ТочноБудет• 05 ноября 2024
У кого діти вступили в цьому році за кордон?
Дівчата, напишіть з власного досвіду про країни і умови навчання, вартість проживання та інше. Або порадьте форуми.
Черпак_для_фантазий• 05 ноября 2024
Син мого чоловіка вступив у Словакії, навчання безкоштовне, проживання в гуртожитку близько 70 євро, але селять лише з 18 років, поки немає 18, то знімають квартиру, їх троє однокласників виїхало. Квартира 600 євро. Навчання дуже подобається, вступати допомагала фірма, їх послуги обійшлися в 1200 євро. Мову вчив он-лайн місяці 4, зараз там по п´ятницям також на курси ходить, вчать мову.
ТочноБудет
• 05 ноября 2024
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
в якому саме місті навчається?
ТочноБудет
• 05 ноября 2024
Ответ дляПочтальЁнша
Язык обучения, вообще, Вам не важен?
зараз вчить англ В2 і німецькуА2
Докладальниця• 05 ноября 2024
Словаччина. Гуртожиток 90 євро. Можна квартиру, в середньому по 200 євро з людини знімають. Навчання безкоштовно, без вступних іспитів.
Вступ самостійно без фірм посередників
Да Щас же• 05 ноября 2024
Швеція. Навчання на англійській мові безкоштовне для українців. Треба купувати підручники, це приблизно 250 євро на семестр. Студентське житло 350 євро на місяць.
Просериарила молодость• 05 ноября 2024
Ответ дляДа Щас же
В Швеции каждый универ свои условия предлагает именно для украинцев
Напишите где именно такое как вы пишите
Радість моя• 05 ноября 2024
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Назву фірми можете написати? Актуально, вивчаю питання
Несемо світло разом• 05 ноября 2024
Ответ дляДа Щас же
А їжа скільки в місяць приблизно?
Ms. Искренность• 05 ноября 2024
Ответ дляДа Щас же
Чи важко вступити ? Які оцінки треба мати для вступу?
Радість моя• 05 ноября 2024
Ответ дляДокладальниця
Вступ самостійно без фірм посередників
А який інститут ви обрали, де вивчали мову і за скільки часу почали готуватись? Боюсь щось пропустити. Можливо є ТГ канали де мами діляться досвідом і порадами?
Просериарила молодость• 05 ноября 2024
Ответ дляНесемо світло разом
А їжа скільки в місяць приблизно?
На одного 500-1000 евро
Смотря у кого какие запросы
Очень скромно можно и на 200 евро (но думаю студенту будет некогда по всем магазинам искать скидки и бесплатные товары в церкви)
Смотря у кого какие запросы
Радість моя• 05 ноября 2024
Ответ дляДа Щас же
безкоштовно поки війна в Україні, чи на постійній основі? Скільки витрат в цілому в середньому в місяць виходить?І чи були вступні іспити, наші оцінки важливі при вступі зі школи?
Докладальниця• 05 ноября 2024
Ответ дляРадість моя
Словацький технічний університет, Братислава. Факультет інформатики та інформаційних технологій.
Виїхали за півроку до вступу. Мову вивчали безпосередньо вже у Словаччині. На курсах при університеті були мовні курси.
Щодо груп не підкажу, так як, все робили самостійно без посередників.
Радість моя• 05 ноября 2024
Ответ дляДокладальниця
А дійсно вимагать і враховують шкільні атестати з 8-по 11 клас при вступі? І чи легко знайти житло? Скільки у вас витрат +- в місяць з усім (житло/харчування і т.д) І чи дійсно дозволяють підробляти (працювати до 80 годин за місяць, читала в інтернеті)
Докладальниця• 05 ноября 2024
Ответ дляРадість моя
Так, потрібно подати табель 8-11 класи+ свідоцтво про повну загальну середню освіту. Чим вищі бали,тим у вас гарантовано є вибір факультету навчання. Бо є приклади реальні, що не взяли на бажаний обраний факультет - низькі оцінки. То вимушені були йти вже куди брали. Але право вступу через іспити чи співбесіду залишається.
Підробіток - так, всі практично працюють..як правило це один день на тиждень,або ж вечірні години.
Житло - у нас безкоштовно житло по програмі було, а потім гуртожиток. Тому проблем особливих не виникало з цим питанням.
Харчування - все залежить від студента. Якщо готувати - то це одне, а якщо все купувати,то інша. Але всі вони швидко адаптуються. Знають де знижки. І навіть успішно навчаються готувати. З дівчатами простіше, а хлопці винахідливі.
Місяць утримання - дешевше ніж 500 євро не буде. А там все індивідуально.
Радість моя• 05 ноября 2024
Ответ дляДокладальниця
Дякую за розгорнуту відповідь. Який у вас був середній бал по табелю для вступу на інформатику? І як цей бал вираховується за весь час навчання, чи щорічний за всі роки? Теж цікавить інженерна спеціальність, думаю, вимогу будуть +-
Радість моя• 05 ноября 2024
Ответ дляДокладальниця
І ще питання, навчаються українці разом зі словаками, чи це окремі групи для іноземців?
Да Щас же• 05 ноября 2024
Ответ дляРадість моя
Безкоштовно до кінця навчання (бакалаврат) тим, зто вступив зараз. Як буде після закінчення війни невідомо. Скільки витрат в цілому в місяць не знаю, бо син сам сеье забезпечує. Працює паралельно з навчанням. Вступних іспитів не було. Потрібен сертифікат мовний та атестат. На деякі спеціальності не вистачає наших 11ти класів.
Ms. Искренность• 05 ноября 2024
Ответ дляДа Щас же
А дивляться, які оцінки в атестаті?
Мовний сертифікат це C1 або вистачить В2?
Дякую
Да Щас же• 05 ноября 2024
Ответ дляMs. Искренность
Цього року син вступив на якусь економічну спеціальність, пройшов. Того року подавав документи на програмування до іншого ВНЗ, то не вступив. Вступ на конкурсній основі. Документи подають починаючи з лютого, якщо не помиляюсь, до квітня. Але я тут можу плутати місяці трохи. В травні чи в червні вже було відомо, вступив чи ні.
Да Щас же• 05 ноября 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Напишите где именно такое как вы пишите
Stokholmls universitet.
Докладальниця• 05 ноября 2024
Ответ дляРадість моя
Навчаються разом, мова навчання словацька
Докладальниця• 05 ноября 2024
Ответ дляРадість моя
Звертають увагу на предмети профільні - математика, інформатика чи фізика, наприклад. Можуть і на іноземну мову. Але рахують середній також.
З досвіду, ті хто пройшов вільно, то нижче 7 балів не було у табелях. 8 балів - ну до 5 предметів. Якось так приблизно.
У нашому випадку 9-12.
Хвильоватиша• 05 ноября 2024
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Напишіть, будь ласка, послугами якої фірми користувались. Дякую!
Да Щас же• 05 ноября 2024
Ответ дляMs. Искренность
А дивляться, які оцінки в атестаті?
Дякую
Не можу сказати, у мого С1.
Радість моя• 05 ноября 2024
Ответ дляДокладальниця
У нашому випадку 9-12.
Дякую
Просериарила молодость• 05 ноября 2024
Ответ дляДа Щас же
Вашего сына не Данил зовут?