Кучерявочка• Изменено 07 ноября 2024
Компьютерная академия ШАГ
Хочу отдать на обучение графическому дизайну в компьютерную академию ШАГ. Может кто-то там учился и есть отзывы о ней? Либо можете посоветовать куда можно пойти обучаться на курсы графическому дизайну подростку 13 лет.
Кучерявочка
• 07 ноября 2024
Ответ дляХаДиДиШь
Почитайте dou.ua, воспользуйтесь там поиском.
Що саме почитати?
Сіточка• 07 ноября 2024
Для підлітка може і норм, головне динині щоб цікаво було, але загальна репутація ШАГу така, що це ШАраГа.
ФсеСама• 07 ноября 2024
не в курсі про шаг, але у знаомої там вчилась дитина , зараз в Польщу поступив..
Твоя подружайка• 07 ноября 2024
Близкая подруга там работала до войны, ребенок ее туда на курсы ходил. Подробностей не знаю, но она изнутри видела ’кухню’, уволилась через года полтора, разочарование в преподавании, организации. Но так было до 2024 г.
БоХатая• 07 ноября 2024
шаг и правда шарага, в Киеве лучше отдайте на вебдизайн во дворец пионеров, там двухгодичный курс для средней школы есть, мой закончил, уже в 9 классе свои заказики брал
Статус Ква• 07 ноября 2024
Син вчиться з 2021року (вже скоро закінчує, 3,5 роки навчання), але він почав у 14 років і це вже курси не дитячі. Ми дуже задоволені!!!! Мабуть все залежить від міста і від бажання дитини, Д/з потрібно виконувати постійно, якщо щось не зрозуміло запитувати і не відставати, тоді діло буде! (ми вчимось в Житомирі)
Король дивана• 08 ноября 2024
Ответ дляСтатус Ква
100% що ви не шарите в програмуванні, тому вам подобається шаг той
Статус Ква• 09 ноября 2024
Ответ дляКороль дивана
В програмуванні не шаримо, тому що дитина займається дизайном. А племінник в минулому році пішов на програмування онлайн- задоволений. (16років)