Николь1986• 06 ноября 2024

Действия Трампа

Как думаете, он закончит войну, выгоднее нам или пуйлу? И закончит ли ее вообще?
Результат:
вже голосів: 418
120 (28.71%) Заморозит
113 (27.03%) Ничего не будет
112 (26.79%) Закончит, выгодно для россии
51 (12.2%) Мне уже пофигу
22 (5.26%) Закончит, выгодно для Украины
Teonaa• 06 ноября 2024
Ответ дляalenka3108
Дуже цікаво, що нас чекає. Думаю, що буде заморозка на період його у влади. Але наперед ніхто точно не скаже, звісно.
А нас випустять звідси?
Teonaa• 06 ноября 2024
Ответ длячаревна
Больше никаких войн, во время моей каденции. Я собираюсь остановить войны, — Дональд Трамп
.

Посмотрим
Работа не волк, в лес не убежит´
На Трампа надейся, а сам не плошай´
Что то вспомнила фильм про Шурика на стройке, как там цитаты перекручивали
А у нас не війна, у нас есвео
Distel• 06 ноября 2024
Ответ дляNadiaaaa
думаєте тоді українці за кордоном будуть біженство оформляти?
Так, бо в Україні буде небезпечно жити україномовним людям з українською свідомістю.
HelloKitty18• 06 ноября 2024
Ответ дляТанюша
Ви серйозно??? Ще без паспорта?
Так, в мене дитина маленька.
Миззери• 06 ноября 2024
Ответ дляNaomii
Я тоже так думаю. Что именно это подразумевалось под остановлю войну за 24 часа
Ага , война то может закончится множеством вариантов но не всегда они хорошие
Хорошо б переговоры, про капитуляцию России смешно читать или что нам нато поможет
awso1977• 06 ноября 2024
Ответ дляЮся шопоголик
Тільки що виступав
Ой щось таке ми чули - кінець епохи бідості, нада проста перестать стрелять, по 4 штуки вчителям і всі на шашлики.
Naomii• 06 ноября 2024
Ответ дляМиззери
Гангрену можно остановить до поры до времени
PinkMa• 06 ноября 2024
Да ничего он не сделает. путину трамп не указ и ему нечем давить на .уйло
война будет продолжаться также на условиях путина, а вот помощь и оружие нам думают больше не видать
Inna.13• 06 ноября 2024
Ответ дляВолшебная лампа
надо позвонить и спросить шо он себе думает
Спасибо, настроение подняли. А то блин с самого утра новости плохие
Волшебная лампа• 06 ноября 2024
Ответ дляInna.13
tanysha777• 06 ноября 2024
Моліться, щоб Трамп зупинив криваву бійню на знищення українців
А далі, треба українцям щось робити
Чи думаєте знову шашлики жувати?

Пи си
Тільки вчора був черговий мітинг в Ізраїлі
В Ізраїлі йде війна
Моpгана• 06 ноября 2024
Павела• 06 ноября 2024
Нічого особливо для нас не зміниться. Але, якщо навіть сподіватись на чудо припинення, то серед варіантів закінчення війни вигідно для України вже бути не може.
KURIS• 06 ноября 2024
Ответ дляdulenok
я не понимаю, почему кто-то там должен быть озабочен окончанием войны у нас...
може того що вони виступали гарантами коли ми віддавали ядерку?
Моpгана• 06 ноября 2024
Ответ дляБлискавка
Зеленский, тоже обещал, закончить войну. Войну может закончить, тот , кто ее начал.
Гітлер?
Bennd• 06 ноября 2024
Ответ дляKURIS
А знаете кто там еще гарантом был? а россия была тоже гарантом и что?
KURIS• 06 ноября 2024
Ответ дляBennd
ну то хай поставлять росію на місце раз виступали гарантами, росія кончена, вони теж важають себе конченими виходить
NafffAnja• 06 ноября 2024
Ответ дляHelloKitty18
Ну допомоги нам не буде, і ми змушені будемо піти на переговори
Ви бачите, щоб хуйлу потрібні були перемовини?
Lutsiferova• 06 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Риторика опозиції Зелі ось
Та Барабаш зі Спротиву
https://www.facebook.com/share/p/15CruVrR5j/?mibex...

Отак
І ці радіють Трампу
Блок Пп теж трохи оптимістично
з блоком ПП прогнозовано)
JannyMoney• 06 ноября 2024
Ответ дляNaomii
отсечением конечности
JannyMoney• 06 ноября 2024
Ответ дляtanysha777
А далі, треба українцям щось робити
Чи думаєте знову шашлики жувати?

Пи си
В Ізраїлі йде війна
вы уже помолились? 🤣 Ну перестанет США оказывать Украине военную помощь. Это как поможет?
owl62• 06 ноября 2024
Ответ дляLutsiferova
з блоком ПП прогнозовано)
Информация к размышлению?
Kolibri_18• 06 ноября 2024
Ответ дляLutsiferova
з блоком ПП прогнозовано)
аххха ну точно, це все Порошенко
tanysha777• 06 ноября 2024
Ответ дляowl62
Информация к размышлению?
Ну, особисто в мені, Порошенко втратив підтримку, після того, як підтримав байдена
Це була його єдина помилка
Нажаль
Kolibri_18• 06 ноября 2024
Результати опитування показують, що люди все ж притомні і можуть побудувати причинно-наслідкові зв’язки. Так, Трамп закінчить війну вигідно для росії.
питання: які були мотиви в порадниць, що підтримували Трампа, і навіть дехто, маючи право голосувати в Штатах, за нього й проголосував? люди, чому ви його підтримували?
tanysha777• 06 ноября 2024
Ответ дляJannyMoney
Приходите в воскресенье
Обычно, я подаю по воскресеньям
Мимо_шла• 06 ноября 2024
Ответ дляKolibri_18
Мне кажется это те люди которые не хотят попасть на войну. Это лично моё мнение
JannyMoney• 06 ноября 2024
Ответ дляtanysha777
Приходите в воскресенье
Обычно, я подаю по воскресеньям
насобирайте сначала, а то подавать нечего будет И хватит уходить от ответа. Чем лучше для Украины что у нее больше не будет военной помощи США?
Wendy Rhoades• 06 ноября 2024
Ответ дляТанюша
Я думаю треба купити гречкі і солі
і туалетного паперу)
Wendy Rhoades• 06 ноября 2024
Ответ дляЮся шопоголик
Тільки що виступав
голуб миру