АБВГДэшница• 06 ноября 2024
Два КОТИКА шукають домівку!! Київ.
Добрий день,кому пухнасте щастя в дім?
Допомагаю пристроїти двух красунчиків..Київ..
Хлопчурикам один рік,вивезені з зони бойових дій,не кастровані,ручні не дикі) ..
Дуже,дуже ГАРНІ !!!
Зараз знаходяться в дворі багатоповерхівки,на ніч забирають їх в квартиру,щоб не змерзли,бо вони не знають,що таке підвал і там можна погрітися..
Забрала б собі,але в мене вже чотирі в квартирі,більше не потяну..
Допомагаю інформаційно,жіночка з нашого будинку їх опікає ..
Якщо зацікавить,дзвоніть 093-365-74-16
Дуже,дуже ГАРНІ !!!
Якщо зацікавить,дзвоніть 093-365-74-16
АБВГДэшница
• 06 ноября 2024
В них такі шубки гарні,що я навіть думаю.що вони породні ..Колір чорний,чорний
Таракашечка• 06 ноября 2024
Гарнесенькі, отой що вище сидить взагалі як з каталогу порід. Такі красунчики, і без домівки(
ПампушОК• 06 ноября 2024
Аби були кастровані і привчені до туалету, шансів було б значно більше. Дуже гарні!
АБВГДэшница
• 06 ноября 2024
Ответ дляПампушОК
Схоже на те,що вони жили в квартирі..і на ніч їх забирають в квартиру,то на лоток ходили..
Не любовница• 06 ноября 2024
Нещодавно обговорювали з колегами тему прилаштування бездомних котиків, то виявилося, що найшвидше забирають риженьких.
А ось на таких чорних треба знайти любителя.
АБВГДэшница
• 06 ноября 2024
Ответ для17bob
Какой район?
Оболонь..привезем якщо шо
жіночка,що їх тимчасово опікає сказала,що допоможе з кастрацією..