Майор Медуза• 06 ноября 2024

Ліпопротеїди низької щільності - як мені зменшити цю цифру?

В мене 4.14
Як понизити
Лікар сказала що цільове значення має бути 1.8
Як ?? Як це зробити…
Я спочатку думала що помилилась
Але як мені зменшити цю цифру
Чи реально?
Лгин• 06 ноября 2024
Много воды - литра 3, артишок в добавках, диета и похудеть,если есть лишний вес. Вам нельзя ничего с трансжирами.

Джавеліна• 06 ноября 2024
У мене ЛПНЩ підвищені постійно (у межах показник, як у Вас), при цьому холестерин у нормі. Вага у нормі, низькокалорійне харчування. Але ЛПНЩ так і залишаються підвищені. Але є гіпертонія, зміни в АК. Поки що не вдається нормалізувати ЛПНЩ.
автор Майор Медуза • 06 ноября 2024
Ответ дляДжавеліна
Статини не пробували пити?
Невидимка• 06 ноября 2024
Ліпопротеїни низької щільності (ЛПНЩ) 5.19
Холестерин загальний в сироватці крові 6.85
Моі показники майже завжди. і якось знаю, що є, але згадую рідко.
Автор, Ви були у лікаря?
мені особливо ніхто нічого не каже. так і живу.
послухаю, що Вам тут порадять
Джавеліна• 06 ноября 2024
Ответ дляМайор Медуза
Статини не пробували пити?
При таких показниках аналізу мені ні один кардіолог не казав про статини. КА в нормі. Поки не знайшли на УЗД судин шиї нестабільну бляшку у біфуркації правої сонної артерії, тепер треба приймати статин, щоб стабілізувати бляшку. Поки що й не починала приймати статин.
автор Майор Медуза • 06 ноября 2024
Ответ дляНевидимка
Автор, Ви були у лікаря?
послухаю, що Вам тут порадять
Я була в лікаря і кардіолог та ендокринологи кажуть треба пити статини
Але не розумію чому вам не каже..
Пи Пи Пилюля• 06 ноября 2024
Приймайте олію МСТ - у салати, смажте на ній. Це тригліцериди середньої щільність. Добре розчиняють бляшки. Статини намагаєтесь не приймати, бо вони зачипляють всі види тригліцеридів у организмі, враховуючи мозок.
Приберіть трансжири, добавьте МСТ хоча б по столовій ложці на день. Через 3 місяці показники будуть у нормі

автор Майор Медуза • 06 ноября 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Ого вдячна вам
автор Майор Медуза • 06 ноября 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
А я користуюсь смальцем
Уходя дверю не хлопать• 06 ноября 2024
Ответ дляМайор Медуза
Але не розумію чому вам не каже..
Не знаю, що в мене таке було, але почала пити статини бо кардіолог виписав, в шийній судині знайдена бляшка на 20%, сиділа на дієті, схудла на 8кг за 4.5 міс. Після цього проміжку часу перездала аналіз, а там жах, всі показники печінкових проб ще погіршилися. Кинула пити ті статини, злякалася, що з ними гірше ніж без них. Перездала аналіз десь через рік - не дуже все одно, але краще ніж до прийому статинів, і значно краще ніж коли з ними.
автор Майор Медуза • 06 ноября 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Чому так виходить шо звичайні люди відмовляють від статинів
А лікарі всім приписують