Лялькодзьоб• 07 ноября 2024
Чи є тут тренери пілатесу чи стретчингу ?
Таке питання: де ви навчалися на тренера ? Та як робите тренування різноманітними? (Де берете вправи для тренування)?
Я таке знаю• 07 ноября 2024
у мене в спортклубе обучали тренерів. там кілька зайнять по анатомії, а потім вже по вправам. Є ще урок по харчуванню
Все знаю від і до• 07 ноября 2024
Сначала походила на пилатес полгода, поняла что и как. Взяла на заметку те упражнения, которые делала, плюс посмотрела ролики на ютубе. Попробовала, что зашло включаю в свой комплекс упражнений. Купила фитбол, гантели.
Скорая помощь• 07 ноября 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Речь о тренерстве, а не домашних занятиях под ютуб.