Садова гойдалка• 05 ноября 2024
У меня день рождения 25 декабря
Відірву та викину• 05 ноября 2024
Ответ дляСусановна
А в мене 6 грудня. Подвійне свято
І подарунків вдвічі більше
Хорошо. Значит вы успеваете поздравить моего сына 3 декабря.
Пугачиха• 05 ноября 2024
Ответ дляДа Щас же
И зачем нам об этом знать?
Може це Ісус Христос написав. Щоб знали коли відмічати і не сварилися.
Новопоштинская• 05 ноября 2024
У моєї подруги 7.01, тепер всі по приколу кажуть, що будуть її вітати 25.12.
Муркошечка• 05 ноября 2024
У меня тоже. Поэтому муж дарит один большой подарок и на Рождество и на ДР☺️
Прикуси Язика• 05 ноября 2024
і в мене 25 грудня ДР
чекаю, коли буде нарешті вихідний в цей день, коли закінчиться воєнний стан
щоб в мене був постійний вихідний в мій день народження і не треба буде йти на роботу
Да Щас же• 05 ноября 2024
Ответ дляПугачиха
А, ну тогда другое дело. А то я уж подумала что это какая то тетка с советчицы решала, что всем интересно когда у нее ДР
Дикая Роза• 05 ноября 2024
Ответ дляКиця-бриця
А у меня 24 февраля
Ну хоч не 29-го лютого, оце точно підстава так підстава!