интересам. То идите туда, в чем проблема?
Швендяю містами• 07 декабря в 23:44
Ответ дляМедсестричка
Невловимий Джо• 07 декабря в 23:44
Ответ дляШвендяю містами
Ви ще тут?
А шо?Допомогаю вам тролити.Не треба?
Швендяю містами• 07 декабря в 23:45
Ответ дляНевловимий Джо
А шо?Допомогаю вам тролити.Не треба?
Невловимий Джо• 07 декабря в 23:46
Ответ дляШвендяю містами
Що смішного?Я ж бачу,як ви стараєтесь на базові потреби заробити,дай, думаю, допоможу людині
Швендяю містами• 07 декабря в 23:47
Дякую жінкам ІТішників за бесіду, посміялась, піду полуницю поїм, та до чоловіка під бочок. На добраніч
Невловимий Джо• 07 декабря в 23:48
Ответ дляШвендяю містами
Пока пока,приходьте ще))
Вельшановна• 07 декабря в 23:50
Ответ дляШвендяю містами
Ваше рішення в стилі - хочеш їсти то поїж🤣
Невловимий Джо• 07 декабря в 23:53
Ответ дляШвендяю містами
Не поняла под какой бочок?А кто же не будет отдавать Украину кацапии?
Вельшановна• 07 декабря в 23:54
Ответ дляШвендяю містами
Вам не має що сказати
Он вже ж допомагають люди вам заробити на базові потреби😆чи треба всім форумом краще відразу просто скинутись, в то фантазія у вас не дуже, таким темпом забудете що таке піраміда Маслоу😂
ЭмчЭндЭм• вчера в 00:13
Ответ дляЛеди Г
Завтра 14 годин не буде світла, як жити, грітись, працювати, вчитись...
За то телемарафон за мільярди є, тільки от як дивитися...
ЭмчЭндЭм• вчера в 00:13
Ответ дляГигиенишвили
Так а в чому проблема? Підіть і гляньте на світло
Так само трц, немає світла вдома, то йдіть туди, де воно є, купіть каву чи чай(особливо в кого все на електриці), гляньте кіно, зарядіть телефон, купіть воду. Чи треба, щоб скрізь було як у норі?
ви на приколі?
ЭмчЭндЭм• вчера в 00:14
Ответ дляБанка з медом
Такие «любі друзі» были во все времена и никто их никогда не ловил и не садил
угу, значит это нормально, да? Мы же типа в Европу идем, стали ’лучше’ жить
Гигиенишвили• вчера в 00:15
Ответ дляЭмчЭндЭм
ви на приколі?
Ні, я пояснюю чому місця ,де є світло ,це добре
Звезда в шоке• вчера в 01:41
.
Звезда в шоке• вчера в 01:42
Автор, зачем чужие цитаты сюда тянуть?🤢
ТочноБудет• вчера в 03:24
Не было бы дефицита у вас была бы ээ, а так для перераспределения нагрузки из за дефицита ее нет. Вами жертвуют ради заработка, так было и будет.
Суцільна зрада• вчера в 18:38
Ответ дляШвендяю містами
То ви мали на хасидах збагатитись
Ума нема, да? 🤦🏼‍♀️
Суцільна зрада• вчера в 18:39
Ответ дляАйболитная
Важко усім .
Але є люди ,яким ще важче .
Учора дивилася інтервʼю хлопця із Сумщини, він повернувся з полону .
Такий красень. Такий привітний . в кінці інтервʼю він каже «що українцям варто цінувати те ,що вони мають . Бо що таке «важко» краще їм цього не знати .
Це зрозуміло. І так воно і є. АЛЕ. не можна знецінювати свої емоції. Завжди є ті, кому важче. Але чи варто весь час жити з оглядкою на це?