заварний look• вчера в 20:46
После половой жизни без презерватива есть шанс еще встретить партнера?)
Страшно 😊
Опля Картопля• вчера в 20:47
Нет, все просят справки о половой жизни с презервативом. Вы обречены
Едимнаморе• вчера в 20:59
Ответ дляКофр для ноги
Треба новий розділ - теми для підлітків.
Теми для дебілів.
Не ображайте підлітків, більшість нормальні
Цукрові вишні• вчера в 21:05
Ответ дляПоліпривіт всім
В таком случае шанс повышается в разы.
Це нам викладачка з інфекцій десь так лекцію читала: якщо у пацієнта виявився ВІЛ, і був контакт з кимось незнайомим / малознайомим... То наполягаймо, щоб знаходив... знайомився... і теж тягнув у лікарню.
Зараз все скажу• вчера в 23:20
Ответ дляБабайко
в піхві стороннє днк зберігається
І є люди, які вірять в телегонію. Тому їм край важливо одружитися з незайманою