ЗновЗдоров• 06 ноября 2024

Какая то я неуверенная в себе

Сижу вот перед зеркалом, жду ребёнка с тренировки. И понимаю, что выгляжу как чума, но менять мне все лень и нету времени
Какой то бред происходит
Альфасамка• 06 ноября 2024
не ви одна. Для мене усі жінки не дуже
Платье Длинное бальное• 06 ноября 2024
я тоже но стресс война и травмы меня уничтожили практически, разрушена необратимо
Дівчина Бобула• 06 ноября 2024
Значить немає бажання) я працюю керівником, їзджу в Європу і Азію у відрядження, займаюся собою ( спорт, косметолог). Купила квартиру в столиці до 30. Зараз закінчую вивчати свою 3 іноземну мову, щоб отримати підвищення. В мене є бажання. У Вас - ні. Значить, Вас і так все влаштовує) я не така. Я хочу завжди краще і більше. Просто різні люди і амбіції. Це нормально. Нащо вам щось робити, якщо насправді немає бажання?
Дівчина Бобула• 06 ноября 2024
А що чоловіка у вас немає? Просто більшість мужиків ’ чуму’ поряд не хочуть. Ну мій би точно не хотів)
Аноним_1858• 06 ноября 2024
Ответ дляДівчина Бобула
У мене наклад є бажання, але все життя вважаю, що всі розумніші і достойніше ніж я. Завжди в собі сумніваюсь, тому пропускаю всі можливості
Дівчина Бобула• 06 ноября 2024
Ответ дляАноним_1858
І я в собі сумніваюся, але часто думаю, що я спробую і, мабуть, справлюся. І пробую. Завжди пробую. Насправді, це і є ключ до успіху, а не розум, освіта і т.д. Віра у себе і наполегливість пробувати і пробувати, поки не вийде. Хто не пробує, той вже одразу програв без бою
Аноним_1858• 06 ноября 2024
Ответ дляДівчина Бобула
А у якій сфері ви працюєте якщо не секрет? У вас профільна освіта?
Дівчина Бобула• 06 ноября 2024
Ответ дляАноним_1858
Так. В мене дві вищі освіти і три іноземні мови на рівні b2-c1. Я трудяжкою завжди була і завжди йшла до своєї мети. Характер такий.
Аноним_1858• 06 ноября 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Так ви розумна, у мене немає таких мізків
Дівчина Бобула• 06 ноября 2024
Ответ дляАноним_1858
Я не сильно розумна. Я дуже наполеглива скоріше.
мадам Везувий• 06 ноября 2024
Ответ дляАноним_1858
Це невпевненість в собі. Я така ж. Боюсь пробувати нове.Та і взагалі, якось близько до серця сприймаю всі помилки. Ось наприклад працюю декілька місяців помічником бухгалтера. І постійно роблю помилки. І так соромно за це, що вже не перший місяць ,а десь щось да пропущу ,чи не так зроблю((
Такою себе тупою вважаю при цьому. І іншого нічого по суті не вмію ,та і дитина постійно хворіє в садочку, небагато варіантів для роботи.
Аноним_1858• 06 ноября 2024
Ответ длямадам Везувий
І мені теж дуже соромно коли роблю помилки, а є люди яким наплювати на таке.
Мрії у вирії• 06 ноября 2024
Вы просто устали ,нужна перезагрузка