Пишна молодиця• вчера в 20:41

Нещодавно створювала тему. Сьогодні мого котика не стало

Дуже важко. Тема просто виговоритись. Бо я зараз совсім сама це переживаю. Він був мені дуже дорогим, рідна душа
автор Пишна молодиця • вчера в 20:43
Його звали Рись. Мій красень
Нога на ногу• вчера в 20:45
я вам безмежно співчуваю, знаю, як це втрачати коханих хвостиків
автор Пишна молодиця • вчера в 20:46
Ответ дляНога на ногу
Це дуже боляче
Баба_Воля• вчера в 20:46
Співчуваю. Тримайтеся. Вони особливі,,вони повертаються
Цветочница• вчера в 20:47
щиро співчуваю вашій втраті, це дуже боляче
Неначасі• вчера в 20:47
Співчуваю 😢 Це дуже боляче
Виходжують свого, в вет кліннмці сказали що він не жилець, нехай на х йдуть.
Сонячний зайчик• вчера в 20:47
Співчуваю..у мене песик помер..страждаю.
Ти дарував нам багато щастя і любові,вибач що не вберегли..
автор Пишна молодиця • вчера в 20:47
Ответ дляБаба_Воля
Я більше не хочу заводити тварин. Кожен раз як шматок серця відривають
Нога на ногу• вчера в 20:48
Ответ дляПишна молодиця
Це дуже боляче
моїй таксі 10 років, я навіть подумати про таке не можу, так мені боляче. я втрачала рідних, зокрема маму. але це окремий біль.
Домашня Зюзя• вчера в 20:48
Спасите какого нибудь котейку , заберите с улицы , с мороза. И вам легче будет утрату пережить и кому то даруете жизнь.
Наизнанку• вчера в 20:48
Обнимаю, недельку погорюйте, и берите следующего, если бы я этого не сделала с ума бы сошла, кошечке было 20 лет, умирала на руках. Сейчас есть другая, нереальная и по характеру и по темпераменту, моя отдушина.
Розумна Губка• вчера в 20:49
Обіймаю вас і співчуваю, тваринки частина сім´ї і їх втрате це біль(((
автор Пишна молодиця • вчера в 20:49
Ответ дляДомашня Зюзя
Не хочу, не зможу більше цей біль витримати. Звісно не пройду повз, але кудись прилаштую. А собі більше не хочу.
Баба_Воля• вчера в 20:51
Ответ дляПишна молодиця
Я тоже не хотела, очень больно терять. А кошка на 9й день приснилась и превратилась в другую кошку. Нашлась под магазином, кличка совпала, характер тоже, пришла, как к себе домой. Пришла с такой любовью, что стало легче
Сегодня я не я• вчера в 20:52
Ответ дляПишна молодиця
Що сталось ?
Це мука
автор Пишна молодиця • вчера в 20:53
Він мене з роботи зустрічав. Ходив за мною по квартирі. Спав поруч. А тепер так пусто без нього
автор Пишна молодиця • вчера в 20:55
Ответ дляСегодня я не я
Що сталось ?
Це мука
Піднявся цукор. Я навіть не знала, що він у нього був. На вигляд був здоровим. Згорів за тиждень. 4 дні був в лікарні і не вижив. Хоча вчора по аналізам було все добре
Сегодня я не я• вчера в 20:55
Ответ дляПишна молодиця
Скільки років ?
автор Пишна молодиця • вчера в 20:55
Ответ дляСегодня я не я
Скільки років ?
12,5
Царевна_несушка• вчера в 20:57
Поделитесь фото вашего хвостика
Маргарита и Мастер• вчера в 20:57
Ответ дляПишна молодиця
Його звали Рись. Мій красень
Поплачьте сегодня ,а завтра отпустите!Пусть идет на радугу-ему там будет хорошо!
Сегодня я не я• вчера в 20:58
Ответ дляПишна молодиця
12,5
Я довго плакала горювала
Все пройде , але з часом.
Тут не можеш не плакати.
Маргарита и Мастер• вчера в 20:58
Ответ дляПишна молодиця
А зря!не горячитесь!дайте приют еще кому-то,ради того кто уже умел!Поблагодарите что был в вашей жизни и научитесь жить без него)с другим!
Херсон це Україна• вчера в 20:58
Співчуваю, це дуже важко ... Теж втратила кішечку в минулому році . Поки що не змогла завести іншу . На вулиці підгодовую котиків
Дружная семейка• вчера в 21:00
Ответ дляПишна молодиця
Автор, это ужасно. Я вам очень сочувствую! В субботу умер кот моей подруги- мы вместе его лечили, часами сидели на капельницах, так надеялись, что он выживет! Панлейкопения...
Терять их - это такая боль((
Поменьше находитесь дома, уберите все его игрушки, миски иначе будете плакать постоянно....
Фея_3уровень• вчера в 21:00
Коли тваринка йде на райдугу, треба брати другу. І біль швидше стихає
Директриссимо• вчера в 21:01
Коли помер мій кіт (йому було 16 років, обірвався тромб), то я не змогла довго витримати, якось так порожньо було в квартирі. Через тиждень взяла кота з притулку, ще через рік взяла котика з вулиці. Не зарікайтесь.
автор Пишна молодиця • вчера в 21:03
Ответ дляЦаревна_несушка
Поделитесь фото вашего хвостика
З родзинкою• вчера в 21:04
Ответ дляПишна молодиця
фото
Красунчик такий
автор Пишна молодиця • вчера в 21:06
Что такое пустота? Дом, где был - и нет кота...