Без Баяна• 07 ноября 2024

Які зараз з/п зарплати? Україна

Яка у Вас робота (напрямок) і заробітня плата?
Цікаво хто скільки зараз отримує, яка середня з/п

Напишіть будь ласка)) ну до прикладу бухгалтер і з/п
Або Фоп / одяг, дохід в місяц такий-то
Ангелок з ріжками• 08 ноября 2024
Ответ дляЯ натуралка
Ви в штаті? Якщо не секрет, в якому ЗМІ?
В штаті. Назву не можу сказати, але це- фахове бухгалтерське видання

КошкинДом• 08 ноября 2024
Ответ дляNatalie 37
Вы в каком городе?
Киів
Одяг та сумки• 08 ноября 2024
Ответ дляЯ натуралка
Я думала, там гарна зарплатня:(((
С...ки
Бажаю вам достойної гарної роботи і оплати!
так гарна у начальства в 20-30 разів більше. А рабам навіщо платити....раби це робітники. Ось і порівняйте - одні з жиру бісяться інші виживають. Теж було що працювала там. + ще сексуальні дамагання - даш - премію отримаєш та відпустку влітку. Кум - кума отримують премії. А простий робітник працює за усіх кумів - і зп...тому теж звільнилася - є досі пару знайомих там працюють - то дира була- дира і залишилася там...
заварний look• 08 ноября 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
працюю швачкою на фабриці, в мене 20-30, у дівчат в залежності від навичок та швидкості, від 7 до 45.
Ви умнічка. Я зараз курси проходжу чисто для себе, це така кропітка праця.
Сільський ансамбль• 08 ноября 2024
Ответ дляГендиреХтор
Бо законом передбачено право не платити)
Вам стаж не потрібен?
Рожайтретьего• 08 ноября 2024
Ответ дляЯ натуралка
Вам вистачає цих коштів у Прибалтиці?
Яка у вас освіта?
Высшее .хватает ,я с мужем и в ипотеку квартиру взяли
Рожайтретьего• 08 ноября 2024
Ответ дляЯ натуралка
Вам вистачає цих коштів у Прибалтиці?
Яка у вас освіта?
Это ещё я очень круто написала , вообще оклад 900
Но с детскими и моей маленькой подработкой модно выйти на 1100

СирОжино пирОжино• 08 ноября 2024
Ответ длязаварний look
для мене це також було просто хоббі, але у війну пішла на фабрику, взяли учнем.
і коли набралась досвіду в шитті, вже це ремесло не таким і важким здається)
так що не бійтеся, тільки досвід, багато досвіду і все вийде
Поросенка• 09 ноября 2024
Ответ дляСнегурочко
Хіба що в прифронтовому, з доплатою за військовий час, акредитований з вислугою. Чоловік був в управлінні в Києві, не акредитований, не вийшов на 50 за 9 місяців, а обіцяли золоті гори, розрахувався. В ВПК поки платять, про що домовилися,але і задачі більш серйозні, ніж в ДСНС
Я тому і акцентувала, що в прифронтовому місті. В середньому в інших містах зараз в ДСНС ЗП 35-40 тис.
Що таке не акредитований? Можливо не атестований, вільний найм? Тоді звісно в рази менше. З вільного найму і спросити нічого. На пожежних люди вчаться в спец ВНЗ та живуть в казармах, приймають присягу. А потім на контрактах в службі, не мають права не поїхати на прильоти, на гасіння пожеж на розбір завалів, бо є наказ. Тому і доплата така.
Запоріжжя вчора наше бачили? Керівництво каже хто поїде, дамо путівку безкоштовно в Трускавець на реабілітацію, потрібно колегам допомогти розгрібати все, фіксувати на відео злочини рашистів. А я ревіла пів дня, люди голосять від горя, діти під завалами, хлопчика достали, а вся сім я загинула. І тут розумієш -нічого не потрібно, ні доплат, ні путівок, як тут самим рятувальникам не зʼїхати з розуму від болю та жаху.
ГендиреХтор• 09 ноября 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Вам стаж не потрібен?
Ціною сплати єсв - ні)