Пиши-пропало• 07 ноября 2024
Яка ж гарнюня Даша Квіткова!
До речі, а по паспорту вона також Квіткова, не знаєте?
Результат:
вже голосів:
35 (46.67%)
Хто це?
24 (32%)
Не згодна
8 (10.67%)
Згодна
8 (10.67%)
Не згідна
0 (0%)
Згідна)
Засомневаю• 07 ноября 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Фигура огонь, она большая молодец
Фігура Оземпік, сама зізналася
Цікавий писочок• 07 ноября 2024
Ответ дляЗасомневаю
Фігура Оземпік, сама зізналася
Ого. Я думала спорт)
Без QR коду• 07 ноября 2024
Була на шоу Хто зверху, тупа як пробка, аж жах бере, що на таких безграмотних блогерах нове покоління росте.
Та легко!• 07 ноября 2024
Нічого красивого в неї не бачу.
Фігуру взагалі краще не показувати,настільки там все непропорційне, надто короткі ноги....
Ну і квіткова вигадане прізвище. Насправді вона матюніна.
Но завдяки холостяку та шлюбу з добриніним змогла про себе заявити. Заробила гроші на пластику. Завдяки хірургам зараз добре виглядає.
ЛюблюДевчонок• 09 ноября 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Жалко, что пара распалась. Мне у нее нос не нравится, а так норм.
Пара - піар. Так загралися, що навіть дитину народили. Ніяких почуттів там не було