Телепузик• 06 ноября 2024

Семья на расстоянии. Реально ли?

Мужа перевели на Донбасс на постоянную основу. Бригада там базируется. Я за 900 км от него, ехать сутки. У нас маленький ребенок. Это нереально. Сказал что его вряд ли будут отпускать в ближайшее время. И вообще говорят очень напряжно с отпусками. Перевестись тоже суетливо. Это конец? Как долго может просуществовать семья на расстоянии? Я конечно верю в лучшее и он меня успокаивает, что будем искать выход из этой ситуации. Но я его не вижу… я с дочкой тут, он там. Рано или поздно может встретит кого то… вообщем грустно
Тень льва• 06 ноября 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Правда?)
Я 10 років це слухаю на цьому форумі)
Як скажеш, що чоловік на фронті, то 5 висловить підтримку, а 15 починааааають - а чого він вас кинув? А чого він доброволець? Ну і все таке, як я саркастично написала в попередньому коменті.
Чайок ваш залиште собі, дякую :)
У меня слава богу нет среди друзей или хороших знакомых ни добровольцев, ни военных, ни таких доброжелательных женушек военных, и их чаяния мне неизвестны, что и как кто кому ответил, спросил. Знаю одно, что в моём доме приходят двое красавцев раз в год на недельку ’ в отпуск’ - не просыхают, на улице позорятся под парадными своими: то не в ту квартиру звонят, то жена не пускает. И да! Они все! Абсолютно все бухают.
АяВсёЗнаю• 06 ноября 2024
Ответ дляТелепузик
В тылу, я с ребенком не поеду. Это Донбасс
Донбасс это тыл?
Сокодавка ще та• 06 ноября 2024
Ответ дляТень льва
Звісно, у вас нікого на фронті нема
То видно було з вашого попереднього коментаря.
Але ви на прикладі двох сусідів, звісно ж взяли собі моральне право абсолютно безсоромно стверджувати щодо ’всіх’.

Класична тьотя з форуму, яка дуже далека від військових, але має свою думку і ходить же ж її висловлює в темах, де взагалі не до неї зверталися)

І богу дякує, що військових серед знайомих нема, але ж вона так добре в темі)))

Ох.
Просто еталонний екземпляр.
Це нам за те, що не молимось.

PS. Авторе, зверніть увагу на персонажа) Ото їх таких дуже багато. Ростіть броню від них. Бо вони всюди пролізуть і все на серйозних щах порозказують.
Тень льва• 06 ноября 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Звісно, у вас нікого на фронті нема

Ох.
Просто еталонний екземпляр.
Це нам за те, що не молимось.

В теме, да! Они все с пропитыми лицами, держусь от них подальше всегда и от любых. Диалог окончен.
Тоскующая• 06 ноября 2024
Ответ дляТелепузик
Нету временных рамок. Вы сами понимаете ситуацию в стране.
Враження, що він у вас на бл*дки поїхав ,а не на війну...

І якщо що, то мій чоловік зараз в учебці.
Масіус• 06 ноября 2024
А ви що вже запримітили іншого йоб...а..ря, що так переживаєте за чоловіка на війні, головне щоб ви дочекалися і вірили ,що він повернеться живим та здоровим
Конотопська відьма• 07 ноября 2024
Ответ дляКрижана бурулька
Мой крестный был капитан дальнего плавания с 30 до 50+ лет.
Большую часть года он отсутствовал дома.

Свекр работал в Киеве, а свекровь с мужем жили в Харькове, встречались раз в 2 недели, он приезжал на выходные.
В обоих случаях браки сохранились и отношения хорошие.
Кто же знает, как будет у вас.
Вы не сравнивайте мирное время,где правила игры были понятны
Тро Нью-Йорку• 07 ноября 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
До чого тут гроші,на всіх мільйонерів не вистачить,і не для всіх це головне.Ви пишите,що жінка з дитиною ,нікому не потрібна,а це абсолютно не так.
я пишу, что беженка с детьми никому не нужна.
Душка-свекрушка)))• 07 ноября 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
І біженки з дітьми по трібні,ви не розумієте що діти від перших шлюбів,не заважають виходити заміж .
Тро Нью-Йорку• 07 ноября 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Не забывайте, чо розовые очки всегда бьются стеклами внутрь...
Душка-свекрушка)))• 07 ноября 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
До чого тут розові окуляри,я взгалі не розумію.І до чого тут біженки,не біженки.Ви мислите,як дитина
Тро Нью-Йорку• 07 ноября 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
боюсь, это как раз о вас - инфантильность и наивность
Душка-свекрушка)))• 07 ноября 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
Да яка наївність,ви що не розумієте що жіноче щастя,не від наявності дітей залежить,і ніколи вони не були поміхою,щоб вийти заміж знову,а ви ще біженство приплели не зрозуміло до чого