Ширли-Мырли• Изменено 06 ноября 2024
Змії, Тінкини цицьки вже сьогодні критикували?
Фото в коментарі 1му
Кросівки оригінал• 06 ноября 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Так на ручки глянути, одразу видно, що там зусилля ого- го, але ж простіше повірити в чарівну пілюлю, ніж в те, що потрібно « вкалувати» доя цього.
Ви праві, а якщо глянути як вона йогою займається і що вміє 😲. Чесно я була шокована, це дуже важко. Такі результати досягаються не один рік
Барбітта• 06 ноября 2024
Ответ дляМошей ницца
А це шо?
ой провалились)) они ж не силиконовые у нее
В рот не ложи• 06 ноября 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Причому той оземпік? Там тренування потужні щоденні і суворі обмеження по їжі - була тема https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3614365
Але тут не,вірять
Да колет она
На себе проверено
Такой результат только от уколов
Так что не нужно ля ля
На себе проверено
Такой результат только от уколов
Так что не нужно ля ля
Латексне альтер ЕГО• 06 ноября 2024
Ответ дляMs. Dolly
Не в тему про цицьки, але вона думає… 🥶
Я думаю, що в ній змінилося, губи збільшені і поплив овал.
ЖивунаБагамах• 06 ноября 2024
Возрастная женщина, наверное, в климаксе уже, зачем её везде таскать? На пенсию ей уже пора.
Нульовий сантиметр• 06 ноября 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Я б матюкнуоась аое виховання не дозволяє, який клімакс в 39 років. Ну ви й жаба !
Хочу вам нагадати, що всі ми рухаємося у визначеному напрямку і з кожнем роком не молодіємо , вас це теж стосується. А Тіна ще той пахарь все життя але ж вилізти і обгадити воно простіше ніж працювати над собою. Вам здоров’я і вічної краси.
Своего не предлагать• 06 ноября 2024
Ответ дляШалена невинність
Хоч бери і собі тойоземпік коли.
Ну худа ж курва мать.
І я так хочу
Ну худа ж курва мать.
І я так хочу
Їжте на піввідра менше,якщо проблема не в обміні речовин.
ЖивунаБагамах• 06 ноября 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Меня уже давно коснулось, если что. А почему у вас только ко мне такая речь? В этой теме многие сделали акцент на возрасте Тины.
Своего не предлагать• 06 ноября 2024
Ответ дляВ рот не ложи
Да колет она
На себе проверено
Такой результат только от уколов
Так что не нужно ля ля
На себе проверено
Такой результат только от уколов
Так что не нужно ля ля
В мене без уколів. 42 роки, так що не треба ля ля. І тільки починаю їсти, моментом повнію. Стараюся триматися
Поліцейський патруль• 06 ноября 2024
Ответ дляПроработник
На пятом десятке носить такие наряды с морщинистыми подмышками - такое(
Никогда у нее на было вкуса и не будет уже(
а могли коротко ’ква-ква’
Нульовий сантиметр• 06 ноября 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Та якось ви негарно пройшлися по клімаксу і занадто рано його приписали. В 39 клімакс це не від здоров’я і якщо в кого й прийшов так зарання, то швидше якесь патологія.
Поліцейський патруль• 06 ноября 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
оце бабноту від заздрості плющить
ЖивунаБагамах• 06 ноября 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Здесь не раз писали, что климакс в 40 это норма
Кто крайний?• 06 ноября 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
Навіщо ви цю х....ду сюди таскаєте?
А можна для ’непосвячених’ чому вона хвойда, поясніть.
Поліцейський патруль• 06 ноября 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Коснулось кажете? Ого.... ні, я розумію, що клімакс, але щоб аж до такої степені
В рот не ложи• 06 ноября 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Ну так с уколами есть не хочется и сдерживаться не нужно, потому что аппетита нет
Вес тает на глазах
Прям тина всю жизнь в теле была, а последние два года за фигуру взялась
Ну ну
На оземпике она
Вес тает на глазах
Ну ну
На оземпике она
Своего не предлагать• 06 ноября 2024
Ответ дляВ рот не ложи
Вес тает на глазах
Ну ну
На оземпике она
Вес тает на глазах
Ну ну
На оземпике она
Не буду стверджувати, що вона не кола. Бо 100 процентів не знаю.
Але такий результат реальний без уколів.
Ну нахіба всяку хрінь в себе колоти.
Я також була в в тілі. Схильна до набору ваги.
Фото зроблене в грудні минулого року. Тут мені 41
Ну нахіба всяку хрінь в себе колоти.
Нульовий сантиметр• 06 ноября 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Ну нахіба всяку хрінь в себе колоти.
Ну так красуня , а не так, як пишуть, про клікамактеричних жіночок. Ні в жисть би 41 не дала. Просто одним потрібно все життя впахувати а іншим природа дала. гарну генетику.
Викликаю на дебати• 06 ноября 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Что то она чекнулась на старости лет. Как бы не оголялась, возраст выдаёт свое
Заздрість - це дуже погано. Руйнує ...
Нульовий сантиметр• 06 ноября 2024
Ответ дляКто крайний?
Бо комусь простіше обізвати людину хвойдою , від заздрощів, власної нереалізованості і т. л.
Аноним_1859• 06 ноября 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Вы сумасшедшая. Кароль молодая женщина ещё. В отличии от вас
Аноним_1859• 06 ноября 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Потому что бабенки в годах, которые выглядят отвратительно, хотят как чёрная дыра всех засасывать за собой. Она ещё молодая и выглядит как девочка. Климакс в 39 - это круто
сейчас многое рожают около 40, какой возраст?
ГоловнаЯ• 07 ноября 2024
фигура 17 летней девочки подростка это конечно круто, но когда взрослая тетка одевает платье из 2010 года, подчеркивая свою сексуальность открыв все до нехочу, то такое ощущение что она ’в активном поиске’. Есть же более стильная и элегантная одежда на каждый возраст.
А то все ржут с Криркорова в трусиках и бусиках, а сами на старости лет матильду выгуливают....
ГоловнаЯ• 07 ноября 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
гарна генетика то в 20 років видно, а в 30 - 40 і більше потрібно пахати і слідкувати за собою. Вже не можна спати по 5 годин і харчуватися чіпсами, бо то все буде відкладено на обличчі і на попі
Сегодня не целуюсь• 07 ноября 2024
Ответ дляMs. Dolly
Не в тему про цицьки, але вона думає… 🥶
Відмовляється воно... Тьху. Курка
Сегодня не целуюсь• 07 ноября 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Не грайте в психологію, то не ваше
Нульовий сантиметр• 07 ноября 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
Не грайте в психологію, то не ваше
А з чого ви зробили такі висновки?
В таке не граю, не моє.
Але й не граю в обгадь аби було, просто не маю діла до життя інших, не вважаю за норм давати оцінку іншим людям і і їхньому життю.
В таке не граю, не моє.