Без Баяна• 07 ноября 2024

Які зараз з/п зарплати? Україна

Яка у Вас робота (напрямок) і заробітня плата?
Цікаво хто скільки зараз отримує, яка середня з/п

Напишіть будь ласка)) ну до прикладу бухгалтер і з/п
Або Фоп / одяг, дохід в місяц такий-то
Я не в теме• 07 ноября 2024
Ответ дляПочемучечка
Три копійки. Ціни космос. І чую зараз як жужать шахеди
А ск это 3 копейки? И за какой график?

Я не в теме• 07 ноября 2024
Ответ дляПожмаковна
Це столиця, супермаркет продуктовий або побутової техніки. Скільки ж отримує наприклад консультант одягу в тій же столиці, і бухгалтер бюджетник ( тут купа варіантів)). Навіщо ті курси?? Подумайте, що вмієте, і шукайте прибуткову організацію
По моему сейчас все работают одним днём
Я не в теме• 07 ноября 2024
Ответ дляБез Баяна
Це скільки? Не думали поміняти роботи, якщо не вистачає?
Я не думала, у меня стабильность, многие вообще либо не работают либо сокращают
Тоскующая• 07 ноября 2024
25, менеджер з постачання, Дніпро
Вельшановна• 07 ноября 2024
Ответ дляБез Баяна
Ні, мені цікавить загалом) ну може захочу освоїти нову професію)) знаєте, люди міняють види діяльності
Что ещё вам написать, интересно ей.))
Чумачечая_• 07 ноября 2024
Менеджер наймолодший, пришла нічого не вміючи. Роботу знайшла за 3 дні, аби вийти і поруч з домом
20000, Київ
Чумачечая_• 07 ноября 2024
Ответ дляБез Баяна
500$ заробляє наприклад касир в супермаркеті?
Так, касир в новус в Києві і більше

Чумачечая_• 07 ноября 2024
Ответ дляЯ не в теме
А то и 300
Можна і менше, якщо хочеться, а можна більше
На робота юа купа вакансій із зарплатами
Иванка Бур• 07 ноября 2024
Ответ дляПані з калабані
+-500$ в більшості простих людей, не в мільйоннику.
В Києві, а не скрізь.Якщо на підприємствах, фабриках, магазинах платять 15 тис грн, в бюджеті 6-12, це не прості люди? Нема й близько 500 доларів, значно менше.
Мотористка• 07 ноября 2024
Вас забанили на Work.ua или прочих сайтах с вакансиями?

Посмотрела вакансии по Одессе.
Бухгалтер - от 8000 до 120000.
И это не означает, что зарплата по вакансии соответствует действительности.

У нас на предприятии у руководителей отделов 200тыс+, а в отделе в среднем около 20 тыс.
Магиня• 07 ноября 2024
Ответ дляГуби до вух
есть ателье свое и шьем и продаем - свой сайт все есть
Скажіть, будь ласка, а як швачок у своє ательє знайшли?
Иванка Бур• 07 ноября 2024
Працюю у бюджеті. Ставки три роки не підвищують, надбавки не платять в повному обсязі. Завідувачка бібліотекою, соромно казати, 8,5 тисяч гривень. У бібліотекарів 6-7 тис грн.
Взагалі, це ще при Порошенко ставки почали рахувати не як раніше від мінімальної зарплатні, а від прожиткового, який 3 тис грн. Тому й виходить, що на моїй позиції керівника бібліотеки з повною матеріальною відповідальністю ставка менша за мінімалку, а саме 7258 грн, це 13 розряд тарифної сітки.
Снідаю авокадо• 07 ноября 2024
Ответ дляЧумачечая_
20000, Київ
А сколько вы уже работаете и сколько времени понадобилось на обучение?
Теща дочки• 07 ноября 2024
Ответ дляЯ не в теме
А то и 300
Это точно.
После 18• 07 ноября 2024
Ответ дляДуб береза
14к
У меня 1,25 ставки на руки 14 125
Танцепесенная• 07 ноября 2024
Ответ дляБез Баяна
Судді і прокурори багато заробляють.
Стріляний птах• 07 ноября 2024
25. Кошторисник. Черкаси.
БлинчикБезСметанки• 07 ноября 2024
Моя донька працює вчителем. Чистими -10000 грн
Куплю орехи• 07 ноября 2024
Бухгалтер по зарплаті, 30 тис. Не столиця

оксюморон• 07 ноября 2024
Ответ дляБез Баяна
Ким працюєте, в якій сфері?
А ви?
КаваЗМолоком• 07 ноября 2024
16 тис, мало би бути 20, але господа вирішили, що доход зараз маленький. Енергетика
ИграйМойГормон• 07 ноября 2024
Весовщик на руки 6000 Кривой Рог
Там все розмивчато• 07 ноября 2024
Ответ дляБез Баяна
Міняти діяльність треба не тому, що там платять, а тому що у вас щось добре виходить робити. Часто так переходять в надії на гроші, а виходить повний провал. Як тут нещодавно юристка-дизайнерка жалілась.
JENYABEST• 07 ноября 2024
Ответ дляГуби до вух
ну почему же? вот я отработала 15 лет на телевидении - дошла до главного режиссера канала - и уволилась нафиг - зп. была норм еще и откаты и реклама и выборы! Вышла замуж и ушла в свой бизнес- эксклюзив верхняя одежда натуральные меха
Мечта золушки :)
Мадам Тю-лю-лю• 07 ноября 2024
Ответ дляБез Баяна
Яку професію ви хочете освоїти, нічного бота на Совєтчіці?
Котогосподиня• 07 ноября 2024
Ответ дляИграйМойГормон
Весовщик на руки 6000 Кривой Рог
А кто такой весовщик? В супермаркете продукты помогает взвешивать? Как-то мало очень
Джонсонюк• 07 ноября 2024
Ответ дляВся така шо куди там
Обычно у мидов зп х2, а не х3
На dou близько 1500 +/- для Manual Middle - це якраз середня з/п, якщо досвід роботи понад 3 роки.
Престидижитатор• 07 ноября 2024
Ответ дляПані з калабані
Знаете в чем разница?
Получая 500 долларов в 2013 году, я могла оплатить коммуналку, месяц нормально питаться, одеваться-обуваться и ездить летом в отпуск.
Получая 500 долларов в 2024 году - я могу оплатить коммуналку и питаться месяц. Все.
Качка в тапцях• 07 ноября 2024
Лікар, зона активних бойових дій, якщо ставка, то 16 тис, якщо взяти ще 5 нічних чергувань, то + 3,5 тис
Дуже дуже вумна• 07 ноября 2024
Киев, бухгалтер ( не главный): первичка, договора,калькуляции, зарплата - 22 тысячи