АБВГДэшница• 06 ноября 2024

Два КОТИКА шукають домівку!! Київ.

Добрий день,кому пухнасте щастя в дім?
Допомагаю пристроїти двух красунчиків..Київ..
Хлопчурикам один рік,вивезені з зони бойових дій,не кастровані,ручні не дикі) ..
Дуже,дуже ГАРНІ !!!
Зараз знаходяться в дворі багатоповерхівки,на ніч забирають їх в квартиру,щоб не змерзли,бо вони не знають,що таке підвал і там можна погрітися..
Забрала б собі,але в мене вже чотирі в квартирі,більше не потяну..
Допомагаю інформаційно,жіночка з нашого будинку їх опікає ..
Якщо зацікавить,дзвоніть 093-365-74-16
Замрійлива• 06 ноября 2024
Зараз ридать буду:( у мене кіт не прийме…
автор АБВГДэшница • 06 ноября 2024
В них такі шубки гарні,що я навіть думаю.що вони породні ..Колір чорний,чорний
Таракашечка• 06 ноября 2024
Гарнесенькі, отой що вище сидить взагалі як з каталогу порід. Такі красунчики, і без домівки(
ПампушОК• 06 ноября 2024
Аби були кастровані і привчені до туалету, шансів було б значно більше. Дуже гарні!
автор АБВГДэшница • 06 ноября 2024
Ответ дляПампушОК
Схоже на те,що вони жили в квартирі..і на ніч їх забирають в квартиру,то на лоток ходили..
СвітланкаОК• 06 ноября 2024
Дуже красиві хлопці!
Аноним_• 06 ноября 2024
Можу оплатити їм стерилізацію
Не любовница• 06 ноября 2024
Дуже гарні котики)))
Не любовница• 06 ноября 2024
Нещодавно обговорювали з колегами тему прилаштування бездомних котиків, то виявилося, що найшвидше забирають риженьких.
А ось на таких чорних треба знайти любителя.
17bob• 06 ноября 2024
Какой район?
автор АБВГДэшница • 06 ноября 2024
Ответ для17bob
Какой район?
Оболонь..привезем якщо шо жіночка,що їх тимчасово опікає сказала,що допоможе з кастрацією..
Місячне Сяйво• 06 ноября 2024
красавчики!
Слава Українi• 07 ноября 2024
Дуже гарні!